Už 2 dny mám žaludek jak na vodě. Čím to může být? 😞

coufii
3. dub 2012

Prosim prosim uz neviim co mam delat zaludek me boli uz 2 dny a o behai na zachod tay nouze neni...Uz sem z toho cela na nervy ☹

llluckaaa
3. dub 2012

Nepíšeš, jestli na záchodě blinkáš nebo děláš něco jiného. To blinkání by mi přišlo úplně normální, někoho trápí nevolnosti i v druhém trimestru. Jestli tam děláš něco jiného, tak bys měla popřemýšlet, jestli jsi nesnědla něco špatného a držet dietu, dokud to nepřejde (rohlík, černý čaj, hořká čokoláda, banán). Když by to trvalo déle, asi by to chtělo vyrazit za dr., aby vzal stěry a zjistil, jestli jsi něco nechytla.

coufii
autor
3. dub 2012

prave ze jsem si vcera koupila zitny chleba...daala jsem si jen dva platky s pomaznkovym maslem a na to 3 kolecka rajcete...kdyz jsem to snedla, bylo mi fajn...po 3-4 hodinkach mi bylo nevolno ale nezvracela jsem.Jen sem proste mela "sracku jak remen".Rano jsem si dala jen par piskotu a cernej caj...tedka zase to samy s tim chlebem a zase me en zaludek boli....to bricho me fakt bolello a jeste ted poboliva ale od rana jsem zatim nebyla ale myslim ze to nebude dlouho trvat a poletim jak namydlenej blesk... ☹ zaludek fakt boli...ale proste nezvracim... 😒

ined77
3. dub 2012

@coufii ...těžko říct, ale klidně to může být nějaká střevní chřipka, je toho teď plno 😒 .
na průjem můžeš v těhu i smectu...to je jen čistý jíl a pomáhá 😉 .kdyby to neustupovalo, zaběhni raději k dr..
přeju ať je brzy líp! 🙂

llluckaaa
3. dub 2012

@coufii To může být jen nějaká střevní chřipka nebo ti nesedlo nějaké jídlo. Radši drž tu dietu a rajčata s pomazánkovým máslem si dej, až ti bude dobře.

coufii
autor
3. dub 2012

dobrá tedy...jdu si udělat další čaj... 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru