🎈Bleskovka na den dětí s Fisher Price🎈
Ahoj všichni a krásný den dětí všem prckům 🎉🎈👶 máme krásné počasí ideální k rodinnému výletu, ochutnávání ovoce nebo zmrzliny a samozřejmě ke hrám 😍🍦🍉🎶 Tak snad si najdete chvilku i pro soutěž s Fisher Price 🍀 mám tu totiž krásnou sadu pro nejmenší, kteří svět objevují hlavně hmatem a pusinkou 😃

Vyhrát tedy můžete tento snídaňový set pro miminka, takže (nejen) ráno si mrňous může vypít svoji kávičku - hrkátko ☕ pochutnat si na koblížku - kousátko 🍩 a přečíst noviny - šustítko 📰 A co pro výhru musíte udělat? Je to snadné 😉 :
1) dát like tomuto příspěvku 👍
2) napsat do komentáře jak dnešní den dětí trávíte 💬 nejen s dětmi, pokud miminko teprve čekáte, klidně můžete také soutěžit 🤰
3) soutěžíme o snídaňový set a to do půlnoci 1.června 2019 ☕🍩📰
Výherce určí následně generátor náhodných čísel 🔢 držím palce všem soutěžícím prckům 🍀🍀🍀
Tak si dnešní den co nejvíc užijte a nezapomeňte se s dětmi smát, ať máte na dnešní den dětí krásné vzpomínky 🎉🎈😍😘👶
Doporučujeme
tatínka máme dnes na stavbě, ale my si to užijeme i ve dvou, uděláme si výlet k řece a pořádně se provětráme a nachytáme sluneční paprsky.
My dnes jdeme na svatbu!!! Jinak bychom koukali na pohádky a odpoledne by byla grilovačka a spousta zmrzliny!!! 🙂
Tatinek maka na domecku a ja s detma doma kreslim. Chystame se odpoledne vybalit zahradni domecek 😉😊
Akorad se chystame do zooparku na zviratka a rovnez se tam kona den deti,plny soutezi,jizd na konicich, a atletika pro deti. Moc se tesime.🙂 jsem rada ze tem nasim mrnousum vyslo na jejich den krasne pocasi🌞
Tak moc bych chtěla někam na výlet, ale bohužel... Doufám že se aspoň odpoledne dostaneme k našim..
my dnes jedeme na návštěvu k babičce a dědovi 🙂
Letos můžu slavit poprvé jako máma 🙂
Jdeme se jen projít do vedlejší vesnice, kde místní minipivovar pořádá každoročně tzv Koníčkův den.
Malý z toho asi nic neužije, naopak budu ráda, když to neprokřičí🙂
Zrovinka dnesni den jsem s nejmladsim doma sama. Mame po ockovani tak si udelame radosti alespon doma. Starsi deti vyjely s tatinkem na velikou akci s prespanim.
Den dětí se u nás slavil už včera. Dcera dostala dáreček a odpoledne jsme byly na akci pro děti od nás z práce..Dnes tráví den s babičkou a já odpočívam a odpoledne jdu za kamarádkou.
Půjdeme na procházku. Malá s toho ještě nemá rozum, ale dostal od nás malou hračku.
Jelikož manžel má dnes grilovačku s kolegama v práci, vyrazíme se synem a mými kamarády na zmrzlinu. Je krásně, tak si prostě užijeme krásný den v pohodě ☺
Momentalne se divame na pohadku, stavime z Dupla. Ale odpoledne ma tchan narozeniny, takze nas ceka oslava a grilovacka 🙂
Ted ma mala svoji denni davku odpocinku, tedy spanek. Zatimco jsme byly dopoledne na hristi, tatinek nam uvaril obed, vyvar a rajskou s knedlikem 😍 Odpoledne se chystame na maly vylet do Holasovic, na jihocesky Stonehenge, stavime se tam na hriste, zmrzku a vyborne Holasovicke kolacky 😎 Vecer vysleme tatku "na jedno" a ja se pustim do hromady zehleni 😲😀
Děti si hrají venku za barákem na dětském hřišti a po obědě je bereme na Zrcadlovou kozu(zahradní restaurace s dalším velkým dětským hřištěm 😊😊😊
V utery jsme byli se synem na velkym ultrazvuku, podivat se na segru v brisku. Potom jsme sli do hrackarstvi a poprve si mohl vybrat co chce. Sice je den deti az dnes, ale bydlime na malinkate vesnicce, manzel je na stavbe a ja nemam dopo vychazky abychom jeli nekam na vylet. Odpoledne jsme ale poradatele hasicske souteze, takze vyrazime tam. Dulezite je ale byt spolu a je jedno kde.
Dneska půjdeme s dětmi na pohádkový les v naší vesnici.
Jedeme na výlet a cestou zpět navštívíme babi s dědou.
Dnes jsme se sesla cela rodina s detmi a vsichni radime na dvore.Soutezime na kolobrndach,skaceme panaky a vyvadime ruzne lotroviny Odpoledne se chystame vsichni do bazenu kde ma voda krasnych 32'C.Tam si v poledni pauze kdy prtata pujdou spat zahraji i dospeli . ;) Krasny slunny den vsem
Mame miminko a sestiletaka, takze den deti prizpusobime tomu starsimu a vyrazime na akci se záchranáři na vystaviste🙂
My dneska trávíme den trochu oddelene, starší dcera je na Mistrovství Evropy, ale az navečer přijedou, opeceme burty a poradny den dětí si uděláme zitra s nějakým výletem 🙂
Dcerka tráví víkend u babičky a syn objevil plazení😀 takže dnešní den strávím taháním ho z míst odkud nemůže vylest 😀
Mám skoro 3mesicni miminko a dnešní den deti moc neoslavime 😊 uděláme si jen pěkný výlet a necháme oslavy na další léta 🥰❤️
Půjdeme u nás ve vsi do mateřské školy, kde probíhají soutěže a další aktivity. 🙂
Malá si dneska pospala do 8:30, což byl svátek pro mě, pak jsme ji dali dárečky, pohrala si a celý den stravime na zahradě a večer opečeme buřty 🙂
My jsme dneska od rána venku, jsme u babičky na zahrádě, kde se malý nejvíc vyřadí. Večer ugrilujeme masíčko 🙂. Zítra se chystáme na hory na celodenní výlet ❤️
Jedeme s dětmi a babičkou na mini výlet, kde se potkáme s druhou babičkou a dědou, ti si převezmou miminko a se starší jdeme na tu dobu do akvaparku. Pak společné posezení na terase s dětským hřištěm 🙂. Tatínek nám mezitím buduje nový domov.
Mazlíme se a objevujeme svět (rozuměj vytahuje věci z poliček a tahá oblečení z křesla 😀 )
Po obědě se chystáme k prababičce 😊
Jsme na chalupě a užíváme sluníčko 😃
Vyrazíme na výlet.
Ted dopoledne koukame na pohadky a jelikoz je krasne pocasi,tak hned po obede se chystame na vylet do zoo ☺ A urcite dame i nejakou tu zmrzku.
Bohužel nejmladší je na ATB tak já budu doma A starší vyrazí s tatínkem na dětský den.
U bazenu🐳
My se chystáme se starší na místní akci ke dni dětí, mladší půjde na hlídání k babičce, kde pak budeme grilovat a hrát si na jejich zahradě 🙂
Vstávali jsme s malým v půl desáté, takže zatím dobrý! Odpoledne vyrážíme ven, uvidíme, jestli najdeme odvahu poprat se o parkování u průhonického parku a stavíme se na zmrzlinu. Jinak dneska slaví moji rodiče výročí, už 34 let od svatby!
Chystáme se na pohádkový les 😍
Bohužel jsme všichni nemocní,tak dnešek strávíme u pohádek,malování a stolních her doma 🏡 jinak by jsme jeli do zoo,ale vynahradíme si to 🐻🐧🐘
Já bohužel v práci. Ale děti si užijí krásný slunečný den dětí s tatínkem.
U babicky na zahrade 🙂
Byli jsme na zmrzlině a odpoledne se půjdeme projít, zítra je u nás v městě akce, takže zítra si to užijí.
Odpoledne vyrážíme do dětského areálu Šťastná země.Jedou vsechny děti z rodiny.Tak jsem zvědavá kdo bude unavenejsi,jestli děti nebo rodiče😀.
Míváme kousíček od domu akci na den dětí, soutěže atd. Ale letos tu nic není, takže to odpoledne jistí dopravní hřiště, kam hlavně starší syn chodí moc rád. A když budou jó hodní, možná koupíme zmrzlinu.
My jsem byli dopoledne na kafíčku ☕ u babi a dědy, teď se prťata vyspí a odpoledne budeme napouštět bazén 🌞 celkově dnes máme v plánu jen veget na zahradě 🍉🍒 a večer grilování, na nějaký ten výlet pojedeme až v týdnu, dnes tuším, že budou všude mraky lidí..
My jedem na vylet vlackem podivat se na parni lokomotivu 😊
My trávíme krásný den na zahradě, přijela nam babička a odpoledne jdeme k rybárně, kde si děti zkusí chytat ryby a pak si opečeme špekáčky 😉
Půl dne na BVV na Pyros(fakt doporučujeme) a pak na chatu dělat ohýnek
Dopoledne jsme strávili na zahradě a odpoledne nejspíše pojedeme do města na Dětský den, z čeho mám ale docela hrůzu protože kombinace aktivního nemluvicího 2,5 letého dítěte a hromady lidí se mi nezdá nejšťastnější 😆
původně jsem měli jet za kamarády aby se děti spolu vyřadili, ale syn má neštovice, tak se tulíme pod dekou u pohádek
My máme za sebou procházku, obed, ted koukame na pohádku, mimco spinka a odpoledne budeme na zahradě....
My jsem na chalupě, řádíme na zahradě, užíváme si krásného počasí a večer budeme grilovat 🙂
Dnesek travime praci kolem baracku, deti si uzivaji s babickou. Zitra nas ceka rodinny vylet, takze si dnesek spolecne vynahradime 🙂
Holky byly na Pohádkovém lese 🙂 Moc si to užily, dostaly spoustu odměn.
Jdeme ven na kolo ;) deti dostaly novou hru ke dni deti 🥳
Plánujeme jít odpoledne se starší na dětský den, který pořádá naše město
Dopoledne jsme byli venku na zahrade, za chvilku vyrážíme za kamarádkou na dětský dychanek, buřty a hry nebudou chybět a večer pak oslava 30.narozenin sestřenice, dnes je nabitý den.
My jsme doma jen s nejmladší, takže půjdeme tady u nás na vesnici na Den dětí mrknout a slavit budeme až zítra i s klukama- něco opečeme a ugrilujeme, vyjímečně mají jejich oblíbenou melounovou Kofču a dostanou malé dárečky 🙂
Byli jsme uz včera na akci pro děti u nás ve městě, syn plnil úkoly a pak se pekli burtiky a dnes dostane slapací traktor k tomu krásnému detskemu svátku 😉
Jdeme na dětský den plný dinosaurů,dostala skákací balón,co si moc přála a půjdeme na zrmzlinu😀
U nás klasický den, od babičky a dědy dostala malý dáreček. 🙂
Dopoledne jsme byli na oslavě dne dětí - soutěže, dětská diskotéka............ je krásně, teplo, svítí sluníčko. Bylo to moc fajn. právě se chystáme naobědvat. v lednici se chladí rychlé špunty a ovocný pohár. taky bude zmrzlina. včera slavili den dětí ve školce. Dcera dostala plyšovou hračku - kozu, míč a bublifuk.
My ho trávíme oslavou prvních narozenin 🙂 áďa si počkala pět dní, aby se narodila na den dětí 😀 a až se odpoledne probudí tak půjdeme ještě na akci na hřiště a koupaliště
Půjdeme k nám na kácení máje a dáme si nějakou dobrou zmrzku 😊
My oslavili včera ve vodním světě kde jsme byli až do zavíračky a dnes přijela babička a mastíme hry.❤️
Dnes den trávíme venku 🙂....čerstvý vzduch, teplíčko, malá krásné spinká a máma si dala kafíčko se zmrzlinou a zákusek 😁...
Za chviličku se budeme chystat na Vodní království,zajdeme na zmrzlinu a asi do oblíbené hospůdky na něco dobrého. 🙂
Tak my dneska jedeme za tatínkem do nemocnice. Přišel od dva prsty na noze tak ho chceme s malou podpořit. A pak ji vemu na hřiště a na zmrzlinku
Byli jsme na dětském dnu u manžela v práci a odpoledne nás ještě čeká dětský den ve vesnici 🙂
Všichni spolu u babi a dědy a děda holkám vylepšuje houpačku se skluzavkou 😉
Byli jsme v Hořovicích na zámku hledat poklad a poprvé ve čtyřech na obědě v restauraci. A teď se chystáme na zahradu ke tchyni nasbírat úrodu ž našeho záhon u a otrhat kanadské borůvky a sníst je na dece. Parádní den to je.
Jsme u babičky a dědy na návštěvě, syn dostal ke dni deti sanitku, tak pořád houká a za chvíli se chystáme na místní pouť, kde se sveze na kolotoči. Já využívám chvíli hlídání a odpočívám s miminkem v břiše, aby nabrala síly na odpolední lumpárny 😍
Dnešek trávíme na zahradě a jsme celá rodina spolu. Děti dostaly dárečky. Chtěli jsme jít někam na akci, ale ještě máme kašel, tak dnes v poklidu.
S malou jsme se byli podívat na gymnasticke závody. Jinak nic velkého neplánujeme. Malé je teprve 6. měsíců, tak ty dny děti pro ni zatím moc nejsou. 😉
My jsme byli na policejním dnu dětí (manžel je policista). Příjemná akce, kde sice bylo více dětí a ve frontě na policejní člun jsme čekali přes hodinu, ale důležité, že dcerka byla z jízdy spokojená. A do některých věcí se zapojil i junior.
No, a já teď hodila nožky nahoru a jsem na odpis a děti řádí, jak černá ruka😀
Deti jsou u babičky a ja se učím na statnice 🤣 tak snad se tam maji dobre a pristi tyden si to nějakým paradnim výletem vynahradime ;)
Celé dopoledne jsemnplela a okopavala zahrádku a děti mi pomáhaly. Odpoledne jsme se chystali na cyklozávody pro děti, ale ty chtěly nakonec zůstat doma, tak jsme venku ma zahradě...děti si hrají na pískovišti, skáčou na trampošce a já se opaluju😀
Dite mam jeste moc male, aby si nejakou akci ke Dni deti uzilo, takze jsme doma a za chvili pujdeme na prochazku
My jsme byli dnes na akci na BVV 🙂 a bylo to super 😁 teď dáme obídek a pak šup na kolo a na zmrzku 🍦 😍
Tak klasicky dopoledne vařením a úklidem. 😃🙈Tatínek nám dělá na domečku terasu, starší syn jel k babičce. Já s prdolkou se za ním zrovna chystáme. A večer si dáme pizzu a zmrzku🍕🍨
Užíváme si krásné počasí na zahradě a večer budeme grilovat
Ahoj, my jsme byli na dni deti, ktere poradalo mesto na velke louce, starsi zaskakal na skakacim hradu, spousty jinych atrakci, mladsi chrupkal v spokojene v kocarku, pak honem uvarit, pak k babicce, kde nechame deti a pojedene na nakup. 😉
Byly jsme na 8km výletě ve skalách a lese, cestou domů nalrmili koně a dali si zmrzlinu... 🙂 Dárek dostala jen vysněného plyšáka a meloun :D
My si dnes cely den uzivame slunicka, jime dobroty a navecer budem koukat na pohadky🙂
Jsme doma na zahradě kde skákame na trampolíně, houpeme na houpačce, jsme na pískovišti a ještě vytáhne balóny 😊
Domluvili jsme se se sousedy a zorganizovali vlastní soutěžní den dětí ve stylu od chalupy k chalupě. Každá zúčastněná rodina si pro děti připravila 2 soutěže. Děti si to moc užily a z krásného dne měly obrovskou radost. První ročník se vydařil, těšíme se na další.
Synovec ma dneska narozeniny,tak jsme den děti slavili s nim..Holky dostaly k svátku drobné darecky😉
Bohuzel doma, malicka ma nestovice.🙄 Ale synka vzal manzel do zoo😉
My jsme byli dopoledne na afrických trzích, kde jsme ochutnali spoustu druhů ovoce 🙂 Odpoledne jsme si zašli na dortík a na procházku 🙂
Ráno dostali děti malickou hračku a teď je starší dcera na dětském dnu s babičkou a já vozím mladšího po lese, hezký ve stínu, za zvuku ptacku.. 😍
Byli jsme na dětském dni, za mými rodiči a nyní relaxujeme😂
Byli jsme na akci Dětského dne, projeli jsme se na kočáru s konmi a teď popíjím kávičku😀
Trávili jsme jej na závodech pro děti i dospělé v Beskydech...máme opravdu parádní zážitky!
Celý den jsme na dvorku, na písku 🙂 Žádný drámo, na to je moc teplo 😁
Detem jsme k dnesnimu svatku dali novou klouzacku, takze dopoledne patrilo jejimu testovani. A potom jsme jeli k babicce na chatu, ogrilovali si masicko k obedu a uzivali si hezkeho pocasi na zahradce. 😊
Ja jsem od manzela dostala na dnesek volno, vzal ditka na vylet, prolezky a obed, takze si to uzili 😀 a ja taky😉
Slavíme v nasi budoucí vesnici a seznamujeme se s mistnimi, kam se budeme za rok stěhovat 🙂 syn si tunuz stihl najit holku a nechce domu 😀
Dopoledne se prcek mojkal s tetou Štěpánkou, odpoledne s babi a dědnou. Rodiče mezi tím užívali volna 🙂
Dopoledne jsme vyrazily na městskou akci pro děti, odpoledne byla starší u babičky s dědou a večer jsme se všichni sešli na grilované maso
8km procházkou v lese...
Byla jsem se podívat na Dni dětí, kde účinkoval můj manžel ☺️.
Byli jsme na Dni deti poradanem skolou, zitra jdeme na Den deti poradany mestem a detem jsme dali maly darecek
My jsme využili krásného počasí a strávili odpoledne u babičky a dědy na zahradě 🙂
Akce ve vedlejší vesnici a návštěva rodiny. 🙂
My jsme dneska poprvé vyrazili na dětské hřiště na skluzavku a houpačky a den strávili s nejoblíbenější babičkou... 😊
Tak my meli dneska narozeninovy den, neterinka mela 1 rok tak jsme meli oslavu. Deti se vyradili venku, na zmrzline. Poradny vylet mame naplanovany na jiny den
Byli jsme u nás na vesnici, pořádali tu dětský den, byli tam i hasiči, bylo to super.
My jsme dnes měli u nás brigádu a máma klubik. Chlapi makali a my jsme se ve staraly děti. Bylo to prima, ale celkem náročné, ale u nás už se naštěstí spinká a myslím si, že na dnešek se bude ještě dlouho vzpomínat..
Cely den jsme se motali na zahrade, bylo krasne. Detsky den se u nas kona az pristi tyden, tak snad hezke pocasi vydrzi.
My měli u nás na školním hřišti dětský den, balónky, soutěže, zvirata, ale nejvíc syna zajímali hasici,miluje je 😅
Malému jsou teprve 4 měsíce, takže den dětí zatím moc neřešíme, ale strávili jsme celý den venku, syn se hezky prospal v kočárku na čerstvém vzduchu a my s mužem práci kolem domu 🙂
Celý den jsme litali venku u babičky-kaceny, krávy, focení u rybníka, blbnutí s bratrancema... Teď už drobci spinkaji 🙂
Dnes jsme byli ve Vlastivednem muzeu v Olomouci a na nudlickach ("oběd v indickém bistru🙂)
Protože je Terezka ještě malá, aby ze dne dětí něco měla, tak jsme dnes vyrazili na Guláš Fest 😀. A taky jsme vzpomínali na loňský Den dětí, kdy mi doktor potvrdil těhotenství a já si šťastně nesla domů první fotku toho našeho zázraku 🙂
Vetsi tretina cestovali k babicce a ja se synem doma byli jsme protoze nas prepadly nestovice tak aji ovrecel patecni sportovani ve skolce ze nemohl jit ,jinak si to aspon uzival doma a hral si na Voracka a daval goly
My jsme zajeli s holkama do farmaparku a fakt jsme si to užili. 👍
Den jsme si užili, tak trošku pracovně, ale hlavně co nejvíce spolu. Práce kolem domu, návštěva babi a dědy u kterých jsme si natrhali bez a už se připravuje sirup a suší, procházka , poskládání houpačky maličkému, měla úspěch 🙂 Sice žádný děcký den s jinými dětmi, ale hlavně my tři spolu a to bylo to nejdůležitejší.
Den jsme strávili u babičky a dědy na zahrádce. Naše malá ale nebyla ve své kůži a tak jsme se hodně tulily a nosily, aby bylo zase dobře.




Koukame vsichni na pohadku a chystame se odpoledne na nejakou akci pro deti - venku sviti slunicko, tak snad to vydrzi 🙂