Ve 29tt mě při chůzi bodá vedle pupíku, čím to je?

danyseq
28. zář 2012

Zdravim, prosim o radu jsem ve 29 tt a mam mit klidovy rezim z duvodu nizko polozeneho miminka, ale se starsim prckem 2 roky proste obcas jit ven musim. Jenze jakmile ujdu sotva par metru zacne me hned bodat vedle pupiku jak na pravo tak na levo Nevite cim by to mohlo byt?? Jakmile si sednu tak je to hned lepsi Dekuji za rady 🙂

2hanah
28. zář 2012

S těmi bolestmi zkušenost nemám, ale když jsem čekala naše první dítko, taky se mi v druhé polovině špatně chodilo, po pár krocích mě bolelo břicho a ve stejném týdnu jako Vy jsem také dostala nařízeno ležet kvůli nízko položenému miminku a po týdnu ležení mi bylo trochu líp, takže já bych radila opravdu co nejvíc ležet, vyplatí se to. A pro nízko položené miminko je prý nejhorší právě sedět. Náš syn se narodil ve 34+2, ale měla jsem i zkaženou plodovku, tak těžko říct, co to způsobilo. Držím pěsti, máte stejný termín, jako já narozeniny, tak ať na něj mimísek počká 🙂

danyseq
autor
28. zář 2012

dekuji no snazim se co nejvic lezet ale s dvouletym prckem doma to moc nejde 🙂 k dr. jdu az 15.10 tak uvidime jestli to neprestane radsi tam dojdu v prvnim tehu sem mela vse v neprostem poradku bez sebemensiho problemu a u druheho je furt neco :(

ange_de_la_morte
28. zář 2012

Já na přelomu 21 a 22tt ležela týden v nemocnici - přetáhla sem se a soustavně mě píchalo v podbříšku a tvrdlo břicho - mám klidopvý režim - týden sem ho dodržovala striktně jak bylo řečeno ale jak píšeš - někdy to prostě nejde, sice nemám starší dítě ale manžel jezdí každý víkend pryč a mi tu zůstává hospodářství takže stejně musím .... snažím se šetřit .... nicméně když déle chodím nebo třeba uklízím doma ( vytírání je nejhorší) tak mně zas píchá břicho , lehnu a je to vpohodě .... takže nevim čím to je ale asi se vyplatí to nepokoušet

veruska007
29. zář 2012

@danyseq Mela jsem to taky tak... a teda nelezela a mimco vydrzelo az do 38+0. Ale od 32.tt jsem mela poslicky, ze jsem myslela, ze porodim... skoro pri kazde prochazce 🙄 . Ale sousedka treba tyden lezela v nemocnici.... a pak dva tydny prenasela 😀 . Snaz se omezit prochazky s prckem (treba jen pul hodky dopoledne a odpoledne at chodi manzel), prip. zaplatit si slecnu na dopoledni prochazku s prckem - na dve hodinky, Ty si odpocines a prcek bude divocit venku. Pak mu das akorat obed, maly pujde spat a muzes zase lezet. A odpo to uz nejak udelate s manzelem. Ja kdyz mela lezet, tak se mi osvedcilo malymu hodne cist, lehli jsme si do postele a cetla jsem mu tak 2 hodiny denne... on to mel hrozne rad.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru