Výtok v 7. týdnu těhotenství

ustaranaholka
8. kvě 2017

Holky, jsem v 7tt, na posledni kontrole minuly tyden ok, srdicko tlouklo.Vcera rano kdyz jsem se utrela, tak na papiru znamka vytoku pomerne dost, svetle zlute barvy a pak cely den nic.Dnes rano se situace opakovala, nicmene barva se zmenila na svetle hnedou a pak cely klid a az do ted, kdy opet na papire svetle hneda.Co si o tom myslite?Bricho me neboli jako krece nebo tak, asi pred dvema dny me bolelo jako pri MS, takovy pnuti, ale to mam od zacatku tehotenstvi.Mozna se moc zkoumam, prominte,ale mam za sebou nedavny SP, tak proto.Beru utrogestan 3x1.A dalsi kontrola za dva tydny.Co si o tom myslite??.Dekuji moc.UH

ladako
8. kvě 2017

Ja jsem mela vytok cele tehot., ale byl svetly a spis vodnaty. Tak zkuste na gyndu zavolat a zeptat se,at mate klid. Bricho jak pri menstr. me ze zacatku bolelo taky. Ja se taky pozorovala a bala se, tj si myslim normalni.

nikolahezinova1993
9. kvě 2017

Ja myslim,ze ten vytok je normalni ve vasim tele se meni hormony...a tak na to telo reaguje svetle hnědá..myslite spineni?? To byva vetsinou take normalni..bud na to nedavaji nic..nebo nejake hormony ci co..pro jistotu,ale bych urcite zavolala na gyndu a nechala se vysetrit....to bez pochyby 🙂

ustaranaholka
autor
9. kvě 2017

@nikolahezinova1993 tak ja uplne nevim jestli nevim spineni..kdyz jsem mela SP,/tak jsem spinila cely den, respektive vzdy na papire byl flek,ale na intimku to nebylo, az pak kdy byl zrejme ten potrat, to uz bylo vice krve a i cary, kdezto ted se mi to objevilo prvne pred vema dny jen uplne rano,pak nic, pak druhy den a to bylo i vecer, takze dvakrat za den,ale vzdy jen na papire.Dnes rano nic a a ted jsem byla na wc a nepatrny naznak tam byl.Jine bolesti nemam, spis me "boli bricho z blbeho pocitu"..dr, tam dnes neni,Napadlo me si ckoupit ascoruti.Utrogestan jiz beru tri denne.dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru