Zánět močáku a antibiotika v těhotenství, je to v pohodě?

carolineg1
7. lis 2013

zánět močáku a antibiotika...je to v pohodě?

klaire22
7. lis 2013

Rozhodně.

zuzazuzanta
7. lis 2013

V tom nejlepším pořádku 😉

lucifereeek
7. lis 2013

taky jsem měla a vše v poho 🙂

terris
7. lis 2013

já nebrala antb, řešila jsem to přírodní cestou raději, přece jen jsem měla strach, ikdyž mě doktorka uklidnila, že to mimi nic neudělá🙂

evulinkab
8. lis 2013

Já měla u syna v tehotenství zánet močáku, vysoké horečky k tomu..mně by rozhodne přírodní cesta nepomohla..takže jsem dostala antibiotika a brala jsem je, nic jiného nezbývalo.Měla jsem strach, ale malému to neuškodilo-navíc ty atb mi psal přímo odborník na urologii, kam me poslala obvoďačka, jelikož si netroufla mi sama je napsat.

llluckaaa
8. lis 2013

Měla jsem a taky brala ATB a vše pak bylo v pořádku.

lucyanek
8. lis 2013

Tak zrovna s tím mám teď problém 😖 . Doktorka říkala, že mi žádný prášky nedá, že to teď na začátku není dobrý. Možná později už to nevadí. Tak s tím bojuju. Nemáte někdo nějakej tip? (kromě toho že hodně piju, jenom vodu a beru si Urinal a žeru sušený brusinky).

ollif
8. lis 2013

Zánět močáku jsem měla v prvním trimestru těhotenství, pořád jsem se bála antibiotik, takže jsem to řešila přírodní cestou - brusinky, heřmánkový koupele, bylinkový čaje atd. Nakonec to u těch antibiotik stejně skončilo (na začátku druhého trimestru). Sice jsem se bála, aby se miminku nic nestalo, ale doktorka mě ujistila, že je vše bezpečné a že naopak neléčený zánět by udělal daleko větší paseku. Vše bylo v pořádku, miminko zdravé.

langina
8. lis 2013

Já mám Atb už po 5, ☹ V tomhle těhotenství je to děs,jeden zánět vyléčím,14 dní je klid,pak znova...Jsem z toho zoufalá,dávám si pozor,nesexuju a pořád se to vrací..Na urologii už chodím 5 rok a nic mi nenašli,a to mi urolog řekl,že jsem měla s tím těhotenstvím počkat až se úplně uzdravím,no nevím,taky bych se nemusela dočkat vůbec..Dobrá je lichořeřišnice,docela pomáhá i preventivně..

buldrik
9. lis 2013

jj, lepsi, nez si nechat ten zanet rozjet. Jen se ujisti, ze ti da atb vhodna pro tehulky

rebarborar
15. lis 2013

Co zkusit homeopatika, ale opravdu předepsaná homeopatem.. Prý taky dokáží pomoci, možná vyzkoušet před atb..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru