Pozitivní na protilátky, co to znamená?

Dobrý den, jdu si pro radu. V 33tt mi brali krev a dnes mi volala sestřička jestli bych mohla přijít ještě jednou co nejdříve na odběry krve protože jsem pozitivní na protilátky a potřebujou to poslat do nemocnice na rozbor. Mám skupinu A +, otce nevím. Co to znamená ? Nic mi k tomu neřekla, na internetu nemůžu nic dohledat. Celé těhu mam bez problémů. Budu více sledována atd. ? co případně hrozí ? Děkuji
terezakub
5. čer 2013
a na co Ti dělali testy?
soleilll
5. čer 2013
Zřejmě tvoje tělo začlo vytvářet protilátky. Není to až tak neobvyklej stav, taky jsem to měla (mám 0- a partner Rh+). Nemusí to v praxi znamenat vůbec nic závažnýho, jen si tě budou víc hlídat - hlavně průtoky krve u mimina. Takže asi budeš chodit častěji na UTZ, hlavně zbytečně nestresuj. V další poradně ti řeknou víc.
svoba
5. čer 2013
neděs se! dnes to už není problém. po porodu ti píchnou dvě injekce, kvůli dalšímu miminku.
sona_sv
5. čer 2013
Možná to máš stejně jako já...nemusí se totiž jednat o miminko, ale o tebe...já měla jednu protilátku v mé krvi pozitivní, posílali to dál na rozbor ... a výsledek je pouze informace pro lékaře, kdyby mi museli dávat transfúzi, tak si musí dávat velký pozor na alergické reakce...třeba, že mi musí dát teplou krev, ne chladnou atd.
pavlazabka
5. čer 2013
Ahoj, podívej se sem: http://www.modrykonik.cz/diskuse/o-tehotenstvi/...
Právě to tam řešíme, mám stejný problém, ale už od prvních testů...

Začni psát odpověď...

Odešli