Podruhé krvácení v těhotenství

petastastna
12. dub 2017

Dobrý den, poprvé jsem krvácela v 8tt, vytvořil se mi 5 mm velký hematom, který po čtyřech dnech odešel a poté bylo vše v pořádku. Až do teď, dnes jsem 14+0. V pondělí jsem krvácela a tak jsme jeli do nemocnice. Po příjezdu jsem už nekrvácela, ale radši si mě nechali dva dny v nemocnici. Už ani nešpiním, vše je v pořádku, hematom nemám. Že prý se to občas stává. Ptala jsem se doktorů, jestli mám jít na neschopenku a nebo mohu do práce, kde pouze sedím osm hodin za počítačem. Každý mo řekl něco jiného. Jeden že je to na mě, druhý že můžu do práce a třetí že bych radši měla zůstat aspoň do 20tt doma. Co si z toho teď mám vybrat? Na screeningu jsme byli minulý týden a vše je v pořádku. Mám jít co oráce nebo ne, jaký je váš názor?

absintka19
12. dub 2017

@petastastna ja bych kvuli mimi zustala doma. Ja krvacela celkem asi 4krat, pomohl odpocinek a dnes uz 37tt mame pred sebou. Asi bych neriskovala, aspon si nebudes nic vycitat...
A vis ze jsi udelala vse.

petastastna
autor
12. dub 2017

@absintka19 dekuju,prave vetsina maminek zustala doma, ja si ale mic nedokazu predstavit ze budu tak dlouho doma sama.. navic mam rodinu 300 km daleko a ani za nima se nedostanu :-/

babovka_babovicka
12. dub 2017

@petastastna krvácela jsem jednorázově v 11tt, taky si mě nechali v nemocnici - 4 dny. Hematom to nebyl, asi cévka.. že se to prý občas stane. Já taky celý den sedím v práci a ani mě nenapadlo se do ní nevrátit.. doma bych se zbláznila. Je podle mě úplně jedno, jestli sedíš u TV nebo na pracovišti. Moc nechápu tohle chození na PN, nejlépe, když ženy objeví // na testu. Teď nemluvím o opravdu rizikových těhotenství nebo nevyhovujícím zaměstnání. V těchto případech je to pochopitelné 🙂)).

petastastna
autor
12. dub 2017

@babovka_babovicka taky prave nejsem upmne zastance neschopenek, akorat ze se mi to stalo uz podruhe... tak proto to ted resim... docela sem necekala ze i mije doktorka bude pro neschopenku, protoze ta je vetsinou nad veci a vim ze neni prehnane pecliva nebo tak neco, ze ma objektivni usudek.. tak nevim... dalsi varianta je, ze bych zazadala o notas a oracovala z domu, to by myslim take slo...aspo na par tydnu treba nez se to uklidni...

markyska88
12. dub 2017

I já byla kvůli tomuhle problému celé těhu na PN. Chtěla jsem se pak vracet do práce do kanclu. Moje gyndr mi řekla, že sezení 8h na prdeli u počítače není vůbec ideální. Právě proto, že děloha tlačí dolů na čípek.

babovka_babovicka
12. dub 2017

@petastastna chápu, že podruhé už to asi člověk bere jinak... Mně teda dr. na PN nehnal.. skoro nad tím mávnul rukou a to je dle mého opravdu kvalitní lékař.. proto mě nenapadlo, že bych to nějak řešila. Samozřejmě až ve chvíli, kdy mi řekli, že tam není hematom a že jen praskla cévka.. prostě se děloha víc prokrvuje..
Pokud máš možnost home Officu, tak bych si ho vzala a po 20tt se vrátila do práce.. je to takový kompromis🙂))

petastastna
autor
12. dub 2017

@babovka_babovicka po tom prvnim hematomu mi prave rekla doktorka taky ze do prace v pohode muzu, az ted podruhe se ji to nelibilo... no zkusim ten HO a uvidim co na to v praci... i pro ne by to melo byt moune reseni 😉

petastastna
autor
12. dub 2017

@babovka_babovicka je ty jsi z Olomouce 🙂 tam pracuju, bydlime u Kojetina 🙂

medulinek
12. dub 2017

pokud mas moznost delat z domu,tak toho vyuzij,me posilal uz na konci 3tiho mesice,taky kvuli tomu sezeni,jiank mam praci nenarocnou,ale diky HO jsem mohla delat az do konce,za coz jsem vdecna,ze jsem tak uplne nezblbla,na penize nehlede

petastastna
autor
12. dub 2017

@medulinek jestli mam moznost HO zatim nevim 😀 dnes to zjistim 🙂

absintka19
12. dub 2017

@petastastna ja mam rodinu 350 km daleko, ale pro mimco udelam vse ❤

petastastna
autor
12. dub 2017

@absintka19 to urcite, samozrejme kvuli tomu bych neriskovala, jen ze to trosku zamrzi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru