Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”

Křupky: Babylove, Kiddylicious, Rej i Freche Freunde. Jaké koupit dětem?
Ahoj holky koníkovky,
připravila jsem pro vás velký přehled a test křupek pro děti. Všechny níže zmíněné dětské křupky jsme koupili, poctivě ochutnali a zhodnotili v tomhle článku.
Co jsou vlastně dětské křupky a jak se vyrábí?
Křupky jsou oblíbená dětská pochoutka vyrobená nejčastěji z kukuřičné krupice. Lze použít i jiné obiloviny, například pohanku nebo rýži.
Křupky jsou dobře cenově dostupné a lze je koupit prakticky kdekoliv. Narazíte na ně v supermarketech, lekárnách, drogeriích nebo zdravé výživě.
Vyrábí se tak, že se upraví extruzní technologií v extruderu, což je zařízení kde se kukuřičná krupice stlačí a dojde k zahřátí až na 180°C. Tak škroby ztekutí a zkrátí se řetězec bílkovin. Následně se vytvarují a přidá se jim příchuť - jahoda, borůvka, špenát,... Kukuřičné křupky pro děti jsou bezlepkové.
Dobré ráno, chtěla bych se zeptat...syn 6,5 měsíce je na UM. Příkrmy zkouším cca 2 měsíce. Ale pořád nema nahrazeno ani jedno jídlo, davam obed a odpo svačinu. A sní mi opravdu trošičku a víc nechce. Preferuje pořád to mlíčko. Už minule mi doktorka "nadávala", ze by měl už dávno mít oběd místo mlíka. Začínám z toho být dost špatná. Teď jsme treba z domu na týden pryč a příkrmy nechce skoro vůbec. Zkoušela jsem mu dávat i celé kousky, to je celkem fajn...ale taky to jen ozuzla jakoby pro zábavu. První syn byl kojený, začal normálněji bastit az tak v 8mi měsících. Myslíte, ze je to průšvih? Za 2 týdny máme jít k dětské a to zas bude 🙈🙉
Holky, S.O.S.
Malej 17 měsíců, je to 20minut, začal se mi ze spaní třepat, jakoby cukat. Měl studené ruce, nohy, zdál se mi teply.. změřila jsem a měl jen 37,6 po odečtu.
Je to jak kdyby měl zimnici.. ale při takové teplotě? Dala jsem mu teda nurofen, zapil mlékem z prsa..
Ale já nevím, jestli šílet, čekat, volat sanitku. Nechápu co by to mohlo být. Nesetkal jste se s tím někdo? Nic mně fakt nenapadá, jediné.. 2dny nekakal, což není úplně obvyklé.. ale toto? Jak dlouho čekat , až to přestane?
Teď spinká u prsa a asi to trošku odeznívá..
Holky, jak byste vyřešily dárek pro chlapa ke čtyřicetinám, který by upřednostnil peníze, protože ho teď dost stojí nová střecha na chalupě, ale kamarádi chtějí věnovat jedině hmotný dárek na památku... 🤔
Holky existuje nějaký dívčí intimní gel? Nebo něco setrneho? Malá si po koupeli vždy stezujile že ji bolí a nechce ani čůrat...dekuji
#prodobrounaladu
Handpans - když vám zůstane z dětství láska k třískání do hrnců 🙈
Ale zde je skvělý zážitek pro ucho i oko
Abyste si nemysleli, že kvůli mě utrácíte jenom vy 😇
Přesně takhle to totiž dopadá, když vám celý říjen a listopad píšu o tom, jak mají v #dm bombastický adventní kalendáře 😂
Jeden pro mě, jeden pro manžela, dva pro ty naše loupežníky a vloni u mě kalendář obdivovala mamka, tak jeden i pro ni ❤️
Dneska den blbec,jedna špatná zpráva za druhou…🙈😳😥
O to víc se mi hodila dnešní zásilka😉,hned jsem ochutnala (zatím Teplouš a Meruňák) a výborné…pokud máte rády ovocné chutě vín,či svařák,a naopak nestojíte pro vás o chemické a přeslazené chutě ze standardně dostupné produkce v obchodech,doporučuji ochutnat a vyzkoušet…já budu zítra doobjednávat další kousky na celý Advent😉😊
A tímto děkuji @copinka za doporučení na tuto firmu👍
Holky jak to funguje u vasich obvodaku kdyz mate chripku, je vam blbe s teplotou a potrebujete jen vystavit neschopenku? Funguje to jako u pediatra ze vystavi nemocenskou jako ocr pres telefon ? Nebo tam clovek musi chodit...
Vyšel někomu těhotenský test pozitivní až třeba po třech dnech od zpoždění menstruace a dřív ne?
Teď syn volal, že nemohl na oběd a dostal krabičku. Že mají ve třídě 3 pozitivní. Ale nějak nechápu, že výsledky PCR celé třídy byly včera večer. Syn negativní a přesto, že ti pozitivní už dnes nebyli ve škole tak najednou po výuce nesmí na oběd. Od školy nemám vůbec žádné informace. Minule to bylo to samé a všichni do karantény nešli. Trochu se v tom ztrácím.
Všechny ceny do adventního kalendáře jsou v Bratislavě ve skladu. Jupí!
A já bych měla pomalu začít připravovat otázky a systém letošního adventního kalendáře s firmou #vileda Přeci jen 1.12. je už příští středu 😲
Jednoduchá otázka, jednoduchá odpověď, každý den jeden výherce. Losování budu letos dělat podle svých časových možností. Loni bylo denně, budu se snažit aby to bylo i letos, ale víte jak.... 🎄
WEBINÁŘ: Jak z neduhu dluhů?
Dluhy, dluhy, dluhy - jak z vás ven a kudy? 💸 Zeptejte se naší odborné dluhové poradkyně Denisy Plišťiakové, DiS. anonymně a zdarma na to, co Vás zajímá🤩 Stačí 24.11.2021 od 18:00 kliknout na odkaz a bez nutnosti registrace jen vstoupit 🙂
Pokud máte zájem, můžete zanechat i nějaké dotazy dopředu v našem skupinovém chatu 🙂
https://1url.cz/@dluhy_webinar
Dozvíte se například
- jak se člověk může do dluhů dostat,
- bankovní vs. nebankovní půjčky a jejich rizika,
- na co se zaměřit, když se rozhodnu půjčit si,
- do jakých pastí se člověk může dostávat,
- co je to Milostivé léto a zda může pomoci právě Vám,
- jak na insolvenci,
- a další...
Holky, vy mi vždycky dobře poradíte, pomozte i dnes🙂
Potřebuju najít nějaký kreativní dárek, sadu na tvoření, na výtvarku - prostě cokoliv zajímavého (cena asi nehraje roli) pro Eliho - sedmiletého kluka.
V poslední době má hrozně moc rád výtvarku a jakékoliv tvoření - já jako dítě měla ráda třeba vyškrabávací obrázky a malování podle čísel, ale od té doby je určitě spousta skvělých věcí, které vůbec neznám 😎
PS: už mám objednanou sadu na výrobu svítících krystalů

Získejte informace o svém zdraví a pořiďte si chytrou váhu!
''Stoupněte si na váhu!'' Tohle je pro mě jedna z nejhorších vět, které můžu u lékaře v ordinaci slyšet. Věřím, že v tomto nejsem jediná. Bohužel, se svými tělesnými proporcemi jsem se nikdy neřadila k štíhlým lidem, a proto jakákoliv veřejná prezentace mojí tělesné hmotnosti, mi byla krajně nepříjemná, byť to bylo u lékaře. Avšak, ať chci, nebo ne, tělesná hmotnost je jedním z ukazatelů fyzického zdraví a je tedy důležité tohle číslo znát.
Nicméně, dnes už víme, že to není, díky bohu, jediný ukazatel, a že je velmi důležité porovnat tělesnou hmotnost s komplexní stavbou těla. Čili musíme znát nejen hmotnost, ale i podíl svalové hmoty, tuku, vody a kostní hmoty. Skvělé je, že pro tyto údaje už nemusíte navštívit svého lékaře či specializované pracoviště, ale můžete si tyto hodnoty zjistit pomocí chytré váhy v klidu a hlavně soukromí domova, za což jsem já osobně šťastná.
Proto vám v tomto redakčním testování představíme chytrou váhu Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style1, kterou jsme pro vás v redakci otestovali. Řekneme si základní informace o funkcích a vybavení, které váha má, a poté se dozvíte celkové hodnocení a všechna pozitivita i negativa, která jsme během testování shledali.
Tak jo, to by bylo pár řádků na úvod a teď si pojďme chytrou váhu představit!
Tahle váha mě velmi zaujala už designově. Elegantní, moderní a lehce průhledný design tvoří hlavně 6 mm silné kompozitní sklo, které ale není vybavené klasickými elektrodami (ano jsou to ty čtyři nehezké šedé puntíky 😀 ), ovšem je vybavené vrstvou ITO – tenká vrstva pro elektrotechniku, která dokonale reaguje na lidský dotyk.
Pomocí wi-fi připojení se všechny údaje, které váha změří během vážení automaticky hned synchronizují s mobilní aplikací Tesla Smart, kterou si musíte stáhnout do mobilního telefonu. Aplikace je kompatibilní se systémem android i iOS. Musím říct, že synchronizace údajů z váhy s aplikací pomocí wi-fi je skvělá funkce. Při vážení nemusíte mít mobil hned vedle váhy, na rozdíl od chytré váhy, která údaje synchronizuje pomocí bluetooth. Kdybych si měla kupovat novou váhu, tak už bych volila váhu pouze s wi-fi. Důležité je ale vědět, že pro první synchronizaci váhy s aplikací budete potřebovat znát heslo ke své wi-fi!
Prosím o typ na povlečení s bagrem nebo traktorem?Aby bylo příjemné a né žádná umělotina. Děkuji moc
Holkyyy,jak sedí velikostně podprsenky Timo? Nutně potřebuju novou podprsenku,většinou sem kupovala Triolu,ale hrozně rychle ji mám zničenou a lezou mi z ní kostice a právě někdo tady na MK si chválil Timo. V Triole nosím vel.90F,tak jestli někdo máte porovnani. Dekujuuuu 😉
Slyšeli jste ten padající kámen?! To byl kámen z mého srdce po mém 1.ultrazvukovém vyšetření prsou… po dost dnů bolestí a po tom, co mi mě po telefonu přehazovala gyndařka a obvodní, že oni prsa nevyšetřuji a mám si sama něco najít a objednat se, jsem se naštvala a konečně obvolala soukromé mammacentra. V jednom měli volno hned dneska, došla jsem tam jako samoplátce a bylo to! Vše v pořádku 🙂 akorát bolesti trvají a já se musím objednat ke své fyzioterapeutce, aby mi zase srovnala záda, ze kterých mám dle doktora ty bolesti…
Ale teď si dám závazek, že jednou za rok na to sono zajdu jako samoplátce, ten klid za to stojí, ikdyž věk na to ještě nemám ;)

Kniha jako vánoční dárek. 10 tipů pro děti, mládež i dospělé.
Milé Koníkovky,
doma bylo odmalička zvykem, že každý z nás pod stromečkem vždy dostal alespoň jednu knihu. Já se snažím v této tradici pokračovat (byť vybrat knížku pro manžela je občas pořádná fuška 😃)! Máte to u vás podobně? A už máte letošního "knižního Ježíška" vyřešeného? V každém případě vás zvu k nakouknutí na přehled mých tipů na knížky, kterými můžete potěšit děti i dospělé. Vybírala jsem primárně tituly vydané letos, nejlépe novinky, ale je tu i pár knížek staršího data vydání - moje osvědčené.
#prodobrounaladu
Něco milého pro zlepšení nálady. Bára Poláková, Kdyby










