Sporťák-polohování zad i nohou, prodloužená stříška, lehčí terén i kostky ve městě. Jaký do 10 tis.?

Zodpovězené
23. zář 2020

Dobrý den,

i já bych potřebovala pomoc s výběrem sporťáku.

Hluboký kočárek jsem koupila ojetý a neměla jsem šťastný výběr... Co bych ráda - sportovní kočárek, polohování zad i nohou, prodloužená stříška, jízda do lehčího terénu i město (kostky), cena do cca 10 000 Kč.

Předem děkuji za jakoukoliv radu... Už z toho ani nespím a projíždím recenze 🙈.

Ahoj!

Nepíšeš ale věk dítěte, jestli potřebuješ otočný, zda potřebuješ skladný kočár, nebo jsou jiné priority... Já osobně bych ale, pokud potřebuješ opravdu dobré jízdní vlastnosti i ve městě, i na lehčím terénu, šla do něčeho super kvalitního a prostorného, ​​tak i o kousek dražšího - Baby Jogger City Mini GT2.

Baby Jogger City Mini GT2

Seženeš ho už od 13390 Kč, ale s tím, že později jej i lépe prodáš, než levnější sporťáky. Ten komfort děťátka, jakož i každodenní jízdy (a super příjemného skládání) za mě stojí za to, zvláště po slabším hlubokém kočárku, který, jak říkáš, si měla. U něčeho, co používáš denně, je někdy dobré si "dopřát", protože je to v podstatě Tvůj "pracovní" dropbox nástroj. Kromě toho, vždy můžeš ještě zkusit najít slevový kupón, nebo se dopředu v eshopu zaregistrovat, často to znamená ještě mínus pár procent z ceny dolů.

Pokud ale toto ne, a musí být do 10 tis., koukni možná na Britax B-Motion Plus, u českých maminek hodně oblíbený;

Britax B-Motion 4 Plus

nebo z méně terénních například ABC Design Okini.

ABC Design Okini

Pokud by to přece jen bylo tak, že si potřebovala otočný model sportovního kočárku, za mě osobně v této ceně jednoznačně asi jen Joie Versatrax.

Joie Versatrax

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.