Syndrom mizejícího dvojčete a sex

andynahe
8. bře 2018

Zdravím dámy, ráda bych se vás zeptala, vy, které jste prodělaly sydnrom mizejícího dvojčete, jak jste to měly se sexem. Mně moje gyndařka řekla, že raději dva týdny pauza, druhý doktor zase, že opatrně ano. Může sex vůbec ohrozit můj stav nebo stav jednoho zdravého miminka, když druhý plod zaniká? Děkuji za odpovědi.

eva.85
8. bře 2018

Sice jsem to neprodělala, ale určitě bych neriskovala a vydržela těch 14 dní. Než si něco pak vyčítat.

fykyska
8. bře 2018

žadný sex , žadný sport, sauna , bazén , namahavá činnost 🙂 klid..

Než , se bude vědět jak se druhému miminku daří 🙂

veronikakn
8. bře 2018

Ahojky, já mám/možná už měla, uvidím na utz 19.3. syndrom mizejícího dvojčete a žádné omezení nemám, dokonce doktor říkal, že se to stává a že se samo vstřebá či odejde. Pro tvůj klid poslechni doktora, ale jak říkám, já žádné omezení nemám a funguji bez problémů :o) se vším všudy :o)

gracinka7
8. bře 2018

Taky jsem měla zákaz do té doby, než miminko zmizelo.

andynahe
autor
11. bře 2018

Vzhledem k zamlklému dvojčeti mi vyšel pozitivní screening, takže ještě na konzultaci ke genetikovi jestli je nutný odběr plodovky. Ultrazvukově je v pořádku, akorát krev ovlivňuje to druhé zamlklé. Kadopádně gynekoložka mi po screeningu řekla že pokud nemám problémy jako bolesti, tak se sexu vyhýbat nemusím. Šlo ji o křehčí děložní čípek. A děkuji vám za odpovědi. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru