Zvracení krve. Stalo se Vám něco podobného?

katarina562
8. srp 2019

Zdravím.... nechce se mi tu nějak plašit ale jsem ve 12tt a nevolnosti už asi týden ustoupili a zvracela jsem dnes a naposledy před pár dny.
Dnes se mi při obědě z ničeho nic udělalo špatně a šla jsem zvracet. Celý oběd byl pryč ale na konci se objevila tmavě červená krev nejdřív jsem si myslela, že to bude jen něco červeného co jsem snědla a pak jsem asi 3x až 4x zvracela a odplivavala jen krev.
Stalo se vám něco podobného?
Děkuji

montelvina
8. srp 2019

@katarina562 jsem pěcovatelka s letitou zkušenosti ve zdravotnictví pravděpodobně se jedna o praskly vřed ..tohle neriskuj zvlášť v těhotectvi šla bych okamžitě k lékaři ...především kvůli lěčbe a určitě řekni že si těhotná...muže se jednat i poranění jícnu když si často trpěla nevolnosti nemusí to byt nic vážného ale rozhodně bych to jen tak nenechavala

ariadna12
8. srp 2019

@katarina562 muze jit napr. o hemoptoe nebo hemoptyzu, popr. jiz zmineny praskly zaludecni vred. Muze to jit z traveni nebo treba z plic. Spis to vypada na traveni. Nemas problemy s dychanim? Urcite jdi co nejdrive k lekari.

katarina562
autor
8. srp 2019

@ariadna12 Právě, že žádné problémy nemám. Ani mě nebolí břicho nic. Já si myslím, ze praskly žaludeční vřed by byl provázen nějakou bolesti ale já žádné bolesti nemám.

ariadna12
8. srp 2019

@katarina562 bolest byt muze i nemusi. A muze to byt i jiny zdravotni problem. Lekar rekne vic.

katarina562
autor
8. srp 2019

@ariadna12 Dobře a mám zajít ke svému PL ?

montelvina
8. srp 2019

@katarina562 já bych to ale tak v těhotectvi neriskovala krev je krev ...

montelvina
8. srp 2019

@katarina562 but prakticky lékař pohotovost prostě lékař si ťehotná nemůžu uvěřit že se ptáš zda máš jít vůbec k lékaři když zvraciš krev

ariadna12
9. srp 2019

@katarina562 osobne bych zasla, kdyz bych zjistila krvaceni, ihned na pohotovost nebo ke svemu praktikovi, at te da zadanku na vysetreni nebo konzultaci na gastru. Pomohly by i krevni testy na vse mozne. Vsude bych hlasila, ze jsem tehotna.

priefi
10. srp 2019

@katarina562 jdi na pohotovost, muze to byt praskly vred a to muze byt nebrzpecne (bohuzel vim, co pisu)

zelenaesmolda
10. srp 2019

@katarina562
paneboze,tak ty zvracis krev,jsi tehotna a resis to misto s lekarem na MK?
Zkus nejakeho samana,ten by ti mohl pomoct,na doktory se vykasli,tady dostanes diagnozu

journals
10. srp 2019

Stavalo se mi to dost casto. Hlavne kdyz jsem zvracela vic. Byl to podrazdeny jicen. Bylo to strasny, ale v mem pripade o nic neslo.

dodor
10. srp 2019

@zelenaesmolda nebuď skareda.. Ptá se na zkušenost.. Urcote se dr zmíní..

katarina562
autor
10. srp 2019

Nakonec o nic nešlo šla jsem k PL jelikož to na pohotovost opravdu nebylo když mi bylo opravdu dobře a nebýt te krve tak o ničem nevím ... měla jsem podráždění krk a menší defekt na jicnu za který mohlo časté zvracení a taky to že jsem skoro nic za poslední týdny nejedla. Ale díky za typy. 🙂

zelenaesmolda
10. srp 2019

@dodor
a jak ji pomuze zkusenost nekoho jineho?to je prece uplne irelevantni protoze jeji krvaceni muze byt uplne jineho puvodu.

katarina562
autor
10. srp 2019

PS: pro rypalky je někdy lepší se zeptat na radu než letet zbytečně na pohotovost a zdrzovat 🙂

zelenaesmolda
10. srp 2019

@katarina562
kdyz nekdo zvraci krev tak letet na pohotovost neni zbytecne,to neni rymicka!
na co je ti rada nekoho kdo nezna tvuj zdravotni stav a absolutne netusi proc krvacis?

katarina562
autor
10. srp 2019

@zelenaesmolda Rypalka se vždy ozve. 🙂

zelenaesmolda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
journals
10. srp 2019

@zelenaesmolda me treba ani v nejmensim nenapadlo s tim nekam jit. Nejsem typ, ktery by s kazdym bebickem letel na pohotovost. Nejdriv jsem byla dost vystrasena, ale hned mi seplo o co jde a byla jsem v klidu. A bylo to pomerne caste

zelenaesmolda
10. srp 2019

@journals
zvraceni krve neni zadne "bebicko",muze z toho byt pekny pruser nebo i smrtak.

journals
10. srp 2019

@zelenaesmolda ocividne to nebyla takova tragedie jakou z toho delas 😉 vsak v pohode. Zbytecne to hrotis 😉

zelenaesmolda
10. srp 2019

@journals
to ale prece v te chvili nemohla vedet,ze?kdyby to bylo neco vazneho tak uz tu nepise a je pod drnem

journals
10. srp 2019

@zelenaesmolda ale to tobe muze byt jedno 😉 ja ji asi chapu a tusim, ze s tim mam vic zkusenosti nez ty

lilian2111
10. srp 2019

@zelenaesmolda Pro hlupáka každý hloupý, je to jen její věc. Nechápu proč rejpeš a útočíš. Evidentně máš sama nějaký problém.

ariadna12
10. srp 2019

@katarina562 tak to je dobre, ze to takhle dopadlo. At jste ty i dite v poradku.

vendelinka08
10. srp 2019

@katarina562 to je dobre ze se to vyresilo..ja bych take hned nekam nelezela. Asi by me i napadlo, ze to bude neco podrazdeneho po zvraceni. Zelenasmolda je neprijemna vzdy, tak si z toho nic nedelej.

zelenaesmolda
11. srp 2019

@journals
ty mas zkusenost s cizim krvacenim?tak to jsi asi medium nebo vedma ne?kdyz od monitoru poznas proc nekdo krvaci :D
hele,skoda,ze tohle neumi vsichni lekari,to by ubylo smrtaku a ty fronty co by najednou nebyly v cekarnach :D

priefi
13. srp 2019

@zelenaesmolda bohuzel mas pravdu, ze z toho muze byt i smrtak, ale u toho vredu jsou i bolesti. Osobne bych taky bezela hned na pohotovost, hlavne proto, ze s tim smrtakem mam zkusenost 😔

zelenaesmolda
13. srp 2019

@priefi
presne tak,jako laik nepozna proc ke krvaceni doslo a lepsi jit k doktorovi nez neco zanedbat

journals
13. srp 2019

@zelenaesmolda no, odbornik na vsechno jsi tu hlavne ty, v kazde diskuzi, co jsem si tak vsimla. Dotycna chtela vedet, jestli tu nekdo ma zkusenost, tu jsem ji popsala. Muj prispevek nebyl venovan tobe, ale nekomu jinemu. A me je srdecne fuk, co si myslis. Kdybych si mela delat hlavu ze vseho z ceho jsi me narkla v diskuzich... 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru