Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
Krásný 🌙 večer,
jak jsem slíbila, tak plním a ještě dnes přicházím s výsledky soutěže s Nestlé o 6 plechovek SUPER PRÉMIOVÉ DĚTSKÉ VÝŽIVY. 🍼 V každé plechovce najdete 800 g prášku. ☺👏
Všem vám moc děkuji za účast, za odměnu vám pošlu SRDÍČKO. 🍀
A už už čtěte, zda nejste mezi šťastnými výherkyněmi . . .
Tramtadadááá 🎉
.
.
.
.
Generátor náhodných čísel vylosoval tato výherní čísla :
🎉 17 🎉 55 🎉 113 🎉
Pod těmito čísly vložily komentáře se správnou odpovědí na soutěžní otázku tyto maminky :
🎁 🎁 @moniinka
🎁 🎁 @verca5505
🎁 🎁 @ee.liska
Všem vám gratuluji a ozvu se vám co nejdříve do zprávy. ✉
Ostatní pěkně prosím nezoufejte 🙂 , určitě se na vás usměje štěstí v následujících soutěžích. 🍀 Slibuji, že jich bude ještě hodně. 😘
Holky předem se omlouvám ale když jedu k Dr v rámci okresu tak nepotřebuju čestné prohlášení nebo ano ?
Tak dnes zahrada, uvidíme, zda zítra bude odvaha vykročit mimo 😁
Ale zase dělám věci, na které bych jinak neměla čas. Máme pořádně zametený dvůr, poklizeno v garáži. Svítí sluníčko a já bych šla klidně sázet kytičky (musíme ještě počkat, o víkendu má sněžit).
Teď už domů, kafíčko a pohoda. Hezký slunečný den vám všem 🌞❤️

Umělé oplodnění a těhotenství v době COVIDu? Není se čeho bát
Když se v loňském roce začalo mluvit o koronaviru, nikdo netušil, jak velké dopady bude mít propukající COVID pandemie na společenský i rodinný život. Extrémní emoční zátěž způsobila také párům, kteří bojují s neplodností - těm se v cestě za vysněným dítětem objevila další velká překážka, kterou však dle lékařů IVF klinik není těžké překonat.
Neplodné páry najednou čelí dvojité zátěži
Stres párů toužících po děťátku se od loňského roku zdvojnásobil - nejenže se musí smířit s diagnózou “neplodnost”, ale pokud se rozhodli pro IVF řešení, tak také s tím, že jejich léčba, včetně umělého oplodnění, bude probíhat v “době covidové”, což přirozeně vyvolává spoustu obav a otázek. Jakkoliv by se mohlo zdát, že tento vir budoucím rodičům nepřeje, lékaři reprodukční medicíny ujišťují, že umělé oplodnění není nutno, a v některých případech ani žádoucí, odkládat.
Odložit léčbu není potřeba, ani žádoucí
Neplodnost je na čas citlivá diagnóza, jejíž prognóza se s věkem zhoršuje, tudíž jakékoliv zpoždění léčby je pro pacienty s neplodností obzvláště stresující. Proto se IVF kliniky hned od počátku pandemie zaměřily na strategická opatření, která umožní léčbu a k ní patřící zákroky v absolutním bezpečí. Jen těžko byste dnes našli čistší a bezpečnější prostředí - personál i klienti klinik nosí respirátory, vše se několikrát denně poctivě dezinfikuje, při vstupu je klientům měřena teplota a tam, kde to jde (tedy mimo samotné zákroky a vyšetření), se dodržuje bezpečný distanc.
A co laboratoře? Bude náš genetický materiál v bezpečí?
Ach jo holky vím že odhad je jen odhad ale mám po kontrole a mimčo v 30+1 má 1400 g dcera se synem v tomto týdnu měly oba 1700g a tak mi těch 1400 přijde málo ,,,, Dr jako říkal že je to v pořádku ALE .... Mohla to nějak ovlivnit cukrovka ? Všude se dočítáme že u cukrovky jsou děti větší .... Tak mě to docela zarazilo😏

8) Zodpovědný rodič mladého hráče
8) Děti se do digitální doby narodily - mají jinou startovní čáru
Soustřeďte se na to, v čem jsou Vaše děti zběhlé, a to svět počítačů, herních konzolí a her.
Co myslíte Vy?
Pěkný den a Naberte kurz
Jana
Lockdown den číslo 1
🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞
Pojďme se navzájem inspirovat a říci si různé aktivity s dětmi. Co vy na to?
🌞 u nás dnes velké praní
🌞 dopoledne modelína, lego
🌞 byly jsme venku
🌞 k obědu rizoto
🌞 odpoledne zahrada - kolo, křídy, trampolína, kamínky, klacíky.....
🌞 nejspíš uděláme jarní/velikonoční výzdobu
🌞 k večeři bych poprvé chtěla udělat langoše (budu moc ráda za vaše oblíbené recepty)
🌞 dávám tip na velikonoční kreativní skládanku - jen se vymáčkne, seskládá a na světě je dětská dekorace do pokojíčku
Jaký máte dnes den? Co budete dělat?
ZLÍN rodiče domškoláků
Dostala jsem tip na pomoc při výuce dětí, předávám tedy dál:
https://www.zlin.eu/studenti-univerzity-pomahaj......
Kontaktovat můžete koordinátorku projektu, Anetu Zapletalovou na a_zapletalova@utb.cz
Domluva je rychlá, příjemná, vstřícná. V pátek jsem posílala email, dnes ráno mi volali, že našli vhodnou studentku podle našich požadavků.
Nechť to ulehčí nervy, čas i práci co nejvíce z Vás! 🙏 ❤
Dievčatá kde nájdem aké máte v ČR podmienky pre vstup do ČR. Hlavne na zaujíma ako starý test potrebujem pre vstup do ČR, respektíve aké podmienky pre vstup má pendler. Ďakujem
🐻 Máte taky doma "věčné hračky"? U nás je to tenhle medvídek. Beník ho dostal na vítání občánků a od té doby jsou velcí parťáci. Hlavně teď, když je nemocný, je to jeho nej kámoš. 💜
Radost budeme rozdávat i v době striktních opatření ❤️
S dětmi je potřeba stále něco vymýšlet a my víme, co naše nejmenší skutečně zabaví 🥰 Zjistěte to s námi 😉
Linkimals kamarádi jsou skvělým dárkem pro vaše děti, kamarády, synovce i neteře 😉 Určitě kolem sebe máte někoho, komu by udělali radost 🤗
SOUTĚŽÍME už jen do dnešní půlnoci ve skupině #fisherprice o lenochoda a losa 🎁
Pravidla k soutěži jsou zde: https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/unorova-soutez-ve-skupine-fisher-price-i947qu/#comment-59336425

Colvia - pleťový krém, který překvapil
Když mě vybrali na testování pleťového krému s colostrem a ghí máslem, byla jsem mile překvapená. Moje pleť je suchá a citlivá a na spoustu krémů nereaguje dobře. A kdo by chtěl negativní recenzi, že? Palec nahoru výrobci za odvahu nechat testovat i lidi, u kterých to nemusí "dopadnout" dobře. 👍
Pak mi balíček přišel. Nejdřív jsem si vše pečlivě pročetla a trochu mi zatrnulo. "Krém je vhodný pro všechny typy pleti." A jéje, to se určitě osypu nebo mě bude pálit celý obličej, ach jo.
A pak jsem ho otevřela a znovu mě příjemně překvapil. Bez parfému, vůně taková lékárenská, barva krásně nažloutlá, konzistence hustá, krémová.
A tak jsem začala testovat. Nejdřív s mírnou obavou, která po prvních dvou dnech úplně opadla. Krém byl příjemný a moje pleť ho snášela úplně v pohodě.
Shodou okolností jsem na testování měla dva týdny, do kterých spadlo extrémně mrazivé počasí i moje PMS 😂. Dvě pro pleť dost zátěžové situace. A jak to dopadlo?
Plusy:
Tenhle názor ve ve mne rezonuje.....https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-rec...
Leila má pětiletého kamaráda, kterému vyprávěla horory. Ríša teď řekl pěkné vyznání: "Já mám Leilu rád, Leila je hodná a má mě ráda. A ani mě nebije . " 😀 (zkušenost s Ríšovým straším bráchou....)
Taková blbost, ale napadají mě různé písničky, které vystihují situaci.
Karel Plíhal, Petr Fiala:
Kde jsou, kdepak jsou naše velkolepý plány
Kde jsou, kdepak jsou - na hřbitově zakopány
Sedíš tu tiše jako pěna
Žijem svůj život, no jak se říká - do ztracena
Kde jsou, kdepak jsou naše velkolepý plány
Ivan Hlas:
Já pozval jsem tě domů
Tenkrát se to ještě smělo.
Další nápady? 🙂
Ahoj maminky, mám syna který má asi ABKM, testy nedělali, ale od tří měsíců je na Nutrilon alergy digestive Care, bohužel má deset měsíců a už mi ho nechce pít, tak teď asi měsíc zkouším kozí mléko a bez problémů a vypije tak dvojnásobek toho nutrilon, tak si říkám jestli už z toho třeba nejsme venku a nemohla bych zkusit už klasické um, přece jen ta cena toho kozího je hodně vysoká, moc děkuji za rady 🙏
SOUTĚŽ O SUPER PRÉMIOVÁ KOJENECKÁ MLÉKA BEBA SUPREMEpro KONČÍ UŽ DNES O PŮLNOCI 🌜 Zítra budeme znát tři vítěze! 🥳
TŘI z vás vyhrají 🎁 🎁 🎁 po dvou 800 g plechovkách kojeneckého mléka BEBA SUPREMEpro 2, které je vhodné od 6. měsíce věku dítěte. Cena jednoho kojeneckého mléka BEBA SUPREMEpro je 699 kč. POJĎTE ZKUSIT ŠTĚSTÍ a ochutnejte SUPER PRÉMIOVÉ KOJENECKÉ MLÉKO, které obsahuje 2 klinicky prokázané oligosacharidy 2´FL a LNnT, které jsou svojí strukturou IDENTICKÉ s oligosacharidy v mateřském mléce. 😍♥
SOUTĚŽ PROBÍHÁ UŽ JEN DNES A ZÍTRA POD TÍMTO ODKAZEM :
https://www.modrykonik.cz/blog/88petule/article/soutez-o-super-premiova-kojenecka-mleka-5rbaxl/
Držím vám pěsti 🍀
Vaše Péťa a Nestlé baby
Hele, nějak divně kašleš...
Sobota. Jsme doma, jako už dlouho. Synovi začínají jarní prázdniny, takže nějaké moje ambice, aby procvičoval nabyté vědomosti se setkávají s totální ignorací...jako ostatně i všechno ostatní, bude mu třináct, diagnóza sama o sobě.
Manžel se zakucká. Pak zase a zase. Mu říkám - hele, to je divný, zmanipulovaná mediální masáží o covidu. Věnuje mi jen zlomek svojí pozornosti. Naplánujeme nějaké výlety do přírody na další týden, beru si volno.
Ráno mi pípne messenger u postele - miláčku, mě je nějak blbě. Vyletím. Má horečku. A kašle a kašle. Směs pocitů - ale racionálno vítězí, do deseti minut mám pro něj termín testu pcr, zaplatím, protože nemám nervy ani náladu někde škemrat o žádanku. Naše obvodní lékařka má vyvěšený telefon a na emaily nereaguje. Ok, chápu, je už starší paní, elektronická komunikace jí nic neříká a nemíní to měnit. Vytáhnu kartu a vytopím 1600,-.
Ne, já na žádný testy nejdu. Nebudou mi strkat tu tyč do nosu.
Rozumím. Chápu. Přiznávám emoce, poučená výchovou Být a být respektován od manželů Kopřivovoých. V deset dopo v neděli je manžel na Bulovce.
Jak dlouho? Zítra touto dobou? V pondělí v noci ale máme jasno, britská mutace. Telefony od hygieny, velmi, velmi korektní chování, domlouváme se na dalších krocích. Po pěti dnech nám dávají společně se synem žádanku na testy.
Přeji hezký páteční podvečer a jdu udělat velkou radost 1 z vás 🍀
Před nedávnem jsme společně soutěžily o voňavý balíček pro radost🎁
Generátor náhodných čísel rozhodl, že na výhru se může těšit autorka komentáře číslo 67 - a tím je maminka @wwera 🎉
Výherkyni moc gratuluji a vy ostatní nesmutněte a zkuste štěstí v další soutěži s #dm - třeba v té, co běží právě teď a zapojit se můžete až do úterý. Výherní balíček je tentokrát ryze praktický, ale o to více se bude hodit v každé domácnosti 😇
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/soutez-s-dm-preji-krasne-dobre-rano-a-p-7t0jgr/

7) Zodpovědný rodič mladého hráče
7) Děti mohou hledat cesty, jak obejít rodičovské zákazy, volte dohodu namísto zákazů a příkazů
Když dítě chce, snadno se stane „hackerem“. Může to pro něj být výzva. Důležité je, aby Vaše děti nenabyly pocit, že hraní zakazujete na základě toho, že Vás to nezajímá a nerozumíte tomu. Měly by vědět, proč podnikáte taková opatření, a že Vám na nich záleží.
Pěkný den a Naberte kurz
Jana

Únorová soutěž ve skupině Fisher-Price
A jsem tu pro vás s další SOUTĚŽÍ ve skupině Fisher-Price 🎁 ❤️
Tentokrát budeme soutěžit o lenochoda a losa z řady Linkimals, která se vám představila na podzim loňského roku. Deset maminek na "koníkovi" mělo možnost testovat tyto kamarády, a tak je od pohledu jistě znáte ❤️
❗️Pravidla soutěže ❗️
1) V komentáři pod tímto článkem nám napiš, kdo z řady Linkimals pro český trh na obrázku chybí. Nápověda je zde: KLIKNI
2) Do skupiny Fisher-Price (zde) vlož nový příspěvek s hashtagem #linkimals2021 a napiš nám, zda vaše děti mají už nějakou hračku mluvícího zvířátka doma. Podělte se s námi třeba o to, jak si se zvířátky hrají a přiložte fotografii (alespoň ilustrační) 🥰
Soutěž končí dne 28.2.2021 o půlnoci a výherce vybere generátor náhodných čísel dle příspěvků ve skupině.
Maminky, vzpomínáte na období zavádění příkrmů? Prosím o LIKE ❤, pokud se vám toto období zdálo vpodstatě jednoduché a prosím o KOMENTÁŘ 💬, pokud bylo zavádění trošku boj. 🙂
🔸🔸🔸🔸🍎🔸🍌🔸🍐🔸🍑🔸🔸🔸🔸
Je známé, že ovoce a zelenina jsou důležitým zdrojem vlákniny. Právě vláknina pomáhá udržovat střevní mikroflóru ve správné kondici, pamatujme, že je tedy velmi důležitá. Protože mateřské mléko vlákninu neobsahuje, přichází s ní dítě do styku až se zaváděním příkrmů. 🥄
Někdy se může stát, že dítě ovoce a zeleninu odmítá. Většinou je to z důvodu nové a dosud nepoznané chuti. V tomto případě radím podávat sezónní ovoce, které má ve svém období výraznou šťavnatou chuť, která by se dítěti mohla zalíbit víc.
Ráda bych vám dala i vědět, že BIO kapsičky od #nestle (ano, to jsou ty modré 😊) jsou vyrobeny ze zralého ovoce vypěstovaného na specializovaných farmách bez použití průmyslových hnojiv a pesticidů. Kapsičky tedy obsahují jen 100% bio ovoce z ekologického zemědělství a jsou bez lepku, bez přídavků cukru a bez konzervantů.












