Píchání v podbřišku. Je to normální?

baris
16. led 2008

ahojte, omlouvám se, jestli je tohle téma někde založeno, ale pokaždé, když jsem se k tomu snažila něco vyhledat, tam mi stránky klekly 😖

Podle krásných // čárek a podle pana doktora jsem těhotná (byla jsem u něho před 10 dny a podle velikosti "prťulky" a posledního dne mensturace jsem teď někde mezi 8-9 týdnem těhotenství). Z počátku jsem měla bolesti, jako bych to měla dostat, poté jsem 3 týdny v kuse zvracela a mohla jsem jíst pouze čokoládového pribináčka a pít CocaColu 😎 . Teď už je mi lépe, ale .... Začalo mě píchat v podbřišku - spíše k levé straně ☹ , tak bych se Vás chtěla zeptat, zda mám plašit a nebo je to normální.

Děkuji předem všem za jakoukoliv pomoc.

many
16. led 2008

ahoj baris - tak moc moc blahopřeji 🙂 jinak v podbříšku nás bolívá všechny i píchá,protože se zvětšuje děloha 😉 tak pokud to nejsou nějaké velké bolesti,tak je to vpořádku 😉 jinak mě taky nevolnosti přešli v 10.t. ale naštěstí jsem nezvracela

jankapo
16. led 2008

baris, natahuju sa vazy, ktore drzia maternicu (delohu),to sposobuje to pichanie, je to uuuplne normalne...nebojkaj sa...a tes sa ze si mamina
ak nekrvacas, nespinis, nemas krce...si uplne ok...ak mas nieco z toho, chod k lekarovi a pozrie na teba 😉

loss
16. led 2008

baris aj ja gratulujem
a baby maju pravdu vsetko je ako ma byt

baris
autor
16. led 2008

děkuji za uklidnění 😵 . K doktorovi mám jít příštý týden ve středu. To mi už má přesně spočítat podle velikosti hlavičky v kolikátém týdnu jsem.

loss
16. led 2008

tak sa drzkaj mysli na miminko a uvidis ze vsetko je fajn

many
16. led 2008

ale můžeš si to i tady nastavit v nastavení - nahoře 😉

jankapo
16. led 2008

baris, v takomto stadiu sa to pocita podla dlzky babatka...a urci sa dost presny termin....podla hlavicky sa upresnuje uz len v tom 20tt a tak, ci nie je hlavka neumerne mala alebo velka ku danemu tyzdnu tehotenstva....

baris
autor
16. led 2008

Jankapo: aha 😕 Když jsem byla před 10 dny u doktora, tak na ultrazvuku byla pouze 2cm kulička 😵 a doktor mi říkal, že podle posledního dne mensturace (12. 11. 07) by měla být větší, že jsem cca 10 dni pozadu a že přesný termín porodu a tím pádem i můj týden těhotenství mi řekne za tři týdny na další kontrole podle velikosti hlavičky. Tak nefim. Je mi to celkem jedno podle čeho to určí, hlavně, že budu vědět v kolikátem konečně jsem 😵

jankapo
16. led 2008

🙂 jasne ze je to jedno...mozno on ma taky super stroj co mu zachyti aj tie mini milimetre hlavicky, to tazko povedat...ten 10dnovy rozdiel je uplne v norme, ved clovek nevie kedy ma ovulku...mne to sedi takmer presne, ale ja som mala cyklus ako hodinky...babatku to je aj tak jedno, ona sa narodi, ked bude chciet.... 😀 co tam nejake vypocty...len nech to nie je prilis skoro...

nik23ita
16. led 2008

ahoj holky, tak musim řict, že jsem se v posledních dvou dnech potýkala se stejným problémeme jako baris....a byla jsem taky vystrašená jako baris, protože mi pomalu vymizívají příznaky jako nevolnosti a únava a začalo mě dost často píchat v podbřišku....asi se moc pozoruju, ale někdy si říkám, že by pro mě bylo příjemnější, kdybych zvracela jako jiné holky....aspoň bych věděla, že tam mimís je.

baris
autor
17. led 2008

Nik23ita - věř mi, 😵 zvracení není nic moc

Ale potom, co mi tady holky napsaly, že je to normální, protože se roztahuje děloha, tak jsem se zase uklidnila

many
17. led 2008

já taky nezvracela 😉

many
17. led 2008

baris 😉

miruskaaa
17. led 2008

ahoj holky jsem v 7 tydnu tehotenstvi a porad me poboliva v podbrisku jako bych mela menstruaci ale nekrvacim ani nespinim a sou to jen chvilkove bolesti je to v poradku??

andrea78
17. led 2008

mireska, mala som to pri malom po celé tehu, niekedy som sa nemohla ani postaviť....a vydržal v brušku do termínu
no rozhodne konzultuj s lekárom

many
17. led 2008

tak já dnes byla u doktorky a řekla jsem jí o tom,že mě často píchá na vaječníkách,... a řekla,že jsou to třeba vaziva,jak se to tam napíná,jak roste děloha,.. pak se ještě mrkla a jsem v pořádku 😉 je to tím 😉 ale pokud by si měla velké bolesti tak to běž raději k doktorce ať na tebe mrkne 😉

many
17. led 2008

jinak mi řekla ať si klidně vezmu na noc třeba 2 tablety hořčíku místo jedné,protože jsem jí řekla,že mě to bolívá večer když se třeba převaluju 😉 jinak říkala ať taky hlavně opatrně vstávám,žádný prudky pohyby 😉 jinak mám brat 3 za den,ale můžu si je prý brat i po dvouch kdybych měla pocit bolesti 😉

loss
17. led 2008

many takze chlapcek od kedy to vies?

many
17. led 2008

loss - dnes jsem se to dozvěděla 😀 😀 😀

many
17. led 2008

měla jsem ten velký ultrazvuk a krásně to tam šlo vidět 😀

anta
17. led 2008

A holky, kdy vám dr. naordinuje vlastně hořčík, to musí sám nebo můžu si to sama koupit v lékárně. Mě jednou bolelo břicho, a když jsem se probudila, tak jsem se vlastně po tom mimísovi pěkně válela 😅 chudák malej, to mu to pěkně začíná 😉

many
17. led 2008

mně ho doktorka napsala hned zezačátku ať ho beru a píše mi ho pořád

lumah
18. led 2008

baris potvrdzujem čo tu už bolo napísané, presne to sa deje u mňa-pichanie-hlavne na pravej strane, niekedy až musím postáť, ked idem po ulici, niekedy cítim aj taký tlak dole-chodím ako kačička vtedy , najlepšie je si lahnuť, oddychnuť a prejde to.

miruskaaa
18. led 2008

andrea dikuju ve ctvrtek jdu k lekari a snad bude vse v poradku

andrea78
18. led 2008

miruska, ber na to magneB6, 3krát denne 2tablety, brala som to celé tehu, no ked sa mi zdalo, že sa to zlepšilo tak som dávku znížila, no vždy sa mi to nakoniec vrátilo, aj som s tým ležala v 28.ttv nemocnici
veľa šťastia 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru