Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mýdlo Kawar

Značka KAWAR si pro vás připravila sadu produktů s obsahem soli z Mrtvého moře, které budete moct otestovat a tak si dopřát relax a oddych v pohodlí své koupelny.

KAWAR ve svých produktech užívá přírodní a čistou sůl, která pochází z největšího zdroje minerálního bohatství světa - z Mrtvého moře. Koncentrace minerálních látek je v této soli vysoká (32%), což z ní vlastně dělá nasycený roztok.

Sůl má zklidňující a relaxační účinek na celé tělo, tlumí svalovou únavu, příznivě působí při revmatických a kloubových bolestech - zlepšuje pohyblivost bolestivých míst. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky a napomáhá při odstraňování kožních problémů, akné a psoriázy.

Kawar mýdlo s obsahem soli

Kawar mýdlo s obsahem soli má unikátní složení. Je vyrobeno z toho nejlepšího, co příroda nabízí v oblasti přírodní léčby. Obsahuje sůl, vzácné minerály, olivový olej, palmový olej a kokosový olej. Mýdlo se vyrábí bez přidání živočišných tuků. Čistí pokožku do hloubky, odstraňuje nečistoty a zbavuje ji nadměrné mastnoty. Mýdlo s obsahem soli z Mrtvého moře je známé účinky proti stárnutí pokožky a odstraňováním toxinů z hlubších vrstev pokožky, pleti dodá svěží a přirozeně zdravý vzhled. Má vynikající účinky i na citlivou a problematickou pleť.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s mýdlem Kawar

Máš zkušenost s mýdlem Kawar?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení