Přes on-line souboj v sudoku 🤣
Na študentskej ubytovni. Ja som bola na vysokej, on tam prišiel pracovne. Vedenie ho muselo ubytovať tam, v tej dobe bolo mesto plne obsadené kvôli nejakým medzinárodným stretnutiam. Náhodička 😁❤️
Na plese, stačilo se jen otočit, byla to láska na první pohled 😍
V baru😄 a jsme spolu 19let
Na áru. Vedlejší počítače.
V práci 😂
Na sportovním kurzu z vejšky
Na internetové seznamce
badoo
Na volejbale na vejsce
V baru, kde já neměla ten večer být a kde hráli techno, které ani jeden nevyhledáváme 😅 sešla jsem schody, dole mě oslovil a už nedal šanci jiným 🙃😀😂
Na plese. U mě láska na první pohled.
Na horolezecké stěně. Vešel do dveří a hned jsem se zamilovala a on jak mě viděl lézt, tak se taky zamiloval do mých vypracovaných zad 🙈🤣
Celkem nudně - v práci... Přišla jsem jako brigadnice do hospody, kde manžel vařil 🙂
Na hradě 😉
Online hra world od tanks. 🤭🤣❤️
Na silvestrovském pobytu pro nezadané 😀
Na dětské párty 😅
Mně ho přivezla rychlá přímo pod nos... Takže v práci 👍😁
Na chatě...můj děda měl dům na proti jejich chatě a v celé vesnici jsme byli jediní 2, kteří se k sobě věkově hodili 😅 od té doby říkáme, že jsme si prostě tak nějak zbyli 🤣
Na kurzu vaření. On ho vedl, já tam přišla napsat článek.
nás seznámil bejvalej.. doteď jsem mu moc vděčná 🤣🤣🤣
Na badoo
Seznámili nás kamarádi na bowlingu.
na oslavě mě úplně neznámého oslavence 😀
Spolužáci od první třídy 😊
Seznámila nás kamarádka nejdřív přes messenger a bylo předem domluveno, že po cca 14 dnech se setkáme na plese.. Tam jsme se setkali, ale já jsem dlouho dělala, že ho nevidím (jasně 1,93cm jde lehce přehlédnout) 😂, až pak došlo k situaci, kdy jsme se na metr široké chodbě nemohli vyhnout, dali jsme se do řeči a zjistili jsme, že je to fajn 🥰
Na internetové seznamce... Byl jedinej, kterému jsem odpověděla, neměl fotku a byl o 6 let mladší... V únoru to bude 15 let
Jsme spolužáci ze střední.
V knihovne 😂
V práci 😊 Pracovala jsem v nákupním centru, kam on skoro nikdy nechodil. Když šel kolem, zrovna jsem se smála něčemu, co vyprávěla kolegyně. Ale od okamžiku, kdy jsme se jeden druhému podívali do očí jsme že sebe nespustili oči, dokud nezašel za roh. Za pár minut se vrátil, chvíli předstíral, že si chce něco koupit, já nebyla schopná vůbec myslet. Potom mě pozval na kafe, odmítla jsem, byla jsem krátce po blbém rozchodu. Jenže "osud" nás dal stejně dohromady a už jsme spolu skoro 13 let ❤️
Byli jsme v jedne parte- ale jiskra preskocila az po dvou letech.
Seznámila nás sestřenice, sestřenice mu řekla ať mne někam vytáhne ,sešli jsme se na Václaváku
v baru no...kamarád tam dělal a ukázalo se že je to náš společný kamarád ...
V baru
Na vejsce na “diskotece”
V hospode a uz jsme spolu 18 let…9 let manzele, pri zpetnem pohledu kdo by to byl rekl ze ta sarkasticka holka co neveri na lasku a pro kterou bylo manzelstvi jen prezitek je ted mamou dvou krasnych deticek
Na Kavčích Horách na “čarodějnických “
Internet.... a za chvíli to bude 20 let, co jsme spolu 🙂
V 5 ráno po tahu u hladového okýnka 😂
Na benzínce a seznámil nás jeho brácha, se kterým jsem v tý době chodila 🙈
V baru 😅 já servírka na brigádě, on přišel s kamarády slavit kamaráda narozeniny.
na vandru a pak po letech na vodě
On dal číslo to rádio na seznamku ,kamarádka si ho napsala a takto mi ho po rozchodu s bývalým to číslo dala😂jsme spolu od roku 2007
Uz jako deti. Rodice se kamaradili. Ale je o 3 roky mladsi, takze tezkej nezajem😃 no a az pak v praci… tam jsem si ho vyhlidla aniz bych tusila, ze je to ten malej otrava, co chtel porad sundavat z policky hracky.🤣no a jsme spolu 11 let…
On byl v praci a ja jako navstevnice v hornickem skanzenu... Jezdila jsem do Krkonos tak dlouho na dovolenou, az jsem se tu vdala... Jsme spolu 10 let.
Na lidé.cz a letos budeme spolu 12 let a 2 děti máme
Na hřbitově 😂
Na diskotéce , dělala jsem tam barmanku a měli jsme společného kamaráda s ten nás seznámil .. po dvou týdnech našeho chození jsem se k němu přestěhovala 😀s od te doby jsme porad spolu
V první třídě. Chodili jsme spolu na ZŠ
Na Korsice, tam jsme zjistili, že jsme ze stejného města. A já tam v té době byla na svatební cestě s teď už bývalým manželem 😀
Na koncertě v baru. Spletla jsem si ho s někým jiným.
V kempu na Vltavě. Já tam byla u kamarádky rodičů na brigádě a on tam chodil s kolegy na oběd. Už jsme spolu 11 let 😊
Na zábavě 🙂
Na rodinne oslavě
V práci 😊
Na chatu
Já na střední, on pár měsíců po vojně. Seznámila nás moje spolužačka a zjistili jsme, že od sebe bydlíme 8km 🙂 Jsme spolu 20 let a máme 3 dcery.
Se současným partnerem jsme se letos poznali díky soutěži našich dcer.
Jezdí se autama a že s námi v autě pojede holčina a její taťka.
No hned to mezi námi přeskočilo.
Cumeli jsme po sobě celý den 😁
Sotva jsem dojela domu, už jsem ho našla na fcb a napsala mu 😁
Na lide.cz 🤭😀
Z mé strany na seznamce, ale postupně jsme zjistili, že se potkáváme tak letmo od dětství.
Oba jsme byli na parlamentu 1.odvetvi sportu. Ja jako predseda sveho tymu a on jeho tymu. Otevrel spatne dvere, vrazil do stolu a vylil na me polivky u vecere. No a za tu dobu, co jsme spolu, zestarl a vypadaly mu vlasy. 😀
Nás seznámila kamarádka, která tehdy chodila s jeho kamarádem... Když jsme spolu začínali, tak jsem byla v posledním ročníku na SŠ a manžel na VŠ, už je to 13 let 🙂
Poznali jsme se v mý 7.třídě ZŠ,byl to kamarád bráchy mý spolužačky,tak u nich doma..jako já byla dítě a navíc jsem vypadala tak na 10let,takže mi bylo jasný,že v tu dobu mám smůlu,ale o dva roky později jsem ho klofla na diskotéce a už nepustila a po více než 30letech musím říct,ještě,že tak😉😊
Nás seznámila moje první láska
v práci
Na střední 😀
Spolužačka mě pozvala na akci, kam její přítel vzal kamarády a svého bráchu. To jsme se jen seznámili. No a pak jsem si chtěla koupit nové kolo, tak mi spolužačka poradila, ať se poradím s tím bráchou jejího přítele, že je vášnivý cyklista. Kolo jsme spolu vybrali, on mi k němu koupil i dres, a tak si spolu jezdíme 20 let. A ze spolužačky se stala švagrová.
V hospodě. Pozvracel mi nový boty😅
Holky, to je taak hezký číst. Někdy hodně vtipný 😁
U nás to byl osud a ještě že tak. Manžel šel na střední, prvák měli celá škola stejný a od druháku měli vybírat směr. Manžel si vybral programování. Jenže se přihlásilo málo kluků, tak obor neotevreli. Jiný obor nechtěl, tak zkoušel, která střední škola by měla místo. 1.9.2002 jsme usedli do jedné lavice na obchodní akademii. 31 holek a 3 kluci 😁
Strašně ráda vzpomínám na ty začátky ❤️
Na internetové seznamce
Na srazu adoptovanych psů jednoho depozitu který má teď uz moje skvělá kamarádka. Sezmamila mas moje fenka kterou jsem si od ni adoptovala, ona udelala po roce sraz adoptaku, tam vzala manzela a on svyho nej kamaráda a bylo to 😁
V bare cez kamarátov. Ja som bola po blbom rozchode a on mal byť len taká chvíľková záplata na rany. Sme spolu už 17 rokov 😆
Patřil do party mé nejlepší kamarádky. Jezdila jsem k ní občas na víkend. Byl Silvestr a tam byl i ON. Bohužel v té době měl oči pro jinou a trvalo další 3roky než mu došlo, že já jsem pro něj ta pravá.😂 Jsme spolu 23let a z toho 13let manželé.
Na vánočním večírku naší školy. Při zkontrolovat, jestli nám to hrají dobře. Já tehdy osm let rozvedená s desetiletým klukem, on ,,starý” mládenec, muzikant bez závazků 😂.
To muzikant píšu schválně, až později mi došlo, co to znamená vzít si muzikanta 🤷🏻♀️. Ale miluju ho, je to skvělý chlap!!!!
Jsme spolužáci ze SŠ, 17 let spolu.
Na internetové seznamce. Budeme spolu 10 let a 6 let manžele ❤️
poznali jsme se na Erasmus programu v Anglii


v tanečních, ale tam mě neulovil, o jeho existenci tam jsem se dozvěděla až zpětně z fotky 🙂 A díky té jsme se vlastně seznámili.