V 39+6tt mě bolí hlava a krk, co si můžu dát?

tyynka1
12. pro 2016

Ahoj holky potřebovala bych poradit zítra mám termín porodu, ale mám kašel bolí mě hlava a krk, nevite co si můžu dát?😉 Čaje mi nepomáhají děkuji za odpověď,🙂

medulinek
12. pro 2016

muzes panadol na tu hlavu,na krk septilen nebo bioparox,na kasel stopkasel,stodal nebo drosetux,vic by ti asi poradil doktor

jhoki
12. pro 2016

Bioparox už snad ani neseženeš, byl stažený pro škodlivé účinky.

medulinek
12. pro 2016

leda bys ho měla doma,jinak neměl škodlivé účinky ,ale u jedné paní vyvolal astmatický záchvat ve Francii,takže je stažený z volného prodeje

wosk
12. pro 2016

@tyynka1 ja pred druhym porodem mela taky neco pododbneho. Kasel,krk bolel, teplota (cca 39tt), tyden jsem lecila lipovym cajem,pocenim, zabalem na krku a kloktanim,thymomelem na kasel a nic. Po tydnu se vzalo crp a uz jsem byla na antibiotikach. Pomohlo to behem par dni a byla jsem na porod fit. Takze ja bych asi v tomhle pripade chtela zjistit, jestli je to na atb nebo ne a podle toho se rozhodovala. Obzvlast takhle ke konci tehotenstvi...

kavulinka
12. pro 2016

Na bolest v tomhle stadiu můžeš pouze paracetamol, takže Paralen, Panadol, Paramegal, Paramax, atd.
Na bolest v krku můžeš Septilen, Septofort, nebo bylinkové pastilky Herbalmed určené přímo pro těhotné a kojící. Určitě bys mohla pro nakopnutí organismu i Stopbacil.

kettkav
12. pro 2016

@tyynka1 Na ten krk mi pomohly Vincentkové pastylky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru