Plačtivost a bolest hlavy v těhotenství. Co mám dělat?

campi
25. kvě 2008

Myslela jsem, ze az otehotnim, tak budu prozivat nejhezci chvile ve svym, ale i partnerskym zivote. Manzel na // zareagoval tak, ze dokud neuvidi (UTZ), tak neuveri, ze pro nej tehotensky test nema zadnou vypovidaci hodnotu. Na UTZ jdu 2.6., prubezne testuji a druha carka tam porad je. Byla jsem jeho postojem zklamana, sama nejlip vim, ze neni vyhrano, ale dobre, chlapi to asi citi jinak...

Bohuzel me manzel dokaze rozplakat kazdou blbosti. Strasne se rozeřvu, to by asi nicemu nevadilo, ale odnesu to strasnou bolesti hlavy - v patek jsem 4 hodiny v noci sedela ve tme, v hlave mi tepalo bolesti, 2x jsem zvracela, slzy tekly - nedalo se to vydrzet a musela jsem sahnout po ibalginu (uz z drivejska mam vyzkousena, ze i kdyz se mi podari usnout, tak bolest hlavy rano neprejde, ale je jeste horsi). Pred chvili jsem si opet poplakala (no, byl to hystericky zachvat, lezela jsem na zemi a svijela se). A zase nabíhá bolest hlavy. Prášky brát nechci, vůbec nechci brečet - co mám dělat?

campi
autor
25. kvě 2008

Dagi: jestli prezijou mimina tyhle moje hysteraky, tak prezijou vsechno. Rikal manzel, ze jak jsem se svijela na zemi, tak se mi traslo bricho tak strasne, ze se bal, ze pujdou hned ven.

No, hlavne aby se mi srovnala psychika - dva zachvaty place za vikend, to je fakt prilis. Mne ty veci, o kterych Vam pisu nikdy nevadili, jsem na to zvykla, jenom se ted bojim, co bude, az budu na ty matersky. Nebo kdyby

campi
autor
25. kvě 2008

Nebo kdybych musela na rizikovy a mela fakt velky problemy. Proto ted snazim neco vydelat dopredu. Nejde o dovolenou a drahou kosmetiku, bez toho se obejdu, ale abych si nemusela rikat o kazdou korunu

evamik
25. kvě 2008

Campi, můžu se zeptat, co dělá Tvůj manžel, když Ty pláčeš?

campi
autor
25. kvě 2008

Musim prekladat, mam to tak do jedenacti a rano brzy vstavam k doktorce. Dekuji moc za Vase nazory, zkusim to prehodnotit, jinak se zblaznim a manzel s tim treba bude souhlasit. Ted je zvyklej, ze po nem nic nechci. Asi jsem u toho Madridu mela rict: "pojedu rada, koupis letenky?" 😀

laola
25. kvě 2008

Taky jsem se chtěla zeptat... 😖

campi
autor
25. kvě 2008

No, drzi me a rika, abych nebrecela, ze jsme prece stastni a spokojeni a mame se dobre...

laola
25. kvě 2008

No proto!!! 😀

evamik
25. kvě 2008

Tak aspoň tak... Campi, moc držím palce, ať máš sílu to změnit!

campi
autor
25. kvě 2008

laola: to fakt neni problem manzela, ale muj - blazen jsem ja. Nejdriv jsem nestastna, ze nemuzu otehotnet, pak prijde neco jinyho..

laola
25. kvě 2008

Campi, to jsou společné problémy 😉 A proto jste spolu, abyste na to byli dva 😉 Držím pěsti, ať se vám daří - ve všem 😵 😵

puzzi
25. kvě 2008

Campi, držím ti palce! Uvidíš, že za pár týdnů, až bude těhotenství jisté a pohodové, že se taky budeš cítit líp. Ty začátky jsou strašně těžký.
Držím palce, ať ti ten současný překlad rychle odsejpá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru