Zelený vodnatý výtok ve 3. trimestru

meg124
18. pro 2016

Ahoj, jsem 30 tt, mam casto vodnate vytoky, ale dnes byl nazelenaly az nahnedly. Nemuze to byt zkazena plodova voda? Nebo to nemam resit?

terinda
18. pro 2016

Určitě se nech vyšetřit v nemocnici , udělají test, jestli to není plodovka.

popelka1984
18. pro 2016

Může to byt spatna plodovka, rozhodně nečekej a hned zítra někam dojdi nejlépe do nemocnice

terinda
18. pro 2016

Jela bych hned, pro jistotu..

medulinek
18. pro 2016

jela bych hned,pokud by to byla plodovka,mohlo by byt zitra uz pozde

yerry
18. pro 2016

Taky bych jela... Já bych to tepla na tu spatnou plodovku..... Ať není pozdě ☹

astyna
18. pro 2016

Já jsem měla právě zelený až tmavě zelený výtok - což byla plodovka. Poznala jsem to tak, že jsem to nedokázala svěrači ovládat, prostě to teklo pořád. Dítě se loklo plodovky, už je připravené na "výstup" - syn byl v pořádku 🙂

medulinek
18. pro 2016

zelená,zkalená plodovka v podstatě znamená,že placenta už nefunuje na 100% a nestíhá - tedy prcek dostává i míň živin a hlavně kyslíku,moc držím palce at je všechno v pořádku.

lajla
18. pro 2016

Okamžitě jeďte, divím se že se zde ptáte..Buď to bude bakteriální nákaza, špatné...Nebo plodovka, což je taky blbé...Držím pěsti

fiedlermonika
18. pro 2016

taky bych rekla spatna plodovka coz okamzite na pohotovost u tohohle problemu jde o hodiny neli o minuty nechci strasit hlavne drzim palce at to dobre dopadne

popelka1984
18. pro 2016

Jedte hned jak říkají "ženský" jestli se kazí plodovka tak zítra to muže byt mnohem horší,jde o miminko.Pak dejte vědět, čekáme a držímě pěstičky

bajuliss
18. pro 2016

Na nic bych necekala a pro jistotu jela hned...drzim palecky 🍀

meg124
autor
19. pro 2016

Díky za rady. Byla jsem tam včera odpoledne, plodovka to naštěstí nebyla a dostala jsem globule, mělo by to do týdne zmizet. 🙂

popelka1984
20. pro 2016

@meg124 no tak to je dobra zpráva..alespoň pro miminko, pro vás už to tak příjemné není ale určitě se toho zbavíte brzo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru