Prasklý hemeroid?

lulinenka16
26. dub 2020

Trošku blbe téma ale co už. Potřebuju radu. Vím, že tady nejste doktorky ale zajímá mě, jestli ste to některá taky měla.

Dneska končím 23.tt. druhé tehu. U prvního se mi udělaly hemeroidy. Teď sem byla na záchodě, mám poslední dny trochu problém s víte čím. Tak sem zatlačila a po otření měla na papíře krev jako když mám MS i v míse bylo trochu krve. Dost mě to vyděsilo. Po chvilce sem se šla znovu zkusit otřít a už bylo jenom trošku krve. Malá kope, břicho bolelo jenom když sem šla na záchod, zadek štípe. Myslíte, že mi mohl prasknout ten hemeroid? Která ste to měla, šla ste hned k doktorovi nebo ste počkaly? Asi sem moc hysterická ale vloni v létě sem měla ZT a teď mě všechno rychle vyděsí, bojím se aby to nějak neohrožovalo malou. Díky

barunka1408
26. dub 2020

Ja bych spis řekla, ze to je fisura (prasklinka), mám to teď v tehotenstvi často(aktuálně 26tt), Proroze proste to vyprazdňování není úplně pravidelný. Když už se stane mazu hemagelem a po koupání preventivně dubovou kůrou. A pokazdym 💩 se sprchuju a neutiram papírem. No už se mic těším co mi zase zustane teď po druhým porodu 🙈

amazonkajanik
26. dub 2020

@lulinenka16 teď to bude horší a po porodu nejhorší,takže už teď honem pro vlákninu,laktulosu,ať moc netlačíš a doporučuji vlhceny toaletak. Mě když to prasklo,tak v míse krve,že snad ani při ms tolik není. A po porodu jsem nevěděla,jestli je horší to šití,nebo hemeroidy.mám vnitřní i vnější od 16let,z nastydnutí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru