icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
11. únor 2026    

🎁 soutěž Péče o ruce s dm 🎁

A máme tu další soutěž, tentokrát s privátními #dm značkami Balea, trend !t up, alverde a s-he colour&style 🎁 Tentokrát to bude soutěž o samé produkty, které využijete při péči o své ruce

Výherce se může těšit na balíček s těmito produkty:
🎁 trend !t up fix na zdobení nehtů 030 Pink, 2,5 ml
🎁 trend !t up podkladový a vrchní lak na nehty 2v1 Quick Dry, 10,5 ml
🎁 alverde NATURKOSMETIK lak na nehty Color & Care 30 Bridal Beige, 10 ml
🎁 s-he colour&style pilník na akrylové a přírodní nehty Professional, 1 ks
🎁 Balea antibakteriální tekuté mýdlo, 300 ml
🎁 Balea UREA maska na ruce, 2 ks
🎁 Balea krém na ruce Q10, 100 ml
🎁 Balea hygienický gel na ruce, 300 ml
🎁 Balea sérum na ruce Hyaluron, 75 ml

Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk článku:
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/nase-ruce-si-zaslouzi-peci-nejen-v-zim-nizwhg/
2) Dejte lajk této zprávě
3) Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:
"Jak v této době pečujete o pokožku svých rukou?"

A nezapomeňte prosím - jeden soutěžící, pouze JEDEN komentář ❤

Soutěžní komentáře můžete přidávat až do středy 18. února (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.

Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Přeji hodně štěstí 🍀

Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:

https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/

#balea #alverde #trenditup #shecolour

avatar

Desinfekce (kvuli zamesnani) mydlo, voda a porad mazat mazat mazat…ruce mem v zime hodne suche 😵‍💫

11. únor 2026
avatar

Používám ty nejlepší krémy na ruce

11. únor 2026
avatar

Používám hlavně mesickovy krém na ruce

11. únor 2026
avatar

Mažu pravidelně krémem na ruce

11. únor 2026
avatar

Několikrát denně mažu ruce krémem.

11. únor 2026
avatar

sem tam, ale málo ☹ podle toho bohužel moje ruce vypadají

11. únor 2026
avatar

Krém na ruce od Balea několikrát denně

11. únor 2026
avatar

Krem na ruce každý den.

11. únor 2026
avatar

Mela bych mazat, mraz mi ruce vysusuje tak,ze mi kremy kupuje uz i drahy.Tak nekdy mazu

11. únor 2026
avatar

Několikrát denně se mažu krémem

11. únor 2026
avatar

Řádné mytí, vzhledem k potvoram, co lítají ve vzduchu. A pak krém, s ureou nejlépe, nebo s glycerinem, s měsíčkem nebo heřmánkem

11. únor 2026
avatar

Mažu, mažu a mažu.

11. únor 2026
avatar

Když cítím,že mám suché ruce,tak mažu

11. únor 2026
avatar

Mažu sem tam

11. únor 2026
avatar

Mažu krémem.

11. únor 2026
avatar

Mažu, když je potřeba

11. únor 2026
avatar

Pravidelně mažu krémem

11. únor 2026
avatar

Mažu krémem večer před spaním

11. únor 2026
avatar

Po každém umytí rukou krém, občas maska.

11. únor 2026
avatar

Krém a občas zábal

11. únor 2026
avatar

Mažu ruce krémem několikrát denně, teď mám i to hyaluron sérum balea a je taky fajn.

11. únor 2026
avatar

Nijak zvlášť, občas je namažu vazelínou

11. únor 2026
avatar

Několikrát denně promazávám

11. únor 2026
avatar

Každý večer promazávam krémem

11. únor 2026
avatar

Mažu..

11. únor 2026
avatar

Pouze krém na ruce 🙄

11. únor 2026
avatar

Používám krém na ruce podle potřeby.

11. únor 2026
avatar

Mazu několikrát denně, v chladu ruce trpí hodně

11. únor 2026
avatar

Několikrát během dne krém na ruce

11. únor 2026
avatar

Krém na ruce

11. únor 2026
avatar

Bohužel moc nepečuji 🙈 Když si vzpomenu, namažu krémem na ruce ☺️

11. únor 2026
avatar

Mazu krémem na ruce. Hlavně každý večer před spaním dám pořádnou vrstvu. Bez namazanych rukou a rtů jelením lukem bych neusla 😂😉

11. únor 2026
avatar

Každý den mažu krémem a olejem .

11. únor 2026
avatar

Krém na ruce, P-shine. Kombinace desinfekce v práci a zimy je pro ruce fakt zatěžkávací zkouška vždycky

11. únor 2026
avatar

Každý večer si v zimě mažu ruce nějakým intenzivním krémem od Indulony, mám lipový a konopný. Kromě toho, že fungují, tak i krásně voní. Přes den podle potřeby mažu různými jinými krémy. Přes léto jen když si vzpomenu.

11. únor 2026
avatar

Každý večer a podle potřeby mažu ruce krémem na ruce

11. únor 2026
avatar

Mažu několikrát denně Urea handcreme od Balea

11. únor 2026
avatar

Občas namažu krémem na ruce

11. únor 2026
avatar

Mažu

11. únor 2026
avatar

Krém s ureou.

11. únor 2026
avatar

Používám krémy na ruce.

11. únor 2026
avatar

V této době věnuji péči o pokožku rukou zvýšenou pozornost. Pravidelně používám hydratační krém, zejména po mytí rukou, a snažím se vybírat šetrná mýdla, která pokožku nevysušují. Při pobytu venku v chladném počasí nosím rukavice a občas dopřeji rukám i výživnou masku nebo olejovou kúru, aby zůstaly hebké a zdravé.

11. únor 2026
avatar

Krém na ruce používám pravidelně.

11. únor 2026
avatar

Pravidelně mažu krémem na ruce.

11. únor 2026
avatar

Mažu krémem s ureou.

11. únor 2026
avatar

Musím pořád mazat a mazat 😉

11. únor 2026
avatar

Každý večer před spaním mažu krémem - Balea 😁

11. únor 2026
avatar

Mažu si několikrát denně ruce krémem.

11. únor 2026
avatar

Nosím rukavice a poctivě mažu , krémy střídám

11. únor 2026
avatar

Mazu krémem jak blázen

11. únor 2026
avatar

Několikrát denně mažu hydratačním krémem

11. únor 2026
avatar

Mazu, furt, celoročně. Mám skoro furt pocit suché kůže a je mi zo nepříjemné.

11. únor 2026
avatar

Občas namažu.

11. únor 2026
avatar

Nijak, nemazu vubec. Ale mozna je cas zacit 🙂

11. únor 2026
avatar

krém na ruce, často prebaluju,tak je mám dost popraskané

11. únor 2026
avatar

Poctivě mažu krémem.

11. únor 2026
avatar

Krém na ruce každý večer a během dne občas dle potřeby.

11. únor 2026
avatar

Mám suchou pokožku takže mažu pravidelně. Zejména pak večer po koupeli

11. únor 2026
avatar

Snažím se co nejčastěji promazávat.

11. únor 2026
avatar

Občas mažu, ale ne pravidelně.

11. únor 2026
avatar

Používám jemné mýdlo a kvalitní krém na ruce.

11. únor 2026
avatar

Mažu mažu mažu 👍

11. únor 2026
avatar

Snažím se mazat,ale v zimě dost trpí 🫣

11. únor 2026
avatar

Snažím se hodně mazat. 🙂

11. únor 2026
avatar

Mažu

11. únor 2026
avatar

Mažu, mažu a mažu. Mám lupenku a bohužel tohle počasí je pro mě utrpení ohledně pokožky😔

11. únor 2026
avatar

Používám krémy na ruce.

11. únor 2026
avatar

Mažu a mažu.

11. únor 2026
avatar

používám krém na ruce

11. únor 2026
avatar

Používám krém na ruce a občas na noc masku na ruce.

11. únor 2026
avatar

Přes den krém na ruce, na noc výživný, a během dne navíc olejíček v peru na nehtová lůžka.

11. únor 2026
avatar

Několikrát denně mažu.

11. únor 2026
avatar

V zimě nic a v létě jsem po zahradě někdy donucena namazat.

11. únor 2026
avatar

Mažu krémy na suchou pokožku. Hlavně teď v zimě ji mám extrémně suchou.

11. únor 2026
avatar

Často si myji ruce a pravidelně je mažu.

11. únor 2026
avatar

Povedlo se mi zahojit si ekzém, takže teď používám hodně hojivé a pěstící masti, aby se mi zjizvená kůže zahojila 😊

11. únor 2026
avatar

Pravidelně krém.

11. únor 2026
avatar

Používám krém.

11. únor 2026
avatar

Krémy na ruky mám všade a pravidelne si ich mažem. V zime ich mám veľmi suché.

11. únor 2026
avatar

Snažím se mazat

11. únor 2026
avatar

V práci musím používat dezinfekci, takže mažu vším co se naskytne

11. únor 2026
avatar

Krémy na ruce jsou u mě na denním pořádku. Hodně používám v praci dezinfekci,takže jsou ruce hodně vysušené.

11. únor 2026
avatar

Krem na ruce, všude a pořád po ruce😁 + rukavice venku v mrazu

11. únor 2026
avatar

Protože mám hodně suché ruce,stále je mažu

11. únor 2026
avatar

Ve velkých mrazech nosím rukavice a jinak celou zimu mažu ráno a večer vyzkoušeným oblíbeným krémem.

11. únor 2026
avatar

Několikrát denně mažu krémem na suché ruce.

11. únor 2026
avatar

Mažu si ruce několikrát denně 😉

11. únor 2026
avatar

Mažu krémem 2x denně.

11. únor 2026
avatar

Mazu kremem porad, jinak bych mela ruce rozpraskane do krve.

11. únor 2026
avatar

vubec

11. únor 2026
avatar

Po umytí je promáznu vazelínou, ale muž a děti přes zimu vyplácají hromady krému.

11. únor 2026
avatar

Používám běžně mýdlo, v práci desinfekci. Krém teď nepoužívám, ale jak začnu pracovat na zahrádce, hodí se.

11. únor 2026
avatar

Vzhledem k ekzému mažu vším možným a mažu pořád.

11. únor 2026
avatar

mažu pořád. Ráno, v práci i večer doma.

11. únor 2026
avatar

Mažu několikrát denně krémem na ruce.
Na kosmetice i olejový zábal na ruce ve speciálních rukavicích 😉

11. únor 2026
avatar

Když mi zimou praská kůže na rukou tak mažu krémem jinak ale nic. Za to se dvěmi dětmi si nechám ruce v mýdle neustále ☺️

11. únor 2026
avatar

Občas si ruce namažu, především v zimě

11. únor 2026
avatar

Mažu si ruce krémem a snažím se venku nosit rukavice.

11. únor 2026
avatar

Občas mažu ruce krémem.

11. únor 2026
avatar

Kvůli zaměstnani používám několikrát denně desinfekci, takže po každé aplikaci desinfekce, si musím ruce i namazat krémem

11. únor 2026
avatar

Mazu dle potreby a nejlepe na noc 🙂

11. únor 2026
avatar

Já se snažím mazat, ale přiznám se, že mi to úplně nejde a pak mažu až už je to nevyhnutelné (suchá kůže někdy až do krve😏)

11. únor 2026
avatar

Mažu krémem

11. únor 2026
avatar

Mažu, mažu, mažu

11. únor 2026
avatar

Taky mažu

11. únor 2026
avatar

krem na ruce je pro me poslednich 10 let velmi dulezity ,mam strasne suche ruce a mazu se snad i 50 x denne 😀 A mam rada i rukavice na noc,kdy si ruce namazu a schovam 🙂

11. únor 2026
avatar

Ruce si mažu krémem několikrát denně, nejenom v zimě, z DM u mě vede ten s olivovým olejem 👍

11. únor 2026
avatar
11. únor 2026
avatar

Měla bych mazat, takže začnu.

11. únor 2026
avatar

Krém krém krém

11. únor 2026
avatar

Mažu co to jde.

11. únor 2026
avatar

V práci moje ruce trpí kvůli neustálému používání dezinfekce,takže mažu a mažu. Na noc používám infadolan a zvažuji zakoupení rukavic.

11. únor 2026
avatar

V zimě mi ruce trpí strašně, celý den v rukavicích, mrazy atd .... Děs..... Takže se musím hodně mazat, ráda mám měsíčkovou indulonu.

11. únor 2026
avatar

Vetsinou nijak, bohuzel, namazu se az kdyz uz jsou skoro lyofilizovane 🙈😅

11. únor 2026
avatar

Kremik na ruky balea 🤟

11. únor 2026
avatar

Používám dezinfekční gel, vodu, mýdlo a protože mám pořád suché ruce, neustále s sebou nosím minikrémy a mažu.

11. únor 2026
avatar

Mazu a mazu.

11. únor 2026
avatar

Snažím se mít, krém na ruce pokaždé po ruce, v batohu, v autě,... tak myju ruce a pak mažu několikrát za den.

11. únor 2026
avatar

Nepečuji, až když je to nutné, tak namažu…

11. únor 2026
avatar

Mám krém vždy u sebe... A když cítím, že jsou suché mažu.. používám i olejíček kolem nehtů.

11. únor 2026
avatar

ja si zamilovala serikovy krem epipi z dm 🤗

11. únor 2026
avatar

Mažu prubezne celý den,mám ho u PC

11. únor 2026
avatar

Mazu.. aktualne nekolikrat denne se snazim..

11. únor 2026
avatar

Ja si ruce hlavne hydratuju, čímkoliv co mi prijde pod ruku. V mrazu se mi zhoršuje ekzém a mam i posledních pár měsíců novou praci, kde ruce taky dostávají hodně zabrat- extrémní teploty, dezinfekce, clovek se neustale v něčem macha, takze ruce mam skoro na odpis.

11. únor 2026
avatar

Mažu a mažu

11. únor 2026
avatar

Mažu pořád dokola, vyzkoušela jsem toho hodně a ruce nemám v nic moc stavu.

11. únor 2026
avatar

Desinfekce a mazání krémem.

11. únor 2026
avatar

Několikrát denně mažu krémem.

11. únor 2026
avatar

Mažu ruce každou chvíli a kůžičku kolem nehtů

11. únor 2026
avatar

Hydratujici teď v zimě dost často

11. únor 2026
avatar

Mažu krémem s ureou několikrát denně. A večer sérum .

11. únor 2026
avatar

Často krémuji

11. únor 2026
avatar

Pouze krém na ruce....

12. únor 2026
avatar

namažu, když je potřeba

12. únor 2026
avatar

Používám krémy na ruce a v mrazech nosím rukavice.

12. únor 2026
avatar

Mažu a mažu, mám hodně suché ruce

12. únor 2026
avatar

Používám krémy na ruce

12. únor 2026
avatar

Semtam nějaký krém na ruce nebo kokosový olej

12. únor 2026
avatar

Mažu kdýž si vzpomenu v práci, občas použiju olejicek na kužičku, a chodim na gelovky...snažim se mít ruce upravene,,

12. únor 2026
avatar

Každý večer před spaním krém, přes den si vzpomenu jen zřídka

12. únor 2026
avatar

Mažu, mažu, mažu a občas vykoupu v olejové lázni

12. únor 2026
avatar

Používám krémy na ruce, snažím se ráno a večer

12. únor 2026
avatar

Pravidelně mažu krémem 🌸

12. únor 2026
avatar

Sem tam máznu krémem

12. únor 2026
avatar

Mažu krémem, chráním rukavicemi při větším chladu a hlavně chodím pravidelně na manikúru. Každý večer také používám sérum balea na ruce,které je skvělé 😍

12. únor 2026
avatar

Pravidelně mažu ráno a večer krémem

12. únor 2026
avatar

Nesnesu suche ruce, takze nekolikrat denne promazavam. Venku v zime nosim rukavice.

12. únor 2026
avatar

používám krém na ruce několikrát denně

12. únor 2026
avatar

Mažu krémem na ruce, ale nepravidelně

12. únor 2026
avatar

Trochu to zanedbávám🙈 občas namažu krémem a nalakuju nehty😁

12. únor 2026
avatar

Mazu kremem nekolikrat za den.

12. únor 2026
avatar

Pouze krém na ruce.

12. únor 2026
avatar

rukavice

12. únor 2026
avatar

Krem na ruce, šetrný

12. únor 2026
avatar

Krém na ruce a tekuté mýdlo

12. únor 2026
avatar

stále mažu, několikrát za den

12. únor 2026
avatar

Po koupeli namazu kremem na ruce

12. únor 2026
avatar

100x za den mažu krémem 😁

12. únor 2026
avatar

Když je zima, musím si ruce mazat, nejraději krémy z DM🙂

12. únor 2026
avatar

Neustále mažu , střídám krémy

12. únor 2026
avatar

Několikrát denně mažu krémem

12. únor 2026
avatar

Ruce si musím hodně promazávat krémem, mám je hrozně suché, zvlášť teď přes zimu.... Stejně tak rty. Takže pomádu a krém na ruce mám stále při sobě 😊

12. únor 2026
avatar

mažu většinou před spaním

12. únor 2026
avatar

Krém na ruce několikrát denně.

12. únor 2026
avatar

Mažu krémem na ruce

12. únor 2026
avatar

Několikrát denně namažu ruce krémem na ruce a občas si udělám výživný zábal rukou

12. únor 2026
avatar

Krém a maska na ruce

12. únor 2026
avatar

Krém a maska na ruce

12. únor 2026
avatar

Myji si často ruce.

12. únor 2026
avatar

Pěstící krem s levanduli mi pomáhá a láká me v dm maska na ruce, to musí byt pohádka. =)

12. únor 2026
avatar

Neustále mažu a mažu a mažu...

12. únor 2026
avatar

Krém, maska na peeling na ruce😀

12. únor 2026
avatar

používám krém na ruce

12. únor 2026
avatar

Používám krémy na ruce jako heřmánkový, mandlový.

13. únor 2026
avatar

Občas použiji krém na ruce

13. únor 2026
avatar

Mažu kazdy den krém na ruce a kdyz je nejhůř tak mi pomáhá bílá vazelína

13. únor 2026
avatar

Každý den používám antibakteriální a pečující krémy

13. únor 2026
avatar

Používám hlavně mesickovy krém na ruce

13. únor 2026
avatar

Používám při mytí rukou kvalitnější mýdlo, které ruce nevysušuje a občas namažu krémem. Venku nosím rukavice a nevystavuji ruce mrazu.

13. únor 2026
avatar

Používám sem tam krémy na ruce a v mrazu nosím rukavice.

13. únor 2026
avatar

Momentálně jsem třetí týden v Ománu, tak hlavně opalovací krémy 💓 jinak klasika indulona

13. únor 2026
avatar

Jsem exematik pracující v gastru. Moje ruce vypadají hrozně. Mažu, nemžu. V zimě musím více a nejraději mám krémy z dm, žádný se mi nikdy nevpije tak rychle jak od Balea.. nesnáším mastné ruce..

13. únor 2026
avatar

Krém na ruce

14. únor 2026
avatar

Málo, krémem na ruce nebo parafinovym zábalem

14. únor 2026
avatar

Mažu krémem po každém mytí

14. únor 2026
avatar

Celoročně mažu krémem na ruce večer před spaním. A kdykoliv přes den, když mám pocit suchých rukou

14. únor 2026
avatar

Několikrát denně používám krém na ruce.

14. únor 2026
avatar

Používám tělové máslo, i několikrát denně.

14. únor 2026
avatar

Mažu krémem a domácí měsíčkovou mastičkou

15. únor 2026
avatar

Mažu si je sem tam krémem na ruce pro citlivou pokožku, když cítím, že to kůže potřebuje.

16. únor 2026
avatar

Používám Indulonu, jak na ruce tak na obličej 🙂

17. únor 2026
avatar

Pořád musím mazat kremy

17. únor 2026
avatar

Pouzivam Neutrogenu, kazdy den

18. únor 2026
avatar

Krém musím mít pořád u sebe

18. únor 2026
avatar

Mažu si ruce krémem

18. únor 2026
avatar

Nic speciálního..obcas namažu krémem

18. únor 2026
avatar

V mrazech mažu pravidelně vazelínou, v tomto počasí občas obyčejným krémem na ruce ❤

18. únor 2026
avatar

Sem tam mazu kremem

18. únor 2026
avatar

občas mažu krémem

18. únor 2026
avatar

Několikrát denně si mažu ruce urea krémem.

18. únor 2026
avatar

Občas namažu jinak nic 😱

18. únor 2026
avatar

Mažu hutným krémem bez parfemace. Hlavně na noc

18. únor 2026
avatar

Občas krém s ureou

18. únor 2026
avatar

Pouzivam dlouhodobe krem na ruce balea urea. Ale mazu spis jen vecer, mela bych casteji.

18. únor 2026
avatar

Mám všude krémy a pořád se mažu , i v práci. Tam použivám i dezinfekci.

18. únor 2026
avatar

Ruky si krémuji přes den a hlavně před spaním. V zimě je mám vždycky hodně vysušené.

18. únor 2026
avatar

Mažu krémem, ráno i večer

18. únor 2026
avatar

Občas mazu krémem.

18. únor 2026
avatar

Používám co nejšetrnější tekuté mýdlo a mažu několikrát denně.

18. únor 2026
avatar

Hodně ruce mám hodně popraskané pořád suché krému spotřebují hodně

18. únor 2026
avatar

Používám ted pres zimu přirodní krém z včelího vosku, abych si je řádně promázla, mám je ted z té zimy suché a věčně zmrzlé

18. únor 2026
avatar

Mazu několikrát denně krémem

18. únor 2026
avatar

Ruce si mažu pravidelně, ale stále hledám ten nejdokonalejší krém 😊

18. únor 2026
avatar

Krém na ruce

19. únor 2026
avatar

Používám ty nejlepší krémy na ruce

20. únor 2026