Seborea v těhotenství, poraďte

siminaty
29. led 2016

děvčata,prosím,poradte mi...jsem už úplně nešťastná,lecim se se seboreou v pokožce hlavy a obličeji už roky.. kožní mi vždy na chvíli da kortikoidy,šampon Polytar( o vedlejších účincích ani nepisu!) a na chvíli je klid. Ted co jsem těhotná se mi stav zhoršil,hlavně ve vlasech,kolem usi...Skrabu se az do krve, hrozné me svedi pokožka. Už nevím čím si umýt vlasy at se mi uleví. Konopný šampon nepomáhá.. ☹ Mate zkušenosti třeba s Nizoralem? Běžně šampony na lupy vůbec nemůžu. Nespim,ze spaní se skrabu a jen dost nervózní.Na obličej používám Senzibio miceralni vodu od Biodermy,nevadí mi,ale moc mi ted nepomáhá. Krém s parfemem vůbec,mazu se obyčejnou kalciovkou,nebo zinkovou masti. Ta me tolik nedrazdi.Ale ta hlava me zničí☹(( Děkuji za radu

eva118
29. led 2016

Za sebe ti napíšu, že Nizoral raději ne. Napsala mi ho kožařka kvůli lupům a pokožku na hlavě mi tak vysušil, že mě sice hlava nesvědila z lupů, ale byla přesušená, podrážděná, hrůza. Ten konopný šampon je přírodní? Já teď zkusila od Alverde proti lupům a zatím super, jinak mi žádný takhle ychle nepomohl a nevysušuje mě. Jsou i různé přírodní šampony je formě mýdla, ty se dají koupit přes internet. Je tady skupina - Toxická kosmetika, zkus se zeptat i tam. Myslím si, že to chce hlavně jemnou péči, moc tu kůži nedráždit. Já v těhotenství třeba nesnesla obyčejné sprchové gely, jenom dove, jinak jsem se mohla uškrábat a to nemám kromě těch lupů žádný problém.

no_title
29. led 2016

Manžel začal teď používat šampon na vypadávání vlasů a kupodivu mu to spravilo lupy, se kterýma léta bojuje. Má nějakou dermatitidu či co, takové velké lupy a podrážděnou pokožku hlavy. To jediné mu na ty lupy pomohlo. Jmenuje se Revita ten šampon.

swacinka
29. led 2016

Já měla s běžnými šampony taky problémy, furt mě svědila hlava, pak jsem si objednala tuhý šampon z Fleru (značka BonSavon) a spokojenost veliká 🙂

siminaty
autor
29. led 2016

no já nemám problém s lupy,ale se seboreou. to jsou velke stropovité ložiska která jsou dost vidět a hodně svedí. z uším ten šampon z aldverde a pak mrknu na net. Ted ho nikde neobjednam,je vikend a musím si vlasy umýt co nejdriv...než se zblázním drbanim.Kosmetiku na tělo používám jen přírodní, vše me vysusuje. Ale ty vlasy to je mazec

betelgeuzz
29. led 2016

@siminaty u dětí se na seboreu doporučuje kokosový olej, má léčivé účinky. Nezkoušela jsi?

gepe
29. led 2016

@betelgeuzz manzelovi po kokosaku presla do fialove barvy, takze u nas kokos nepomohl. Tak jako me nepomohl na ruce.

renca_hanych
30. led 2016

ABC Derm Babysquam od Biodermy....je to tedy pro děti, synovi pomohlo moc 🙂

kamino
30. led 2016

@renca_hanych podivej se do mistni wiki, mam tam fotky syna, mel ji take strasnou, pomohla Bioderma v kombinaci s materskym mlekem..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru