Zmatená z výběru. Jaký kočárek pro dvojčata do 74 cm? Nevadí mi za kvalitu připlatit.

Zodpovězené
14. led 2021

Dobrý den,

velmi děkuji za odpověď, jen jsem teď zmatená, který vybrat, tím že máme nejužší prostor 74,5 cm a další dveře 76 cm na zahradu, tak jsme hodně limitovaní. Nevadí mi si i za kočárek připlatit ☺️.

(Reakce na dotaz o kombinovaném kočárku pro dvojčata do 74 cm na šířku, https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...)

Děkuji

Ahoj!

Jestli rozpočet nehraje roli a 74 cm (alespoň jakžtakž vejde), Bugaboo Donkey 3 je absolutně ono. Je nejkvalitnější, nejmultifunkčnější, a celkosvětově nejžádanější. I ho pak využiješ v případě, že někam budeš brát i jenom jedno děťátko, a nakonec i jednodušeji prodáš. Já bych šla do toho, kdybych neřešila cenu.

Bugaboo Donkey 3

Jestli se Ti ale tandem s místy za sebou pozdáva z hlediska šířky víc, nejoblíbenějším je opravdu ten Baby Jogger City Select Lux

Baby Jogger City Select Lux

a Thule Sleek je spíše novější, ale také hodně zajímavý, jestli Ti dizajnově vyhovuje více.

Thule Sleek

Já bych vybírala z těchto, a je to kvalita, tak klidně do toho jdi podle pocitu (třeba i z dizajnového hlediska).

BGB je každopádně za mě topkou, a to i z pohledu ovladatelnosti.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.