Vysoký tlak a bylinka hloh v těhotenství. Máte zkušenost?

27. zář 2020

Zdravím všechny, jsem těhotná 17 týden a mám vysoký krevní tlak, máme to v rodině. Před tehu jsem se lecila no asi půl roku už a brala jeden lék a teď v těhotenství mi nasadili dopegyty, nicméně tlak je furt jak na houpačce. 😞 Narazila jsem na bylinku hloh - čaj z hlohu a že prý snižuje právní tlak. Nemáte s tím někdo zkušenost? Dočetla jsem se taky, že se nedoporučuje v tehotenstvi právě proto že působí na ten tlak srdce, tak já nevím. Poradím se s lékařem, ale až v úterý

janapetrvalska
27. zář 2020

bylinky opravdu po domluve s dr. tech par dnu fakt nejraje roli. Ja v tehu brala dopegyt kdyz nestacil tak agen , tak nejlepsi by byl kardiolog nez lecba pres gyn. 31+3 tt cisar kvuli tlaku, tak byc to nepodcenila. A radeji vse resila pres kardiologa. Zvlast v tomto tt, u me se to zkomplikovalo ve 29tt, ..

levandule_k
27. zář 2020

Ještě najít doktora, který bylinkám rozumí a není apriorně proti tomu, co vyrostlo na louce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru