Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Prosím, doporučte nějaký krém na ruce, který dokáže zázraky a stačil použilt třeba dvakrát denně🙈
Mám hrozně suchý ruce, ale pořád vařim a máchám se ve vodě. Nemám právě kvůli tomu vaření ani moc ráda krémy. Ten pocit, že jdu s namazanýma rukama loupat okurku a ona pak chutná po krému🤦‍♀️

avatar
jjanajj
Zpráva byla změněna    8. bře 2021    

Krásný den nová židlička baby born “dřevěné” nohy, vleze se i BB sestra? Moc děkuji

Prosím, nemá někdo zkušenost s bambusovými softshellovými kalhoty ze stránek kocourekmourek.cz? Dekuji

Židle na celý život

Je vůbec možné mít jednu židli na celý život? Samozřejmě, že ano. Česká firma WOOD PARTNER již několik let vyvíjí a vyrábí vlastní rostoucí židle LUCA a SANDY, které lze používat od věku, kdy dítě začne sedět až třeba do důchodu.

Rostoucí židle jsou vyrobeny z bukového masivu v kombinaci s březovou a bukovou překližkou, což zajišťuje jejich vysokou stabilitu ve všech polohách nastavení. Originalitou, kterou se rostoucí židle LUCA a SANDY liší od svojí konkurence jsou nejenom ergonomicky tvarované zádové opěrky, ale především ergonomicky tvarovaný, patentovaný sedák. Dlouhodobý vývoj a konzultace s řadou odborníků v oblasti dětské ortopedie a pediatrie přinesl na svět nový, zcela originální, tvarovaný sedák, který nejenže naučí dítě správně sedět již od útlého věku, ale především zajistí správné postavení páteře při sezení a tím zajistí její správný vývoj. Člověk si čím dál více uvědomuje, že dlouhé sezení našemu tělu neprospívá, a že je třeba, pokud už sedět musíme, tak sedět co nejzdravěji. Otázkou však je, zda umíme správně sedět a zda již nemáme naučené nesprávné návyky sezení z dětství.

Používáním dřevěných rostoucích židlí LUCA a SANDY od českého výrobce WOOD PARTNER však můžeme, alespoň částečně, těmto problémům v dospělosti předejít.

Stačí si jen položit jednoduché otázky:

Sedí se lépe na rovné desce nebo na ergonomicky tvarovaném sedáku?

Má vaše dítě pevnou podnožku nohou, která zabrání tomu, že dítěti nohy visí a hrana sedáku škrtí přirozené proudění krve v nohou?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
8. bře 2021    

🌹 🌹 🌹 Soutěž s dm k Mezinárodnímu dni žen 🌹 🌹 🌹

Do téhle soutěže jsem pro vás chtěla vybrat něco opravdu pro radost, takže si společně zasoutěžíme přímo o tuhle krásku - tašku/kabelku v barvě antracitu 🎁

V #dm ji sice prodávají jako přebalovací tašku, ale v momentě, kdy z ní vyndáte všechny produkty určené pro péči o miminko, je to regulérní krásná taška, u které nikdo nepozná, že má něco společného s mateřstvím😀 Jen má "milion" kapes, což jako máma zase oceníte. To teda zase jo! 😂

Já ji mám už přes rok (v růžové barvě) a naprosto jsem si ji zamilovala - především pro její krásný vzhled, praktičnost a dostatečnou velikost 😍

V tašce po rozbalení objevíte i:
💣 přebalovací podložku v barvě přebalovací tašky
💣 babylove premium plenky mini - 2 ks
💣 babylove sensitive vlhčené ubrousky 30 ks
💣 babylove krém na opruzeniny 20 ml

Jak se do soutěže zapojit? Jednoduše - stačí splnit 3 podmínky:
1) Dej lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu odpověz na otázku:
“Jaká je tvoje nejoblíbenější květina?” 🌷
3) Buď členkou skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

Soutěžní komentáře můžete přidávat od 8. března do půlnoci 14. března 2021.

A teď už hodně štěstí v soutěži a užijte si prima den🍀

Poradíte mi v rozhodování?🙂 Chceme dětem koupit trampolínu, cca 308 mm. S jakými značkami máte zkušenosti? Zvažuju buď Marimex nebo Good Jump, dle fotek jsou téměř stejné 🤔

avatar
apacheeeAMBASADORKA
7. bře 2021    

Zítra tu máme Mezinárodní den žen a ať už tenhle "svátek" máte rády, nebo jej vůbec neřešíte, je to úplně jedno...

Nicméně myslím, že soutěž (respektive její výhra), kterou pro vás na zítra s #dm chystám by mohla potěšit opravdu každou z vás🎁

Tak číhejte a přeji hezký zbytek neděle ❤

Holky chci se zeptat když jste měli strepkokoka v jednom těhu, měly jste ho i v dalším ?

Blíží se jaro a s ním tvorba jarních věnců na terasu...výtvarné potřeby zavřené🤷‍♀️,takže letos budou dost podobné ze zásob,co je doma z minulých let..jak řekl syn,že to bude styl:”Najdi 10rozdílů”.😉😆

(2 fotky)

Toto je můj sen. Zahrát si s Alexem na dvou nádherně znějících křídlech. Dnes jsme spolu hráli a byl to super pocit.

#ze_zivota v USA 🇺🇸

Vcera jsme byli s Maverickem v obchodnim centru. Temer vubec do tehle “malls” nechodim, ale mela jsem kupon do “Viktorky” a chtela jsem novou podprdu. Dorazili jsme tam asi hodinu pred otevrenim obchodu (nevedela jsem, ze zmenili oteviraci dobu kvuli covid) a poprve v zivote jsem tedy videla MALL WALKERS!

Mall walkers jsou vetsinou starsi lide, kteri obchazeji cele obchodni centrum a je to pro ne forma cviceni. Jsou tady na to ruzne kluby, do kterych se muzete pridat a obchazet mall spolecne. V tomto pripade jsem videla, ze cast tam odvezl mini bus, ktery podle nalepky na busu, patril k domovu senioru (senior living). Takze je tam takhle odvezli a pak je zase naberou a odvezou zpet. Ale tech mall walkers tam bylo opravdu velka spousta. Chodi takhle cvicit jeste pred otevrenim ne v prubehu dne. Chodi opravdu sviznym tempem a nechodi se koukat na vylohy.

Ono to mozna vypada zvlastne a clovek se divi, proc se nejdou provetrat ven, ale ve Washingtonu casto prsi a to asi tem seniorum neni prijemne a diky zastresenym prostorum se nemusi bat o pocasi. A nakonec proc ne. Je super, ze jsou aktivni. Musim rict, ze obecne receno tady duchodci aktivni jsou a nesedi doma.

-ilustracni obrazek

Ja nevím proč 🙈🤷🏻‍♀️ ale Štěpánek se proste neumí tvářit normálně .... za poslední tři měsíce se nám nepovedla ani jedna fotka kde by jen stal a usmíval se 😅 jinak dnes je krásné 🌸🌸🌸🌸 i když se nemůže nikam mimo obec .... užit si den jde i ve městě s tím hadrem na puse.

avatar
matkakatka93
Zpráva byla změněna    7. bře 2021    

Nezapomeňte dnes v 17h bude zdarma vysílání Divadla loutek Ostrava. Pohádka: O mašinkách:


#divadloonline #divadloloutek #onlinekultrura #omasinkach #onlinepohadky #pohadky #pohadka #karantena

Jee za co jsem dostala tři ♥️? 😍😄 Každopádně děkuji

Letos již po osmé. Pro firmu #vileda je to opravdu poděkování za jejich práci.

Takže děkujeme ❤️ Sama jsem měla možnost zkusit spousty výrobků a opravdu některé z nich jsou Top a neumím si už představit, že bych je nekupovala. Staly se vlastně součástí mé práce a zároveň velkým pomocníkem v domácnosti, který mi šetří mnohdy hodně času. A hlavně, používám téměř jen vodu, čistících prostředků mám hodně, hodně málo 🙂

• Lockdown aktivity 7.den •
- tvoření rozkvetlé louky z barevného papíru
- karetní hry (vojna, dobble)
- obtahování čísel ke stažení tu: https://www.kuncicka.cz/uceni/pracovni-listy-pr...
- odpoledne hřiště a kola
#cosdetmi #aktivityprodeti #karantena #sdetmidoma #modraskolka #prodeti #pracovnilisty #tvoreni #inspirace

(3 fotky)

Ženy, prosím- jsou Primigi pro širokou nohu ? Normálně kupuju synovi Bubblegumers, ale teď mají online fakt mizerný výběr a potřebuju pro něj jarní boty a jít na jistotu.Čili přijmám tipy i na jiné značky, cena nerozhoduje.Vel 26-27.Díky moc 😊

avatar
gabrinkas
Zpráva byla změněna    6. bře 2021    

Do roka dítě nestříhat? Pravda nebo mýtus?

https://www.gleid.cz/krasa/21-do-roka-dite-nest...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
6. bře 2021    

Ty jo, přesně před rokem touhle dobou jsme se chystali s partou přátel na ples. Jeden z nich se právě vrátil z pracovní cesty z Finska a vyprávěl nám zajímavé věci o tom, jak už se tam řešil koronavir. Společně nás všechny měl čekat další ples hned další víkend a "vtipkovali" jsme o tom, jestli nás na něj ještě vůbec pustí 😁

Myslím, že kdyby nám někdo řekl, co všechno nás čeká, tak bychom mu s největší pravděpodobností asi ani neuvěřili 😢

Byl to naprosto úžasný večer a strašně se těším, až si ho zase budeme moct zopaknout. I když některé dny si říkám, jestli vůbec ještě takovéhle akce budou někdy možné 🙏

Šla bych hned a protančila klidně troje boty 👢 a pak nad ránem odpadla úplně zmozena a nadšená do postele 🍀🍀🍀

❤️❤️❤️

(4 fotky)

Syn 18m stále ještě nechodí. Našlapuje na hrany chodidel, botičky / bačkůrky si hned sundá když už se podaří nasadit.. Je tady někdo komu dítě začalo chodit tak pozdě nebo ještě déle? Řešila to nějak dětská doktorka? Na 18m kontrolu jdeme 16.3

Holky taková blbá otázka 😁 když teď nafouknu balónky na zítřejší oslavu, vydrží?? 😁 Zítra mám plno práce,tak už jsem to dnes chtěla mít vyzdobené. Děkuji

Pro naši planetu - STROM!!!

(2 fotky)

SOS návod na první příkrmy u atopických a střevně citlivých dětí

Už 15 let pracuji každodenně s atopickými dětmi ve věku 0-3 roky. Dneska se s Vámi podělím o zkušenosti se zaváděním příkrmů. 

Maminky se mě velice často ptají, jak příkrmy správně a zdravě zavádět a pravdou je, že se tady dělají velice časté chyby.

Správným zaváděním příkrmů můžeme velmi napomoci vyhojení ekzému a také výrazného zlepšení trávicích obtíží (u střevně citlivých dětí, což je v atopii poměrně častý jev). Krom toho je správné zavedení příkrmů zárukou příznivé zdravotní budoucnosti dětí.

U střevně citlivých dětí může chybné zahájení příkrmů významně zhoršit hlenovitost stolice, působit nitky krve ve stolici, bolesti bříška či jiné další trávicí problémy.

U atopických dětí, kde primární příčinou obtíží jsou kožní projevy, pak nesprávné zavádění příkrmů může rozjet či zhoršit ekzém a často vede i ke a zhoršení trávení, což může způsobovat další potíže.

Zapomeňme proto na zastaralé zásady typu mrkev jako první příkrm a jim podobné zásady zavádění prvních příkrmů.

Strana