Průjem ve 31.tt. Co Vám pomohlo?

nikcis2
11. lis 2019

Holky je tady některá, která z niceho nic měla průjem ? jsem 31tt.. Zkoušela jsem uhli, probiotika ale po tech to bylo jeste horsi (smectu me v lekarne nedoporucili) , banany a nic nepomáhá :-/ uz jsem z toho na prášky co mam delat.. co vam pomohlo ? pred tydnem jsem brala antibiotika na zanet ledvin tak me napadlo jestli to neni treba jeste odezva tech antibiotik..skoro nic nemuzu snist a akorat hubnu tak aby to nemelo nejak vliv na miminko..dekuju za každou radu🙈

jituli84
11. lis 2019

Poradila bych se s lékařem. Na prohlídce ste byla a bylo vše ok? Kamarádka se takhle čistila před porodem. Jinak teda pokud já mám antibiotika, tak musím brát i probiotika, jinak prujem, jak...

nikcis2
autor
11. lis 2019

@jituli84 na prohlidce právě vsechno ok.. me právě ty probiotika nedelalo vůbec dobre kdyz jsem si je vzala letela jsem na zachod hnedka.. neni to brzo na cisteni ? prece jenom mam jeste 9 tydnu do konce :-/ a kdyz skoro nic nesnim tak akorát hubnu

jituli84
11. lis 2019

@nikcis2 Pokud bylo na kontrole vše v pořádku, není se čeho bát, poradila bych se s lekařem, jak říkám, já k antibiotikum probitika potřebuji, kolikrát jsou i slabé

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru