Zácpa v těhotenství - dýňový olej, máte zkušenosti?

wyxi28
11. únor 2016

Ahoj mate nekdo zkusenost s uzivanim dynoveho oleje v tehotenstvi? Slysela jsem, ze je dost prospesny diky obsahu spousty mineralu, atd a krom toho by mel pomahat i na zacpu ... ? Dekuji za vase zkusenosti. 🙂

vitoriova
12. únor 2016

Ja v těhotenství užívala lněný olej,lzici denne a bylo po zacpe.navic ano,je to zdrave

serrena
12. únor 2016

ahoj, s dýňovým olejem zkušenost nemám, ale na zácpu mi pomohlo smíchat 1dcl Vincentky s 1dcl teplé vody, vypít a tak cca za 30-60 minut bylo po zácpě.

wyxi28
autor
13. únor 2016

@vitoriova
@serrena moc vam obema dekuji za tipy! 🙂 Ja uz mam doma ten dynovy olej a uvidim, jak to bude zabirat 🙂 Navic neberu zadne tehotenske vitaminy (krom listovky), tak chci vse potrebne doplnit z potravin.

serrena
13. únor 2016

Není zač 🙂 ještě jsem někde četla, že pomáhá smíchat rozpuštěné máslo s ohratymi povidli, taky to prožene, ale osobně vyzkoušeno nemám. Pokud je ti dobře, vitamíny pro těhotné nejsou nutné. Já je ocenila hlavně ze začátku, když mi bylo zle a skoro jsem nemohla jíst, to se vyvážený jídelníček těžko dodržuje 🙂

soyevita
15. únor 2016

Taky jsem měla obrovské problémy a stačilo mi začít pravidelně užívat magnézium 🙂

brunetkavalery
24. únor 2016

Ahoj holky,mam stejny.problem ,kde koupim lneny/dynovy olej? Maji je v DMku?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru