Silné krvácení v 1. trimestru, proč?

paolapou
14. led 2016

Ahoj, už dvakrát po týdnů se mi stalo to, že jsem silně krvácela jsem v 8tt, po ivf, minule (hnědá krev) na ultrazvuku vše OK, srdíčko bije, dr. nic neviděla proč by to mohlo být, dnes (světlá krev) zas, mimi by mělo být OK jen je tam hematom, dostala jsem injekci a mám být v klidu... Utrogestan a Ascorutin 2-2-2... Ale proč se to dělá? Měla to některá tak?

kaci11
25. led 2016

Ahoj ja jsem to mela taky. 2 hematomy ktere se spojily v jeden. Taky jsem zakladala diskusi na toto tema. Lezela jsem 2 tydny v nemocnici. Taky jsem mela spatne vyhlidky. Ted 32 tt a vse OK. Bud hlavne v klidu. Rikaji krehke cevy pri uhnizdovani vajicka.🙂

nelam
25. led 2016

Úplně stejné, začalo to v 6. týdnu. Na UTZ vše dobré, některé dny ze mně ale lilo jak z vola na porážce. Lítala jsem od svého gynekologa přes pohotovost, příčina nezjištěna. Také beru Utrogestan a Aschorutin a mám klidový režim. Je znát, že když něco dělám (procházky se psem, úklid), vždy se to zhorší. Teď jsem 12.týden. Doufám ve zlepšení 🙂 ...

kaci11
25. led 2016

Ja mela klid az tak kolem toho 15tt. Jinak jsem spinila a krvacela prubezne. Nikam jsem nechodila. O dceru se me starala mama. Kasli na psa, kdyz to reknu na hulvata a i na uklid. Nozky nahoru a oekny film. At se staraji druzi. Mimi je dulezitejsi nez cokoli jineho. 🙂

nelam
25. led 2016

@kaci11 Máš naprostou pravdu a říkají mi to všichni. Problém je ve mně, vždycky chci aspoň "malinko" něco udělat, protože už se dost nudím 😀 . Knihovnu jsem protočila už dvakrát, sjíždím i seriály, na které bych dříve nekoukala a začala jsem i vařit a péct, haha... Se psem někdy musím, manžel má dvanáctky.

Jinak chápu naprosto obavy, tak jsem byla v nervu, pološílená a probulela jsem noci. Bude to, jak to má být, s tím nic nezmůžeme. 🙂

paolapou
autor
25. led 2016

Jsem ráda, za vaše zkušenosti 🙂 jsem v nemocnici, (hematom se zvětšil) tak jsem o to víc v klidu 🙂 nic neřešim, tv na pokoji servis jak v hotelu... I ten můj si to užívá... Tak spokojenost na obou stranách 🙂 ale furt se bojim, modlim 🙂 všem držim palce!

paolapou
autor
25. led 2016

A děkuju za odpovědi, už jsem si myslela, že ta otázka propadla 🙂

semerr
21. únor 2016

Ahoj holky. Ja uz asi tri dny spinim. Syte ruzovy vytok. Vcera se mi to zhorsilo a pridaly se i krece. Jela jsem do nemocnice a tam chytla doktorku, ktera mi zacala vysetreni nejakou trubici. Najednou jsem citila jak ze mne tece strasne krve a myslela jsem si, ze jsem potratila. Hrozne ti i bolelo jak mi zavedla tu trubici. Pote mi udelala vysetreni ultrazvukem a tam byl vacek s malinkou bilou carkou. Myslela si, ze podle ms jsem v 6tem tydnu. Rekla mi ze mimi se prestalo vyvijet s ja pujdu na revizi. Nastesti prisel jiny lekar, ktery mne znovu vysetril a rekl, ze je vse ok ze je chyba v tydnu s ja jsem na zacatku pateho tydne. A ze se uvidi za tri tydny. Ptala jsem se ho i na krece a krvaceni a on mi rekl, ze v tomto tydnu je to bezne. No a vecer jsem se citila fajn, krvaceni ustalo i krece. Dnes rano opet nic a po obede se mi nafouklo bricho, sla jsem na zachod a vyslo ze me dost cerstve krve. Vydesilo me to. Zadne krece nic. Ted opet bez spineni. Mam se bat? Mate s tim nektera zkusenosti? Ja uz jsem z toho na prasky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru