Asi ja, ale ja jsem nejak zrejme frigidni nebo co, me uz dloho nezaujal nekdo tak, ze bych si rekla, ten me chtit, tak me ma. Jedine, co me prekvapilo je, ze ma Ukrajina tak mladeho a pekneho prezidenta - to jsem nevedela.
Ale jooo, stál by za hřích 😁
Tak je hezčí než Zeman, ale nějak extra mě nebere. 😄
Takova osobnost se malokdy vidi, ta jeho odvaha me fascinuje 😍 to ze je i peknej, je male bezvyznamne plus 😃 ale me prijde peknej kazdej chlap, z kteryho to sala zevnitr
A mě bere ..herci atd mě nechávají úplně chladnou ,ale on semnou zamaval 😃💖😂🙈
@drzticka81 přiznám se, že ani já 🤭🤫
"A co na něm všichni vidíte" prostě prezident Ukrajiny, nebýt války ani nevím kdo to je... Jinak což o to, odvaha mu na rozdíl od našeho Miloše nechybí...
Jak vypadá jsem věděla už před válkou a musím říct, že i tehdy jsem říkala, že na Ukrajince je podezřele hezký.
@veruuu_kubesovic to je ale to, co mě na něm bere. Ta odvaha. ☺️
U nás bere i manžela...jede z práce a psal "koupím víno,lehne si a pustíme si Zelenskyho??"😂 😂
Já si myslím,že i dost klesla sledovanost porna. Všichni cumej na projevy🙈😂😂😂😂
A není to o tom,že je to hezkej chlap. Bere mě ta jeho lidskost,odvaha, charakter...a všech ukrajincu Teda.
Za mě teda fešák 🤭
@veruuu_kubesovic já ho viděla poprvé po útoku v TV a hned mě zaujal ,hned jsem vedela ze on to nevzdá ..těžko říct proste zásah do ❤️Aniž bych vedela ,ze půjde do války ..jak říkám jinak mě muži krom mého neberou ..až on
Válka skončí,on přežije a další válku rozpoutá jeho žena, páč si ho jasně bude nárokovat a nenechá si ho vzít 🤣🤣 Jako typický fešák to není, ale je velmi,velmi charizmatický muž 🥰 A Kapitán Ukrajina je boží označení 👍
Teď mluvil na Primě je upřímný ,jen ty smutne oči ..zase brecim
Jsem divna, ale me nechava uplne chladnou 🙈😂
Mne imponuje jeho jednani (jo, proste neni nic vic sexy, nez vycerpanej chlap, ktery ale ma hrdine zatate zuby a pres bolest se rve dal). Co se tyce vzhledu, tak taky dobry. Jen je na mne maly. Mit o 20 cisel vic, tak wrrrrr 🤤
@drzticka81 Mám to stejně 😉
Hezký je, je mi i sympatické jeho chování, ale už mi vadí, že se z něj dělá taková ta modla. Ale to mi vadí nejen u něj...
Kdyby teď stal ve dveřích, tak hned posílám manžela na pivo 😂 😂
Mně se líbil i předtím, i když jsem ho teda zahlídla jen párkrát. Ale přesně můj typ - tmavý vlasy, malý, tvarovaný hrudník a teď to strniště, ach. Teď se ještě přidalo jeho rozhodné vystupování, mrkla jsem na jeho taneční vystoupení a hru na klavír, fotky v maskáčích a je u mě number 1 😀
Jako z fleku bych ho vyměnila za našeho Miloše 😂 To bych se normálně po dlouhé době těšila i na projev prezidenta,kdyby to byl on a ne ten náš ťulpas 🙄 By mně i stačilo,kdyby byl na něj jen záběr při projevu,ani mluvit by nemusel 😂
@betelgeuzz nevidela jsem hru na klavir, proto me nebere 😂
@betelgeuzz kde se dá vidět hra na klavír 😀
Je pěknej, ale venku bych se za nim neotočila... 😁🙌
Jsou jiny, ze kterych si (jak rika muj chlap) trham rodidla. 😁😁😁
Má charisma.... chladnou mě fakt nenechává.
Ja obdivuji Ukrajinu jako celek. Jak se drzi. Neumim si predstavit, jak by to bylo u nas. Taky nejsem hrdina. Je pro ne dobre, ze maji takoveho vudce.
@elvira narod ve valce potrebuje hrdiny.
Co se tyka me osobne, davam 👍 za jeho chovani v tehle krizi. Ale ne tak vasnive jako ostatni zeny tady 😉
Ten by za pár facek od manžela stál 😁
@betelgeuzz jako zasmala jsem se, ale porad nic 🙈😂
@veruuu_kubesovic asi tak..
@lleennttiillkkaa taky dobry 😂👍
Já mám plnej telefon jeho videi🙈😂😂
https://vm.tiktok.com/ZMLApSLbJ/
Je zajímavý, má charakter, znala jsem ho už před válkou. Ještě mi z Ukrajiny přišla krásná, nádherná a vždy jsem ji obdivovala, pro její krásný pletený cop kolem hlavy 😃😃, Julija Tymošenková.
To je tím, že se chová jako CHLAP. Takovej ten z knížek a filmů. A to se v reálu moc často nevidí, respektive občas vidí, ale i s těma stinnejma stránkama, který ve televizi vidět nejsou. Vsadím se, že v reálu tak úžasný není. Ale taky mu tleskám, jak se zhostil svojí role 🙂
Tak já se zařadím mezi chladničky.
Moje tchyně.. Ale podle mě kecá 😁
Vždycky, když tu byl dotaz na NEJ chlapa planety, jsem dlouho dumala a v hlavě si projížděla možný adepty..
Dneska bych věděla hned 😇😍
Se z vas tady.... vcera jste shanely jodovy tablety, hledaly, kde mate u vas na dedine nejblizsi kryt (ja taky hledala a nenasla 😅 ), a dneska tady resite, jak byste chudaka UA prezidenta vojely a kdo vam k tomu muze svitit 😂
@jasekd Údajně by ho volilo asi jen 17% voličů, nicméně se tímhle vážně vyšvihl a samozřejmě mezi jeho lidma popularita stoupla.
Teda holky to je počteníčko 😅🤫
Je to krásný,citlivý, odvážný chlap 😍..Každé ráno se s hrůzou dívám na internet, jestli přežil další noc....
A kdo ho chce vidět skoro nahýho?
https://www.youtube.com/watch?v=HjLk0wi5WrAJá musím říct, že se mi líbí dost 😍 a za těch pár facek by fakt stál 😅
Dnes se o něm bavily žákyně 8. ročníku...prý se jim líbí, něco na něm bude 😁
Bohužel se mnou nic nedělá. Bude to asi tím, že jsem na blonďáky 😃🙈
hezky do řady a nepředbíhat😂🙋
Miluju ho 😘😀
Rozhodně má charizma a vyhrál Stardance 😉
Nepatří na můj seznam 🙂
Ja si pamatam, ze ked sme s manzelom kukali na ten serial, jak sa tam stal prezidentom “akoze”, tak som si vravela, ze je na Ukrajinca pekny chlap 🙂 ale moj typ to nie je, takze ma netankuje ako chlap a fakt ma nechava co do pritazlivosti chladnou.
Je mi ho líto. Je naprosto vyčerpanej.A Je pěknej chlap.
Jako objektivne je to peknej chlap a sympatak, ale ze by me pritahoval to ne, jsem na jiny typy. Do postele bych s nim nesla, ale kdyby ON na me zavolal at vezmu pusku a jdu branit svou zemi tak to udelam bez zavahani a stojim pri nem az do konce. On je proste vudce ktery si zaslouzi absolutni vernost. Takovy mlady Theoden ("your men, my lord, will follow you to whatever end"). Jiny takovy uz jinde na svete neni.
Já obdivuju jeho odhodlání a odvahu. Ale vzhledově a v jeho projevu je něco těžko popsatelného, co mě vyloženě odpuzuje....
Jako jo, nevypadá špatně, ale že bych se na něj musela dívat nebo že by mě nějak uhranul, že by se mi nějak jo hodně líbil apod, to ne...
"najde se tu nějaká žena, která by do něj nebyla platonicky zamilovaná, ohromená jeho osobností, nebo která by ho neobdivovala? Prostě taková, která by si řekla "co na něm všichni vidíte?" Já. Ale přesně. :D
Taky mě nebere. Je mrňavej 😀🤣
Ale za odvahu a chování během té války teď, má můj velký obdiv 🥰
Sexualne nic. Ale charizma ma po tom tydnu tak obri, ze kdyby byl muj vudce, nasleduju ho kamkoliv.
Btw. dnes jsem v praci vznesla hypotetickou otazku (muzsky kolektiv), kdo by byl jako Ukrajinci, oblikli se do maskacu a sli proti tankum a raketam. No, nastesti je to zatim opravdu jen hypoteticka otazka.
Tak ja se teda hlasim do klubu, tech par facek bych si klidne nechala nandat 🙈😇
@lilian2111 jo no. Ale tak - charisma to opravdu vyváží. Ale stejně si z něj nesednu na zadek. Jako z chlapa myslím.;)
Pro fanynky ;)
@odula Charisma má určitě. Za to, co předvedl za poslední dny klobouček opravdu 🙏🏻
Ale u mě prostě aby se mnou chlap něco dělal, musí mít vyšší výšku než školák 😂
Tak já jsem asi jediná, co ho vnímá spíš negativně.... přijde mi na něm něco divného, jak kdyby si na celé té situaci honil ego, jeho šaškování před objektivem, na sociálních sítích.... přijde mi to celé nějaké pošahané.
Tyjo, mne prijde az uchylny, jak nad nim vsichni slintaji😀 Kdyz jsem sledovala jeho projev k Rusum, rikala jsem si, ze je to (v dobrem) dobre zahrany. Ma nejakou ulohu, kterou plni na vybornou, za to ho obdivuju, ja bych se v ty situaci podelala strachy. Ale nenapadlo by me nad nim uvazovat se sexualnim podtextem, vubec.
@felixfelicis Joo, přesně to jsem si říkala. Je to herec. Takže dikce, tón hlasu, postoj - je vidět že je profík.
Kdyz ho vidim, tak nevim, jestli se chci nechat obejmout, jeho ukonejsit, nebo si jit prevlict gatky😅😍😇
@camelinka nejdřív se nechat ukonejšit a pak převlíknout gaťky
Já!
Je mrňavej a teatrální. Ale oni takoví vesměs jsou. Každopádně teď dělá všechno, co se tak asi dá. Neutekl, zůstává s obyvatelstvem. Na druhou stranu si tím tak nějak napravuje reputaci. Doufám, že to brzy skončí.
Mrnavej skret, bych ho zasedla omylem na gauci 😂😂 ale takovej Vladimir Klitschko.. Tak ma vypadat urostlej chlap ✌️❤️😁
Čekala jsem kdy se tady podobný příspěvek objeví , některé maminky konikovky mají mokré kalhotky z každého chlapa v mediich krom Zemana ( viz nedávný příspěvek s Rakušanem).. jako by snad ani neměly manžela 😂😂 ale prosím
Mě nechává úplně chladnou, nevím nelíbí se mi, a něco mi na něm nesedí. A je Teda strašně malej.
Jsem si ani nevšimla, že je taky malý, pořád ho vidím samotnýho u řečnickýho pultíku 🙂 ale za mě je to plus, na mých 156 cm to stačí, miluju malý chlapy.
A co uděláme s Olenou, hledí na ni, jak na svatý obrázek 😀
No a pro me jsou typy jako bratri Klickove uplne mimo. Jak figura, tak ksichty.
Jako jooo, pěknej je..spíše to charisma je 👍..ale přijde mi menšího vzrůstu..🤭což nemusím vůbec..😁ale fandím mu a vítězství zdar..👍👍
Vzhledově nic moc..spíš nic. Ale to, jak bojuje, jak se snaží, jak maká, jak Ukrajinu sjednocuje, že nezdrhl...tak za to je pro mě opravdu frajer a opravdový chlap.
Nechává mě chladnou po všech stránkách.
On je čivavy 😻 na něho bych se mohla dívat často 😁
Povědomí o něm mám dávno. Zrovna jsem byla na Ukrajině, když bylo před volbami, tak to místní hodně řešili. Jako že je herec. Jako chlap se mi líbí, ale vydřená z něho nejsem. Raději vysoký blonďáky ☺️
@lleennttiillkkaa gaťky svlíknout a pak se nechat konejšit 😀
@gracinka7 ideál
@odula a hlavně že Putin je prý zloprcek🤦 (nenarazím na tebe, jen jsi Postla fotku a nerozdychavm debatu o Rusko vs ukrajina, jen komentují výšku)
Ano, je to hrdina téhle války a posledního dění, ale před tím také zrovna neexceloval. Prezidenta bych takového v těhle časech mít chtěla, chlapa ale ne, je maličký.





Je pěknej to pěknej chlap