Zvracím v těhotenství sraženinky krve. Je to problém?

conie22
4. říj 2014

Nezvracím pravidelně. Tak jednoz za tři dny. Ale vždy tam mám nalé sraženinky krve. Mám to začít řešit? Moc děkuji za odpovědi.

anetka1701
4. říj 2014

Tyjo... ROZHODNE! Je to příznak žaludečních vředů (ten lepší) nebo mnohem větších průšvihů... Osobně bych až se to stane příště letěla na pohotovost, to není žádná sranda...

berenika39
4. říj 2014

Neboj se. Může to být jen podrážděná sliznice trávícího traktu ze zvracení, v těhu je k tomu náchylnější. Rozhodně to ale není běžné, jdi k lékaři, protože tady ti polovina napíše, že je to ok a polovina ti bude psát o rakovině, vředech a konci světa. Nikdo tu není tak geniální, aby ti na dálku na takový problém odpověděl relevantně.
Rozum do hrsti, lékař a bude to ok.

petraludvikova
4. říj 2014

Podle popisu jde o žaludeční vředy.Zajděte si co nejdříve k lékaří!

achjonetusim
4. říj 2014

Absolutne nechapu ze takovou otazku dospelej clovek vubec polozi v plen. Jasne ze to mas zacit resit 🙄

denyzuza06
4. říj 2014

včera bylo pozdě

kvakuska
4. říj 2014

Když už jsi sem napsala dotaz, tak to znamená, že normální ti to nepříjde. Nikde tu nevidím, že bys byla těhotná, takže nevím, na co reaguje berenika39. V každém případě jakékoli známky neobvyklého krvácení je nutno nechat prověřit lékařem. V lepším případě opravdu zjistí, že máš jen podrážděnou sliznici. Držím palce! 😎

mili00
4. říj 2014

no to si asi domyslela, když nezvrací denně ale co 3 dny, taky jsem to tak pochopila, ale to na tom nemění fakt, že to není v pořádku ani tak ani tak...

anushka111
5. říj 2014

@kvakuska paní má v profilu napsáno žeje těhotná, stačí jen najet na obrázek obličeje 😉

holubice.petra
10. říj 2014

Ahoj mam to taky tak a mela jsem i v prvnim tehotenstvi...v mem pripade to byl rozleptany jicen nasledkem casteho zvraceni...jelikoz jsem tehotna tak s tim stejne nejde nic delat...po porodu se mi vse urovnalo 😉 ted mi jen dr.rekl ze az porodim mam si zajit na gastro aby se mrkli jak moc ten jicen byl podrazdeny....
Pokud jsi pred tehu nemela zadne problemy ze zaludkem tak se nenech vystrasit nejakymi vredy neni duvod aby se ti najednou udelali 🙂

dezyre
10. říj 2014

Kvakuska: berenika reaguje na nadpis, z toho je zřejmé, že je táž atletka těhotná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru