Strach z prodělaných potratů

lamajaaaa
17. únor 2015

Ahoj, jsem v 6tt, začínám 7tt.Bříško už mám malinko vypoulené i ráno, nevolnosti přichází hlavně jako motanice.Jinak se cítím unaveně, ale to je asi běžné.Mám otázku, která mě trápí.Třikrát jsem samovolně potratila.Naštěstí se jednou povedlo a ted už je to 12letá slečna.Těhotenství jsem měla rizikové a na pátém měsící mi dělali cerkláž.Nakonec mi v 36tt praskl steh, což primář nepochopil a čekal že porodím ještě ten večer a nakonec jsem zaplatpánbůh týden přenášela a Mája byla vyvolaná.Nyní mám strach, aby se podobné neopakovalo.Na první kontrolu mám jít až 7.3.Menses jsem měla 6.1. 2015.Snad někdo bude vědět a potěší mě dobrou zprávouemoticon

vercik83
17. únor 2015

@lamajaaaa držím palce, určitě bude vše v pořádku

lamajaaaa
autor
17. únor 2015

děkuju 🙂

lucinka58
17. únor 2015

@lamajaaaa Taky přeju, aby všechno bylo v pořádku. Já potratila v 9tt své první vytoužené miminko, takže v nynějším těhotenství jsem ze všeho nervózní a vše asi nad míru řeším. Je fakt, že kdybychom si neprošli něčím takovým, tak asi nad tím tolik nedumám a možná budu i klidnější 🙂 Ale musíme věřit, že všechno dobře dopadne 🙂 Moc Ti to přeju 🙂

mabe
17. únor 2015

@lamajaaaa naprosto vim, cim procházíš..ja potratila 2x před 5 letou dcerkou a pak znova a tekda mam rocni dcerku...strach vždycky byl a je jasny, ze to je normalni...neboj, urcite bude vse ok, drzim palec 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru