icon

Suchá pleť vyžaduje pravidelnou hydrataci. Abyste předešly zarudlé, napjaté, šupinaté pleti a svědění, musíte o ni pravidelně pečovat vhodnou kosmetikou. Co patří do vaší kosmetické výbavy?

a) Denní krém
b) Noční krém
c) Pleťové sérum
d) Jiné

Za každou odpověď posíláme 3 srdíčka. Už za týden ohlásíme testování, které si tentokrát užijí jen maminky 🙂

#test_dermedic

avatar
2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar

A i B😉

2. zář 2019
avatar

A a B

2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar

A, B a někdy D

2. zář 2019
avatar

A a B a vyživující masky takže D

2. zář 2019
avatar

A někdy i B🙂

2. zář 2019
avatar

A, B, D

2. zář 2019
avatar

A, B, D

2. zář 2019
avatar

A, B, D

2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar

Denní krém, na noc bambucké máslo. Ještě jsem neobjevila něco naprosto vyhovujícího...

2. zář 2019
avatar

a,b🙂

2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar

Denni krem je me maximum,nemuzu najit sadu,ktera by mi vyhovovala

2. zář 2019
avatar

A, B, a někdy D.. jemný pleťový peeling jednou za 14 dní, + maska

2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar

A. Ale zatím jsem nenašla to úplně prave 😪 mám hodně problematickou pleť, se kterou si nedokážu poradit. Ani kožní ani kosmetička mi nedokázali poradit. Prý mám suchou pleť a to je můj problém. Ale nic mi nepomáhá. Mám akné, skupinky po umytí vsude po obličeji, moc se v obličeji potim a stále mi rudne . Když si někdy dám makeup tak buď se mi při pocení vše směje a nebo mám na nose takové šupiny najednou že se musím ihned odlicit. Ach jo

2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar

B, mažu hlavně po koupání. Ráno nějak není čas, tak jen čistící voda.

2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar

všechno 🙂

2. zář 2019
avatar

A, C

2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar

A, B, D

2. zář 2019
avatar

denni krem, nocni krem, odlicovaci voda, peeling, obcas pletova maska😉

2. zář 2019
avatar
2. zář 2019
avatar

Denní krém a čistící sérum

2. zář 2019
avatar

A a D 🙂

2. zář 2019
avatar

B, bez krému neusnu.

2. zář 2019
avatar

B to je krém u které jsem si vždy jistá ze ho stihnu 🙈🙈

2. zář 2019
avatar

Jsem ostuda, ale jen A🙈

2. zář 2019
avatar

Čistící vodu a tonikum s čajovníkem a okurkou a nebo micelární vodu

2. zář 2019
avatar
3. zář 2019
avatar
3. zář 2019
avatar
3. zář 2019
avatar

u mě různé oleje na zjemnění a vyživení pleti 🙂

3. zář 2019
avatar

D, micelarni voda, bioil, ruzne masky.
Ale musim to napravit, 30. se blizi 😁

3. zář 2019
avatar

D jedu yvesroche hydratacniřadu, čistič každý den a pak 2x týdně exfoliacni cistič a na to masku pleť jako 🚼

4. zář 2019
avatar

A, B, D ale pořád sem tu pravou kosmetiku neobjevila

5. zář 2019
avatar

mám doma úplně vše co je možné vůbec koupit, ale na svědění nezabírá skoro nic...šupinky sice zmizí ale svědění stejně zůstává...Léto je pro mě vždy utrpení...

5. zář 2019
avatar

A i B 🙂

8. zář 2019
avatar

A, B

9. zář 2019
avatar

A, B, C

9. zář 2019
avatar
14. zář 2019
avatar

A,C plus peeling

15. zář 2019