🎁 soutěž Péče o ruce s dm 🎁
A máme tu další soutěž, tentokrát s privátními #dm značkami Balea, trend !t up, alverde a s-he colour&style 🎁 Tentokrát to bude soutěž o samé produkty, které využijete při péči o své ruce
Výherce se může těšit na balíček s těmito produkty:
🎁 trend !t up fix na zdobení nehtů 030 Pink, 2,5 ml
🎁 trend !t up podkladový a vrchní lak na nehty 2v1 Quick Dry, 10,5 ml
🎁 alverde NATURKOSMETIK lak na nehty Color & Care 30 Bridal Beige, 10 ml
🎁 s-he colour&style pilník na akrylové a přírodní nehty Professional, 1 ks
🎁 Balea antibakteriální tekuté mýdlo, 300 ml
🎁 Balea UREA maska na ruce, 2 ks
🎁 Balea krém na ruce Q10, 100 ml
🎁 Balea hygienický gel na ruce, 300 ml
🎁 Balea sérum na ruce Hyaluron, 75 ml
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk článku:
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/nase-ruce-si-zaslouzi-peci-nejen-v-zim-nizwhg/
2) Dejte lajk této zprávě
3) Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:
"Jak v této době pečujete o pokožku svých rukou?"
A nezapomeňte prosím - jeden soutěžící, pouze JEDEN komentář ❤
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do středy 18. února (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.
Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Přeji hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Používám ty nejlepší krémy na ruce
Používám hlavně mesickovy krém na ruce
Mažu pravidelně krémem na ruce
Několikrát denně mažu ruce krémem.
sem tam, ale málo ☹ podle toho bohužel moje ruce vypadají
Krém na ruce od Balea několikrát denně
Krem na ruce každý den.
Mela bych mazat, mraz mi ruce vysusuje tak,ze mi kremy kupuje uz i drahy.Tak nekdy mazu
Několikrát denně se mažu krémem
Řádné mytí, vzhledem k potvoram, co lítají ve vzduchu. A pak krém, s ureou nejlépe, nebo s glycerinem, s měsíčkem nebo heřmánkem
Mažu, mažu a mažu.
Když cítím,že mám suché ruce,tak mažu
Mažu sem tam
Mažu krémem.
Mažu, když je potřeba
Pravidelně mažu krémem
Mažu krémem večer před spaním
Po každém umytí rukou krém, občas maska.
Krém a občas zábal
Mažu ruce krémem několikrát denně, teď mám i to hyaluron sérum balea a je taky fajn.
Nijak zvlášť, občas je namažu vazelínou
Několikrát denně promazávám
Každý večer promazávam krémem
Mažu..
Pouze krém na ruce 🙄
Používám krém na ruce podle potřeby.
Mazu několikrát denně, v chladu ruce trpí hodně
Několikrát během dne krém na ruce
Krém na ruce
Bohužel moc nepečuji 🙈 Když si vzpomenu, namažu krémem na ruce ☺️
Mazu krémem na ruce. Hlavně každý večer před spaním dám pořádnou vrstvu. Bez namazanych rukou a rtů jelením lukem bych neusla 😂😉
Každý den mažu krémem a olejem .
Krém na ruce, P-shine. Kombinace desinfekce v práci a zimy je pro ruce fakt zatěžkávací zkouška vždycky
Každý večer si v zimě mažu ruce nějakým intenzivním krémem od Indulony, mám lipový a konopný. Kromě toho, že fungují, tak i krásně voní. Přes den podle potřeby mažu různými jinými krémy. Přes léto jen když si vzpomenu.
Každý večer a podle potřeby mažu ruce krémem na ruce
Mažu několikrát denně Urea handcreme od Balea
Občas namažu krémem na ruce
Mažu
Krém s ureou.
Používám krémy na ruce.
V této době věnuji péči o pokožku rukou zvýšenou pozornost. Pravidelně používám hydratační krém, zejména po mytí rukou, a snažím se vybírat šetrná mýdla, která pokožku nevysušují. Při pobytu venku v chladném počasí nosím rukavice a občas dopřeji rukám i výživnou masku nebo olejovou kúru, aby zůstaly hebké a zdravé.
Krém na ruce používám pravidelně.
Pravidelně mažu krémem na ruce.
Mažu krémem s ureou.
Musím pořád mazat a mazat 😉
Každý večer před spaním mažu krémem - Balea 😁
Mažu si několikrát denně ruce krémem.
Nosím rukavice a poctivě mažu , krémy střídám
Mazu krémem jak blázen
Několikrát denně mažu hydratačním krémem
Mazu, furt, celoročně. Mám skoro furt pocit suché kůže a je mi zo nepříjemné.
Občas namažu.
Nijak, nemazu vubec. Ale mozna je cas zacit 🙂
krém na ruce, často prebaluju,tak je mám dost popraskané
Poctivě mažu krémem.
Krém na ruce každý večer a během dne občas dle potřeby.
Mám suchou pokožku takže mažu pravidelně. Zejména pak večer po koupeli
Snažím se co nejčastěji promazávat.
Občas mažu, ale ne pravidelně.
Používám jemné mýdlo a kvalitní krém na ruce.
Mažu mažu mažu 👍
Snažím se mazat,ale v zimě dost trpí 🫣
Snažím se hodně mazat. 🙂
Mažu
Mažu, mažu a mažu. Mám lupenku a bohužel tohle počasí je pro mě utrpení ohledně pokožky😔
Používám krémy na ruce.
Mažu a mažu.
používám krém na ruce
Používám krém na ruce a občas na noc masku na ruce.
Přes den krém na ruce, na noc výživný, a během dne navíc olejíček v peru na nehtová lůžka.
Několikrát denně mažu.
V zimě nic a v létě jsem po zahradě někdy donucena namazat.
Mažu krémy na suchou pokožku. Hlavně teď v zimě ji mám extrémně suchou.
Často si myji ruce a pravidelně je mažu.
Povedlo se mi zahojit si ekzém, takže teď používám hodně hojivé a pěstící masti, aby se mi zjizvená kůže zahojila 😊
Pravidelně krém.
Používám krém.
Krémy na ruky mám všade a pravidelne si ich mažem. V zime ich mám veľmi suché.
Snažím se mazat
V práci musím používat dezinfekci, takže mažu vším co se naskytne
Krémy na ruce jsou u mě na denním pořádku. Hodně používám v praci dezinfekci,takže jsou ruce hodně vysušené.
Krem na ruce, všude a pořád po ruce😁 + rukavice venku v mrazu
Protože mám hodně suché ruce,stále je mažu
Ve velkých mrazech nosím rukavice a jinak celou zimu mažu ráno a večer vyzkoušeným oblíbeným krémem.
Několikrát denně mažu krémem na suché ruce.
Mažu si ruce několikrát denně 😉
Mažu krémem 2x denně.
Mazu kremem porad, jinak bych mela ruce rozpraskane do krve.
vubec
Po umytí je promáznu vazelínou, ale muž a děti přes zimu vyplácají hromady krému.
Používám běžně mýdlo, v práci desinfekci. Krém teď nepoužívám, ale jak začnu pracovat na zahrádce, hodí se.
Vzhledem k ekzému mažu vším možným a mažu pořád.
mažu pořád. Ráno, v práci i večer doma.
Mažu několikrát denně krémem na ruce.
Na kosmetice i olejový zábal na ruce ve speciálních rukavicích 😉
Když mi zimou praská kůže na rukou tak mažu krémem jinak ale nic. Za to se dvěmi dětmi si nechám ruce v mýdle neustále ☺️
Občas si ruce namažu, především v zimě
Mažu si ruce krémem a snažím se venku nosit rukavice.
Občas mažu ruce krémem.
Kvůli zaměstnani používám několikrát denně desinfekci, takže po každé aplikaci desinfekce, si musím ruce i namazat krémem
Mazu dle potreby a nejlepe na noc 🙂
Já se snažím mazat, ale přiznám se, že mi to úplně nejde a pak mažu až už je to nevyhnutelné (suchá kůže někdy až do krve😏)
Mažu krémem
Mažu, mažu, mažu
Taky mažu
krem na ruce je pro me poslednich 10 let velmi dulezity ,mam strasne suche ruce a mazu se snad i 50 x denne 😀 A mam rada i rukavice na noc,kdy si ruce namazu a schovam 🙂
Ruce si mažu krémem několikrát denně, nejenom v zimě, z DM u mě vede ten s olivovým olejem 👍
Mažu
Měla bych mazat, takže začnu.
Krém krém krém
Mažu co to jde.
V práci moje ruce trpí kvůli neustálému používání dezinfekce,takže mažu a mažu. Na noc používám infadolan a zvažuji zakoupení rukavic.
V zimě mi ruce trpí strašně, celý den v rukavicích, mrazy atd .... Děs..... Takže se musím hodně mazat, ráda mám měsíčkovou indulonu.
Vetsinou nijak, bohuzel, namazu se az kdyz uz jsou skoro lyofilizovane 🙈😅
Kremik na ruky balea 🤟
Používám dezinfekční gel, vodu, mýdlo a protože mám pořád suché ruce, neustále s sebou nosím minikrémy a mažu.
Mazu a mazu.
Snažím se mít, krém na ruce pokaždé po ruce, v batohu, v autě,... tak myju ruce a pak mažu několikrát za den.
Nepečuji, až když je to nutné, tak namažu…
Mám krém vždy u sebe... A když cítím, že jsou suché mažu.. používám i olejíček kolem nehtů.
ja si zamilovala serikovy krem epipi z dm 🤗
Mažu prubezne celý den,mám ho u PC
Mazu.. aktualne nekolikrat denne se snazim..
Ja si ruce hlavne hydratuju, čímkoliv co mi prijde pod ruku. V mrazu se mi zhoršuje ekzém a mam i posledních pár měsíců novou praci, kde ruce taky dostávají hodně zabrat- extrémní teploty, dezinfekce, clovek se neustale v něčem macha, takze ruce mam skoro na odpis.
Mažu a mažu
Mažu pořád dokola, vyzkoušela jsem toho hodně a ruce nemám v nic moc stavu.
Desinfekce a mazání krémem.
Několikrát denně mažu krémem.
Mažu ruce každou chvíli a kůžičku kolem nehtů
Hydratujici teď v zimě dost často
Mažu krémem s ureou několikrát denně. A večer sérum .
Často krémuji
Pouze krém na ruce....
namažu, když je potřeba
Používám krémy na ruce a v mrazech nosím rukavice.
Mažu a mažu, mám hodně suché ruce
Používám krémy na ruce
Semtam nějaký krém na ruce nebo kokosový olej
Mažu kdýž si vzpomenu v práci, občas použiju olejicek na kužičku, a chodim na gelovky...snažim se mít ruce upravene,,
Každý večer před spaním krém, přes den si vzpomenu jen zřídka
Mažu, mažu, mažu a občas vykoupu v olejové lázni
Používám krémy na ruce, snažím se ráno a večer
Pravidelně mažu krémem 🌸
Sem tam máznu krémem
Mažu krémem, chráním rukavicemi při větším chladu a hlavně chodím pravidelně na manikúru. Každý večer také používám sérum balea na ruce,které je skvělé 😍
Pravidelně mažu ráno a večer krémem
Nesnesu suche ruce, takze nekolikrat denne promazavam. Venku v zime nosim rukavice.
používám krém na ruce několikrát denně
Mažu krémem na ruce, ale nepravidelně
Trochu to zanedbávám🙈 občas namažu krémem a nalakuju nehty😁
Mazu kremem nekolikrat za den.
Pouze krém na ruce.
rukavice
Krem na ruce, šetrný
Krém na ruce a tekuté mýdlo
stále mažu, několikrát za den
Po koupeli namazu kremem na ruce
100x za den mažu krémem 😁
Když je zima, musím si ruce mazat, nejraději krémy z DM🙂
Neustále mažu , střídám krémy
Několikrát denně mažu krémem
Ruce si musím hodně promazávat krémem, mám je hrozně suché, zvlášť teď přes zimu.... Stejně tak rty. Takže pomádu a krém na ruce mám stále při sobě 😊
mažu většinou před spaním
Krém na ruce několikrát denně.
Mažu krémem na ruce
Několikrát denně namažu ruce krémem na ruce a občas si udělám výživný zábal rukou
Krém a maska na ruce
Krém a maska na ruce
Myji si často ruce.
Pěstící krem s levanduli mi pomáhá a láká me v dm maska na ruce, to musí byt pohádka. =)
Neustále mažu a mažu a mažu...
Krém, maska na peeling na ruce😀
používám krém na ruce
Používám krémy na ruce jako heřmánkový, mandlový.
Občas použiji krém na ruce
Mažu kazdy den krém na ruce a kdyz je nejhůř tak mi pomáhá bílá vazelína
Každý den používám antibakteriální a pečující krémy
Používám hlavně mesickovy krém na ruce
Používám při mytí rukou kvalitnější mýdlo, které ruce nevysušuje a občas namažu krémem. Venku nosím rukavice a nevystavuji ruce mrazu.
Používám sem tam krémy na ruce a v mrazu nosím rukavice.
Momentálně jsem třetí týden v Ománu, tak hlavně opalovací krémy 💓 jinak klasika indulona
Jsem exematik pracující v gastru. Moje ruce vypadají hrozně. Mažu, nemžu. V zimě musím více a nejraději mám krémy z dm, žádný se mi nikdy nevpije tak rychle jak od Balea.. nesnáším mastné ruce..
Krém na ruce
Málo, krémem na ruce nebo parafinovym zábalem
Mažu krémem po každém mytí
Celoročně mažu krémem na ruce večer před spaním. A kdykoliv přes den, když mám pocit suchých rukou
Několikrát denně používám krém na ruce.
Používám tělové máslo, i několikrát denně.
Mažu krémem a domácí měsíčkovou mastičkou
Mažu si je sem tam krémem na ruce pro citlivou pokožku, když cítím, že to kůže potřebuje.
Používám Indulonu, jak na ruce tak na obličej 🙂
Pořád musím mazat kremy
Pouzivam Neutrogenu, kazdy den
Krém musím mít pořád u sebe
Mažu si ruce krémem
Nic speciálního..obcas namažu krémem
V mrazech mažu pravidelně vazelínou, v tomto počasí občas obyčejným krémem na ruce ❤
Sem tam mazu kremem
občas mažu krémem
Několikrát denně si mažu ruce urea krémem.
Občas namažu jinak nic 😱
Mažu hutným krémem bez parfemace. Hlavně na noc
Občas krém s ureou
Pouzivam dlouhodobe krem na ruce balea urea. Ale mazu spis jen vecer, mela bych casteji.
Mám všude krémy a pořád se mažu , i v práci. Tam použivám i dezinfekci.
Ruky si krémuji přes den a hlavně před spaním. V zimě je mám vždycky hodně vysušené.
Mažu krémem, ráno i večer
Občas mazu krémem.
Používám co nejšetrnější tekuté mýdlo a mažu několikrát denně.
Hodně ruce mám hodně popraskané pořád suché krému spotřebují hodně
Používám ted pres zimu přirodní krém z včelího vosku, abych si je řádně promázla, mám je ted z té zimy suché a věčně zmrzlé
Mazu několikrát denně krémem
Ruce si mažu pravidelně, ale stále hledám ten nejdokonalejší krém 😊
Krém na ruce
Používám ty nejlepší krémy na ruce

Desinfekce (kvuli zamesnani) mydlo, voda a porad mazat mazat mazat…ruce mem v zime hodne suche 😵💫