Špatné dýchání v těhotenství, máte zkušenost?

lenja1989
11. srp 2015

Chtěla bych se zeptat jestli ma někdo zkusenost se špatným dýcháním v těhotenství.

ronyx
11. srp 2015

Já myslím,že je to dost časté v těhotenstvím.Čím víc děloha roste,tím víc tlačí na plíce a člověk se pak zadýchává.Já to znám moc dobře.Na zádech nemůžu ležet vůbec,to se skoro dusím.Výjdu pár schodů a jsem totálně zadýchaná.Celkově se mi dýchá hůř než obvykle,ale jak už jsem řekla,je to v těhu naprosto normální.Na začátku těhotenství to zaviňuje jakýsi hormon a ke konci už ta zvětšená děloha 😉

lpamela
12. srp 2015

Já se mohla zhluboka nadechnout až po porodu, jinak to nešlo. Najíst jsem se také nemohla, žaludek zmáčklý. Je to náročný.

veronika182
12. srp 2015

Nevím v kolikátém si týdnu, ale v těhu je to běžné...už někde od 15 tt funím jak lokomotiva, nemůžu současně jít a třeba telefonovat, to bych neudýchala. Na zádech ležet nemůžu, blbě se mi dýchá a dělá se mi mdlo (mimčo mi tlačí na dolní dutou žílu)...tohle nás přejde až po porodu 🙂 musíme vydržet..ale jestli tě trápí jenom tohle, tak si šťastná těhule 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru