Zajímá mě Váš názor. Učím na gymplu a všímám si, že kluci chodí pořád častěji oblečení v teplácích (značkových, obyčejných, vytahaných...). Ve školním řádu je napsané, že student má být vhodně, čistě(!) oblečen a upraven. Přijdou Vám tepláky jako vhodný oděv do školy? Mně ne🙂 (jsem divná?).
Za me je to katastrofa. Ještě když vidim, ze rodice takhle pousti i mladší deti - první stupeň. 😊 Me osobně by byla hanba. Ja se snazim pěkně obléct ikdyz jdu na urad něco vyrizovat a tak by to mělo být 😊👍
Není! Je to děsna móda☹
No asi moc ne, ale upřímně je chápu ze nechtějí být cely den v riflich a mackat si tam “nářadí” tohle je pro ne pohodlné ... spis by jim třeba měli dat nejake platene kalhoty třeba ...
Můj názor? Tepláky nenosím (mimo doma), dítě bych v nich do školy neposlala... Nicméně "tepláky" jsou teď jakási móda a já osobně bych asi řešila podstatnější věci. Možná spíše co mají v hlavně než má sobě.
Urcite mi to neprijde jako vhodny odev .
Ucim na ZS 2.st. a taky katastrofa. Me to proste neprijde jako slusne obleceni. To je jak kdybych tam i ja chodila v domacich kalhotech a vytahanem triku, protoze mi to je pohodlne.
Nedávno jsem čekala u základky na synovce a přesně toho jsem si všimla. Kluci v teplácích, holky v bavlněných legínách s nápisy. Byla jsem v šoku. Nechápu, jak jim to rodiče mohou dovolit. Podle mě to není slušné oblečení. To tak potom budou chodit i do práce do kanceláří? A to jen proto, že je to pohodlné?! Za mě teda děs běs...😕
Jako 8 hodin v dzinach?? Nee, dekuju pekne...a kdyz jsou ciste...proc ne ..a dneska uz nejsou teplaky tak desny, jako za mych mladych let...
Muj názor je že tepláky do školy (krom TV) do školy nepatří.. Je spoustu jiného pohodlného oblečení.. Tepláková modá je příšerná
Taky se mi to nelíbí, když ráno jedu vlakem, tak to tam vypadá, jak kdyby všichni jeli na sportovní soustředění. Ale tak džíny jsou taky původně pracovní oděv - jako montérky. Že někteří nosí džíny jako společenský oděv (divadlo, svatba, pohřeb), je zase na jinou debatu.
Ja to urcita moda a kolik lidi tak chodi i do prace nevidim nic spatneho na tom.
lidi si posledni dobou neuvedomuji co je a co neni vhodne - jako napriklad chodit v teplakach do skoly/prace/ restaurace apod... nechapu... vzdycky se uplne stydim za ne
U dcery na základní škole mají od ředitelky zakázané chodit do školy v teplácích. Nelíbí se mi to a děti bych do školy takto neposlala.
Tuhle teplákoidní módu jsem taky nepochopila. Lidi chodí v teplákách na nákup, na poštu, do práce!! Děsný, já bych synovi do školy tepláky určitě nedala a sama v nich taky nikam nechodím.
mě se to nelíbí a nejpřijde mi to ani vhodné! Zrovna dnes když si můžete v obchodě (i u asijců) můžete koupit džíny natahovací a pohodlné... jinak tepláky jsou pro mě sportovní oblečení ... ve škole jsme asi všichni seděli v kalhotech a džínách ...
Mě to taky nepřijde jako normální "civilní" oděv, ale vím, že většina nejen mladých, ale i rodin to považuje za normální. Já jsem taky za divnou, ale tepláky jsou prostě tepláky a já je od mala nesnáším! A i když budou stát 2 tis., tak to jsou pořád jen tepláky
Pokud jsou to ty moderní tepláky, žádné vytahane staré osoupane, tak proč ne. Já taky ráda jedu do obchodu v teplacich.. Holky zase nosí leginy..
Synovci 21 let takhle chodí oblečený snad už 5 let. Ani nepamatuju kdy jsem na nich viděla rifle nebo nějaký Kloudy kalhoty. Holky zase nosí legíny ale to mě zase jak tepláky nepřijde. No nevím,divná móda.
Tepláky do školy mi nepřijdou jako vhodné oblečení ale vídám to u nás ve škole velmi běžně. A po tom co jsem viděla v září v první školní den prvňáčka v teplákách tak už mě to při běžném nošení nepřekvapuje.
Ja se vzdycky v duchu smeju, kdyz vidim vystajlovanou slecinku, vedle ni namachrovanyho typka a ten ma na sibe teplaky a bere to jako neco "in" 🙂
Celkově je ta móda mladých teď nějaká divná😀 u holek to ještě jde, ale kluci buď tepláky nebo obepnuté džíny (což mi přijde jako holčičí, tedy na klucích hrozně zženštilé) 😝 děs! Tepláky jsou pohodlné, ok, beru na sport nebo dlouhé cestování, ale do školy fakt ne.. doufám že až ten náš kolouš vyroste, bude hezčí móda, jinak nevím😀
Tak ony jsou teplaky a teplaky. A taky deti a deti. Je rozdil kdyz prijde 15ti lete "dite" do skoly v teplakach a taky kdyz male dite dam do skolky v teplakach. Muj syn treba nema jedine dziny, nebudu ho v tom skrtit a presto si troufam rict, ze chodi hezky obleceny a vubec ne neslusne 🙂 Jinak samozrejme na zvlastni prilozitosti se radi vyfikneme. Tady na ukazku teplaky😜
Jo a jeste bych dodala, ze mne osobne prijde horsi zenska na slusno, ktera to "neumi", ma leskle silonky a nebo chlap s nepadnoucim oblekem 😂
Me to zase nevadi. Nejsou teplaky jako teplaky. Myslim si ze kdyz jsou hezke a ciste je to ok. Lepsi nez aby si kluci mackali od mala nadobicko v upnutych jeansech. Me se zase nelibi moda legin a taky v tom zensky chodi do divadla a podobne ;)
Dneska je to ale moda, takze se ten skolni rad musi brat s ohledem na dobu,ve které studenti vyrůstají.
Mě to taky nepřijde, jako vhodný oblečení do školy. Jenže....zrovna nedávno jsem říkala, že jsem ráda, že nejsem mladá a nemusím si vybírat kluka, protože tepláky podle mě patří na doma, na hřiště a max pro mrňata do školky, ale od určitýho věku, už j to prostě jenom sportovní/domácí oděv
Holky třeba zase nosí legíny..taky ráda vyrazím třeba do obchodu v teplákovce. Je fakt, že do školy jsem v tom nikdy nešla..do restaurace by mě v to asi v životě nenapadlo. Ale do školy proč ne, když nevypadají jako tepláky co si vezmete na pole
Jsem ze střední 4 roky pryč... a my teda byli (kluci) okřikováni i za bermudy typu hawai... tepláky do školy nepatří ať je móda jaká chce tak prostě tepláky ne.. tepláky jsou na doma, sportovní akticity... Já bych si je nevzala bych se hanbou propadla... 🙄
Za mě taky ne..
Za me taky ne,ale na druhou stranu holky chodi v leginach normalne(moje ne) neni to obdoba legin ty teplaky?
Je pravda, že nejsou tepláky jako tepláky, ale stejně se mi to nezdá jako vhodné oblečení... Učitelé snad chodí v teplakach?! Nevidím rozdíl v tom, jestli se má mačkat učitel nebo žák v džínách...
Ráda bych ještě dodala, že holky mají sukně, mají šaty, silonky, leginy, dzegyny a nikomu to divný nepřijde.. Proč Teda kluk musí mít nutně kalhoty nebo rifle. Holky to mají taky pohodlné, třeba v té sukni.... Prostě jak to nejsou tepláky pod kolenama, nemá to díry a prostě jsou to slušné, módní tepláky a kluk to umí nosit tak opravdu proč ne.
Když může většina populace chodit do práce v softshellce a trekových botách, tak proč né děti v teplákách. Těžko čekat, že děti budou chodit oblečený líp než dospělí.
Já jsem z toho taky vedle. Je mi 37, jsem už stará páka. Teď byl u nás pár dní můj 23letej bratranec s přítelkyní a oni všude chodili v teplákách, včetně oběda v restauraci
Ma to i jmeno:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Athleisure
😁
@mmddss mě je ještě o tři víc a protože vídám dceru s přítelem v teplákách (20+25) a jejich kamarády, tak mi to přijde normálka 😅 Oni v nich teda rozhodně do restaurace nechodí, ale nijak mě to neuráží. A to sama tepláky nemám ani jedny a ani dřív jsem v nich nešla ani do lesa, nebo na zahradu 😂
Btw některý tepláky fakt lepší, než džíny rozervaný od shora až dolu 🤔
@mmddss je Ti o kousek víc, než mě.... a mě to teda něják nepobuřuje... ono je fakt, že já jsem zvyklá na "lepší" tepláky, které ani jako tepláky nevypadají.. jak se řeknou tepláky, představím si ty, jak jsme v nich chodili na tělák.. modré, silonové, hnusné, kousavé 😀 tak takové tepláky neee 😉 😀
@paullet já nevím, jak ty, ale já si kupuju kalhoty tak, aby mi byly pohodlné... a fakt prostě teplákovou módu nechápu...jako jo, máš pravdu, že některé tepláky vypadají lépe než džíny rozdrbané odshora dolů, ale já si pod tepláky vybavím "hopery" s rozkrokem u kolem, z kalhot lezoucí guma spodního prádla...
@andelkaprdelka a já v nich měla paní učitelku u zápisu do první třídy... pak se div, že jsem jí řekla, že se do školy netěším 😂
@zebruska jako paní učitelka?? jako ta, co stojí za katedrou?? 😀 jako.. u dětí to jde "přežít".. i u pubertáků, ale u učitelky?? 😀 😀 no dobrý
@andelkaprdelka v těch modrých šílených, co jsi popisovala výše... respektive v celé teplákové soupravě s píšťalkou na krku byla u mého zápisu do 1. třídy...
@zebruska 😀 tak to přiběhla asi z tréninku Sokola ne?? 😀 😀
Jsem pro pohodlné, ale slusne oblečení. A jestli tomu někdo bude říkat tepláky, tak ať 🙂
@andelkaprdelka asi 😀
Ani ja to nechapu. Syn chodi do 2.tridy,nosi pohodlne platene kalhoty,nebo rifle-ale mekkoucke,pohodlne. Do teplaku se prevleka do druziny,vali se tam porad na zemi,mel znicene kalhoty.
Svagrova je hrozny teplakovec. Chodi v nich skoro porad. Dokonce i krtiny do kostela sla domlouvat v teplakach. Strasny. Po meste chodi porad v teplakach,nechapu to.
Jeden den v metru jsem během chvilky viděla dva chlapy v teplákách a říkala jsem si, že mi to přijde divný..
do skolyv teplakach ne at jsou sebelepsi
radši jsem taky chodila v teplákach, kord když už mi rostlo těhu bříško, bylo to pro mě pohodlnější než nějaké džíny
@paullet
@andelkaprdelka ahoj, já to nijak neodsuzuju, jen mě to překvapuje. Já mám hezký pohodlný tepláky doma na válení a třeba na oběd do restaurace bych v nich nikdy nešla. Je fakt, že je měli hezký - šedý Nike, ale pořád to jsou tepláky
@dzejsy tady se ale bavíme o tom, jak chodí oblékané děti do školy...Ne v čem chodí oblečené těhule...
Díky, holky, za Vaše názory, s velkým zájmem jsem si je pročetla 🙂.
@jasmine2258 však já takhle chodila do školy i s těhu břichem 🙂 jen je rozdíl základka a střední škola
Já chodím v teplákách a když nepočítám to pohodlí, tak se mi zkratka tato móda líbí a chodím tam i do práce nebo do kina 🙂 ale úplně chápu, ze někomu ne ;)


Jako slušný oblečení mi to nepřijde, na druhou stranu mi tepláky připadají vhodný na osm a více hodin sezení ve třídě 🙊