Viróza v těhu 25tt a bušení srdce

bramburka23
23. lis 2018

Ahoj holky, ve středu jsem chytla nějaký moribundus naštěstí bez teploty, takže mě jen třeští hlava, bolí v krku a mám šílenou rýmu. No a od včerejšího večera se mi k tomu přidal zvýšený tep okolo 90 úderů za minutu co trvá do teď. Blbě se mi dýchá, budí mě to ze spaní a jsem z toho taková vynervovaná...Holčička mě kope tak jsem ráda že jí je snad dobře, ale nerada bych něco podcenila. Je to v těhotenství normální? Nebo je to kombinace nachlazení + těhu nebo mám snad letět k doktorce? (teď už bych musela na pohotovost). Díky za rady!

lindikova
23. lis 2018

@bramburka23 já mám běžné teď v tehu tep přes 100, čím vic na to člověk mysli, tím horsi🙂

alemari
23. lis 2018

@bramburka23 to vypadá na nedostatek železa... popisuješ příznaky.

neomenia
23. lis 2018

Nikam nejezdi, v těhotenství je vyssi tep normální, zvlast pri virose to můžeš citit. O víkendu do postele, odpocivat, caje, kapky do nosu, Septilen na bolest v krku. Pri teplote Paralen. Klid, neumiras.

bramburka23
autor
23. lis 2018

to železo mě taky napadlo, ale poctivě ho jím, i magnézko tak snad je to jen tou virózou. Díky moc za rady a uklidnění, tož vyklepaná prvorodička no... :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru