Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Plod vůbec neroste, máte zkušenosti?

michalka1402
22. črc 2013

Ahojte tet mi dr. oznámila že neroste.Že je to 50 na 50.Mate někdo zkušenosti že by mimi zpamatovalo a bylo vše pak bylo v pořádku??Su už nešťastna to by byl druhy potrat za pul roku a psychicky to moc nedávám.Prosím o jakýkoli názory a rady

chrobocka
23. črc 2013

nemám vlastní zkušenost, ale nevzdávej to. Prostě jen věř. Moje teta to taky tak měla, řekli jí, že se miminko nevyvíjí a neroste. Zvládli to, narodila se sice menší, ale zdravá holčička. Do konce jejího těhotenství jsme nikdo nevěděli, že je těhotná, protože nevěděli co bude, ale ustáli to. Tak snad to bude i tvůj případ, držím palečky 😉

michalka1402
autor
23. črc 2013

děkuji moc 🙂

diginka29
24. črc 2013

Já tohle prožila před 2 měsíci,také mi bylo řečeno že neroste.Ale já bohužel o mimi v 10týdnu přišla.Držím palečky,a hlavně to nevzdávej,nikdy není nic straceno 😉

michalka1402
autor
27. črc 2013

@diginka29 taky jsem o to přisla a tet přesmýšlím co dál jestli to zkusit znova nebo jit na testy

almondka
27. črc 2013

@michalka1402 To je mi lito, preji, at se brzy znovu zadari a vse bude v poradku 😉

michalka1402
autor
27. črc 2013

@almondka dekuji 🙂 snad jo

diginka29
28. črc 2013

@michalka1402 Až se budeš cítit dobře tak bych to určitě skusila znovu.Já jsem měsíc a kousek po SP a už to zkoušíme znovu 😉 tak držím palečky

Sem začni psát odpověď...

Odešli