Revize dělohy a zkušenosti s ní

evuliss
28. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu nová a chci se zeptat jestli mi prosím napíšete vaše názory!!
Jsem 5 den po revizi dělohy po zamlklém těhu 😢 a chci se zeptat jak bylo vám které máte tuto špatnou zkušenost?Snad nevadí že to připomínám je to citlivé téma.
Mě první dva dny skoro nic nebylo jen pobolívalo břicho a včera jsem začala mírně krvácet jako by slabá MS.Volala jsem pro jisotu do Caru a řekly mi že je to normální,děloha se čistí,pokud to nebude moc silné a nebudou veliké bolesti tak by to krvácení mohlo trvat tak 3 dny.Mě to vylekalo,myslela jsem že je nějaký problém.Taky mi poradily at piju citronádu že to zastavuje krvácení....Tak to zkouším a upíjí vodu s citronem 😖...
Pokud se můžete podělit o zkušenosti po revizi,budu moc ráda za vaše příspěvky-jak jste se cítily,jestli jste měly nějaké problémy nebo to bylo dobré a jestli jste taky krvácely?
Děkuju Evuliss

biedronca
9. zář 2018

Holky, je normální, ze dnes vice jak 3 tydny stridave bud krvacim nebo spinim porad? Za celou dobu jsem byla "cista" jen 2 az 3 dny,doktor rikal na kontrole tyden po revizi, ze je vše ok.
Ale pořád spinim,krvacim...

rousse
9. zář 2018

@biedronca zavolala bych si na gyndu a zeptala se a pokud by se to obešlo bez kontroly, určitě bych začala pít kontryhel - já po revizi takhle špinila a krvácela skoro 2 týdny (3 dny to byly totální jatka) a pak jsem si vzpomněla na tu kouzelnou bylinku a do 2 dnů jsem měla klid....

pavlinka089
27. čer 2019

Děvčata čekáme revize zdrejme po zamlklem potratů mám hrozný strach stoho 2.7 mě čeká operace

utrikocku
21. črc 2019

Ahoj holky, omlouvám se, že Vám vpadávám do skupiny. Chtěla jsem se poradit. V červnu jsem byla na KETU a zadařilo se, vše se krásně vyvíjelo až do 8. tt, kdy přestalo bít srdíčko. Doktorka navrhla revizi, dala mi jen 5 dní, jestli se nerozjede spontánní potrat a nevypadá to. Moc se bojím, aby revize neměla negativní vliv na další otěhotnění, již tak mám současných problémů dost, je to už má druhá revize. Vím, že je Vás tady hodně, které to potkalo ☹ Jak se Vám pak dařilo otěhotnět? Myslíte si, že ta revize je dobrý nápad, nebo byste to zrušili a daly tomu více času...?

verusch
21. črc 2019

@utrikocku ja bych sla na revizi kamaradka cekal nez potrati a trpel jak pes...otehotnela jsem poprve po 4 měsícich podruhe po roce ale to jsme oddalili kvuli svatby

sassanca
22. črc 2019

@utrikocku mne dali tenkrát tyden než me objednali na revizi. Ze je to prý pořad lepsi než jít pod narkózu. No v den revize jsem začala potracet, bolest jak svina. Nakonec jsem byla rada za revizi, protože to pro me osobne bylo snazší snést psychicky. A hned po první ms jsem otěhotněla

vaporetka
22. črc 2019

@utrikocku byla jsem na revizi v prosinci a otehotnela dalsi rok v dubnu, ted mam doma 18m holcicku.
Po revizi je deloha vic nastartovana rikaji a vycistena, ze nevzniknou dalsi komplikace, kdyby ti neco uvnitr zustalo.
Navic samovolny potrat muze trvat dele nez mesic, nez vse odejde.
Tak dlouha doba me desila, nejen kvuli Vanocum, ale ze bych furt videla, jak to odchazi.
Je to smutne a je treba se z toho vybrecet...ale vim, ze nemocne miminko s nejakym postizenim bych nesla daleko hur. Drz se! Preju ti at se te male dusicce podari dalsi pokus se k vam dostat, kdyz ji tento nevysel...

rozarka24
14. zář 2019

Ahoj holky, bohužel jsem teď prodělala revizi dvakrát v jednom týdnu. 😔😔 Zamkle těhotenství v 9+1,bohizel se to na poprvé nepovedlo, po 3 dnech jsem měla teplotu a zimnici. Hned jsem jela do nemocnice, na utz byla vidět krev, která nestihla odtect. Nasadili mi antibiotika a injekci na stažení dělohy, po 3 dnech kontrola a bohužel další revize, protože to nepomohlo a byl tam velký hematom. Teď jsem 3 dny po 2. Revizi malinko pořád špinim a poboliva chvílemi dost břicho ale jinak než při MS. Tudíž doufam že je to správně a děloha se stahuje a už je vše dobre. Bylo to moje 1. Tehu. Tak jsme se tešili a pak ještě prožívat tohle peklo a dvakrát. Doufám že se nám zadari brzy znovu a bude vše v pořádku ✊✊ důležité je nikdy neztrácet naději, vše se děje z nějakého důvodu.

bredda
16. zář 2019

@rozarka24 To je teda pěkný 😔 Mě taky první těhotenství nevyšlo. Byla jsem na revizi v 9 tydnu jako ty, naštěstí bez problémů. Na revizi jsem byla v 6.ledna a 20 března už jsem měla na testu 2 čárky. Ať se brzy zadaří 🍀

rozarka24
16. zář 2019

@bredda jee to je hezké. Gratuluji 🤗🤗 takže jste se na to vrhli hned po 1. MS?

bredda
17. zář 2019

@rozarka24 Zacali jsme se snažit v únoru. To nevyšlo, ale další breznova ms už nepřišla. Už mám skoro dvoleteho raubiře 😂

rozarka24
17. zář 2019

@bredda gratuluju, to je super. Tak snad se nám také zadari 🤗👍 takové pozitivní zprávy je pro psychiku dobře číst

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru