Pobodání vosami ve 2. trimestru, máte zkušenost?

berblin
31. kvě 2016

Dnes dopoledne jsem velmi "inteligentně" prošla vosím hnízdem a schytala asi 15 bodnutí. Jelikož jsem v 18tt, tak jsem volala na gyndu, prý pokud nemám alergii, tak to nemám řešit. Celý den je mi šíleně špatně, tlak se drží 140/110, břicho mám jako kámen. Máte některá z vás s pobodáním hmyzem (ve větším měřítku - ne s jedním štípancem) zkušenosti? Řešil to Váš doktor jiným způsobem?

lv
31. kvě 2016

já bych jela k lékaři, mě by se to takhle nelíbilo, tlak je moc vysoký.

madulinka
31. kvě 2016

taky bych jela k lékaři, to je moc vysoký tlak ☹

soyevita
31. kvě 2016

@berblin Jak jsi dopadla,byla jsi u lékaře?Já bych tam jela hned,přece jen to není jeden štípanec.A ten tlak rozhodně ok není

berblin
autor
1. čer 2016

@soyevita k lékaři jsem nejela, přece jen bydlím na vesnici a jsem bez auta, takže samotným cestováním bych zabila 2 hodiny. Doktor mi asi v 23h napsal, jak to vypadá s tlakem, nakonec jsme se po smskách domluvili , že budu v klidu, a kdyby mi tlak neklesl nebo se projevilo něco dalšího, tak bych okamžitě přijela. Dnes už jsem byla v pořádku. Příští týden jdu stejně na kontrolu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru