Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Soutěž o super prémiová kojenecká mléka 💧 BEBA SUPREMEpro 2

Víte, že mateřské mléko je jedinečné a nenahraditelné, avšak někdy se prostě stane, že kojení z různých důvodů možné není. Společnost Nestlé se výzkumu mateřského mléka věnuje už dlouhých 60 let a objeveným oligosacharidům, které se nachází v mléce mateřském, už 30 let. Společnost přichází pravidelně na trh s produktem, který je díky výzkumům lepší než ten předešlý, to znamená, že se čím dál více přibližuje jedinečnému mateřskému mléku.  A právě proto vzniklo super prémiové kojenecké mléko BEBA SUPREMEpro

BEBA SUPREMEpro obsahuje :
💧 2 klinicky prokázané oligosacharidy 2´FL a LNnT, které jsou svojí strukturou IDENTICKÉ s oligosacharidy v mateřském mléce
💧 částečně štěpenou bílkovinu OPTIPRO HA, jedná se o speciální proces, při kterém dochází k získání 100% syrovátkové a šetrné bílkoviny
💧 probiotika L.reuteri a prebiotika
💧 vitamíny a složky, které posilují imunitu a podporují zdravý růst vašeho mrňouska

Co říkáte, zaujalo vás unikátní složení, které se ještě více přiblížilo mateřskému mléku? Pokud ano, pojďte si o super prémiové kojenecké mléko zahrát. 

Soutěžní otázka :

„Je novinka BEBA SUPREMEpro vhodná i pro miminka s alergiemi v rodině?“

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá :

Dámy,za jak dlouho se mi připíší na účet peníze, které mi e-shop nestrhl, že nemá zboží skladem? Už je to týden,platba nezauctovana,prý mi to vraceli,ale stále nic 🤷

Beznaděj

Pořád jsem si říkala, že se k tomuto tématu už nebudu nějak moc vyjadřovat. Ale prostě teď mi to už nedá. Klidně pište své názory, já se ale upřímě do diskuze asi moc zapojovat nebudu.

Covid 19, opatření, respirátory, očkování... to teď asi nejvíc ze všeho ovlivňuje životy nás všech. Troufám si říct, že se to dotklo úplně každého, i když někoho to postihlo daleko víc než jiné (ať už po zdravotní stránce, nebo finanční až existenční). Na čem se podle mě shodne většina všech, i těch z jinak "různých" táborů, je podle mě naprosto tristní vláda s neexistujícím plánem čehokoliv smysluplného, znechucení, unavení a otrávení lidé a to, že jde, obzvláště tady u nás, obrovský prů.er.

Já nerozumím politice, ani ekonomice (jediné co je mi jasné je, že je to teď obojí fakt hodně špatně), ale dovolím se vyjádřit (já vím, budu litovat 😀 ) k tomu, čemu myslím vcelku rozumím. A opravdu se tu nepasuju do role nějakého odborníka, kterým nejsem!

Respirátory/roušky - docela mě překvapilo, jaká vlna odporu se zvedla s povinností nosit respirátor. Je mi jasné, že v pozadí si tím zase chce někdo namastit kapsy, ale kurnik - vždyť je to spolu s omezením kontaktů základ, jak to aspoň trochu ukočírovat!! My osobně už používáme respirátor v obchodě atd od září. Není to přece celé o tom, kdo něco přikáže. Nehledě na to, že naše vláda ty opatření těžce nezvládá.

Takže můj pohled - respirátor nosit tam, kde je vyšší riziko nákazy, větší množství lidí, vždy. Dvě roušky - myslím si, že jelikož jsou respirátory dobře dostupné, je to blbost. Pokud ano, určitě chirirgická a na to bavlněná - podstatou je hlavně to, aby ta bavlněná chirurgickou lépe utěsnila. A to je to nejpodstatnější ať už jde o respirátor nebo roušky - musí dobře sedět a těsnit na obličeji!!! Jinak pozbývají smysl. A ano, chápu, že je to pro někoho nákladná záležitost. Ale! Pokud nemám respirátor na sobě x hodin, ale nasadím si ho do obchodu, do MHD....klidně se může používat opakovaně! Důležité je nesahat na něj zepředu, jen za gumičky a po sejmutí jej umístit např. někam do garáže na háček, do sáčku....prostě dát ho do karantény, ideálně na 3-5dní. Viry tak dlouho v aktivní formě nepřežijí.Takže stačí mít třeba 3ks a takto je točit a vydrží nám klidně měsíc (záleží na četnosti používání, jejich znečištění atd).

Omezení kontaktů - nepřestává mě udivovat, jak obrovský je to pro většinu lidí problém, ale bez toho to nepůjde! Nejde ale jen o to, zrušit akce o stovkách lidí, zredukovat oslavu z 50lidí na 20 atd. Prostě omezit kontakt ideálně na rodinu z jedné domácnosti, plus to nejnutnější!! (práce, pokud jsou rodiče v práci, tak školka...). Mě se to taky nelíbí, nebaví mě to, unavuje mě to, moje mamka žije sama a vidíme se jednou za čas a to pouze venku a s respirátorem... 

avatar
nabertekurzOvěřená organizace

6) Zodpovědný rodič mladého hráče

6) Zaměřte se i na změny v jejich chování

Nejspíše jste zvyklí se s dětmi na toto téma bavit. Může ale nastat situace, kdy se z ničeho nic dítě začne chovat trošku jinak. To může to být způsobeno spoustou příčin a jedna z nich se klidně může skrývat za obrazovkou mobilu nebo počítače. Někdy bývá trápení schováno za stud a děti potřebují, aby jim v této situaci šel rodič naproti a pomohl překonat stud a poskytnout podporu a pomoc.

Pěkný den a Naberte kurz

Jana

Vyhlášení únorové soutěže o zpívající misku Fisher-Price

Za oknem sluníčko a my tu máme jedno velké vyhlášení únorové soutěže! 🎁 

Jsem ráda, že mnozí z vás mi dali kladný ohlas za odkaz na katalog Fisher-Price a mohu vám slíbit, že brzy se můžeme těšit na nový 😉 

Všem vám děkuji za účast v soutěži 😉 Třeba jste si odnesli i inspiraci, co nutně musí vaše děti ještě mít 😉 Co je bude rozvíjet, bavit a s čím si užijí zábavu 😍

Jistě jste už zvědaví, jak to dnešní losování dopadlo! 

🍀 Na koho se tentokrát usmálo štěstí?🍀 

Generátor vylosoval komentář č. 24 a zpívající misku Fisher-Price vyhrává @petul89 🏆 🎁 😍

Naše první testování a rovnou s firmou Colvia...

8.února k nám dorazil poslíček s balíčkem, který obsahoval dětský krém na podrážděnou dětskou pokožku, především v oblasti plenek, od české firmy Colvia.

Vášovi teď rostou zoubky jeden za druhým a trpí hodně na opruzeniny, proto mě toto testování oslovilo. Máme sice odzkoušený krém, který mu zabíral, ale líbilo se mi složení s colostrem a Ghi máslem tak jsem se přihlásila do testování a ono to vyšlo 🙂

Testování probíhalo 14dní, kdy po prvním týdnu pravidelného mazání nebylo znát moc velkých změn, tak jsem musela zkombinovat s krémem z lékárny, pak teprve se něco začalo dít. 

Zhruba po tom týdnu opruzení ustoupilo, ale bohužel ne díky krému Colvia, což me trošku zklamalo- opravdu jsem od krému čekala více. 

Balení má 50ml což je pro nás tak akorát na 2 měsíce. Konzistencí se dá srovnat s konkurenčními značkami, takže stačí opravdu zmáčknout jemně pumpičku. 

Jako plus bych brala balení, které je s pumpičkou, jak už jsem zmínila, což usnadní vymačkávání. U nás si krém místo nenašel, možná jako preventivní proti opruzeninám- zadeček po něm zůstává jemný a chráněný až 8 hodin, po té se krém začal vstřebávat(testováno přes noc, přes den je to kratší doba). Na léčbu jíž vzniklých opruzenin bych ho nekoupila. 

I v centru genetické medicíny ví 😝

Řekněte, to jsem musela cvaknout 🙈

#vileda

avatar
apacheeeAMBASADORKA
25. únor 2021    

Soutěž s dm

Přeji krásné dobré ráno a přináším další soutěž 🙂
Tentokrát se můžete těšit na ryze praktický výherní 🎁 balíček - najdete v něm totiž produkty značky Denkmit, které využijete při praní.

V balíčku najdete:
🍀 Denkmit nature prací gel na barevné prádlo
🍀 Denkmit ubrousky proti zabarvení prádla, 50 ks
🍀 Denkmit prací gel na péřové prádlo
🍀 Denkmit čistič pračky 3v1, 250 ml
🍀 Denkmit nature prací gel na bílé prádlo
🍀 Denkmit dezinfekce na prádlo Sensitive, 1,5 l

Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře ke zprávě mi odpovězte na otázku:
Jaká domácí práce vás baví, a kterou naopak fakt neděláte rády?
3) Dejte lajk článku
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/ambasadorka-dm-doporucuje-nase-top-prod-ucx9bo/

Soutěžní komentáře můžete přidávat až do úterý 2. března (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat. Výherce/výherkyni oznámím na svém blogu i ve skupině v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀

Ambasadorka dm doporučuje: naše TOP produkty pro praní prádla

Už nějakou dobu mi píšete, zda by bylo možné napsat články, ve kterých bych doporučila naše (respektive nejvíce asi moje) nejoblíbenější produkty z dm rozdělené přehledně podle sortimentu. Přijde mi to jako super nápad, takže jdeme na to 🙂

Právě před sebou máte první článek ze série a budu se v něm zabývat mými TOP produkty, které pravidelně a dlouhodobě používám při praní prádla. Zvolení tohoto tématu není náhodné, protože již velmi brzy pro vás spustím soutěž, ve které si budete moct zasoutěžit o balíček produktů, které využijete právě při praní prádla.

TOP produkty v naší domácnosti jsou:

  • Ubrousky proti zabarvení prádla - Denkmit

Tohle je za mě vlastně jeden z těch úplně nejvíc TOP produktů v celém dm, bez kterého si už ani neumím představit existovat! 

Díky těmto ubrouskům se nemusím zdržovat tříděním prádla podle barev a přesto mám jistotu, že se mi oblečení od sebe nikdy neobarví. Naopak, díky nim si prádlo udržuje dlouhou dobu zářivé barvy. A zachránila jsem s nimi i omylem odbarvené drahé nosítko!

pro děti i dospělé...pohádka o moudrém králi a neméně moudrém šprýmaři 🙂

avatar
nabertekurzOvěřená organizace

5) Zodpovědný rodič mladého hráče

5) Vysvětlete Vašim dětem, že principy, které fungují ve hře, nemusí být stejné jako ve skutečném životě. 

Výměna reálných peněz za herní měnu nebo výhody ve hře? Sdílení niterních pocitů s neznámými lidmi nebo třeba získávání obdivu za chování, které mimo virtuální svět najednou není tak v pořádku? Mluvte s dětmi o tom. Možná zjistíte, že ač máte pocit, že své dítě znáte a máte kontrolu přeci jen Vám něco mohlo uniknou.

Mluvíte s dětmi na podobná témata?

Pěkný den a Naberte kurz

Jana

Rozloučili jsme se s Ambasadorkou Dr.Brown's

Ahojte, maminky, 

zřejmě jste si všimly, že jsme se rozloučily s @mariegroth, která byla součástí značky Dr.Brown's. S dobrou náladou, s úsměvem na rtech a s pozitivní energií nás vtáhla do světa produktů Dr.Brown's. Přinášela nám novinky z tohoto dětského světa a inspirovala nás nejen svými každodenními příspěvky, ale i krásnými články. Také nás potěšila nejednou soutěží a nechala nás nahlédnout do svého zajímavého života.

Maruško, moc ti za všechno děkujeme. Vložila jsi do své role Ambasadorky i své srdce a duši, což bylo na tvých příspěvcích znát. Nejen já, ale určitě i ostatní maminky se budou těšit na tvé další příspěvky. Proto nám zůstaň věrná a inspiruj nás i nadále.

Přejeme ti hodně radosti, štěstí a spokojenosti, ať už se tvé kroky budou ubírat jakýmkoli směrem.

dominika_c za Modrý koník

Na mě už teda dnes dýchlo jaro.. 😍

Jestli hledáte nějaký super lehký a skladný sportovní kočárek, mrkněte na Joie Pact, který patří k nejlehčím na trhu! Testovali jsme 👍

recenze:
https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/recenze-na-kocarek-joie-pact-jyqrj6/

#joie #joie_czsk

#tohle_musis_mit
Tak, cosi budem...je to podivná sestavička, tahle trojice 🙂 Ale nedám na ni dopustit.
Při rozjezdu kojení byl krém Babylove Mama Brustwarzen-salbe bezkonkurenčně NEJ (a to i cenově), jen díky němu držely moje bradavky pohromadě.
Na rozpraskané paty mého manžela (dobře, tak i na moje) nemá pilník/ škrabka Balea konkurenci, a to i proti velmi drahé konkurenci slibující třeba diamantový brus. Stačí večer nohy pořádně namočit, pak použít pilník, nohy následně silně promazat, natáhnout silné ponožky - a ráno se radovat z pat jako miminko.
A sáčky na bioodpad Profissimo vydrží i hodně mokrý odpad, při manipulaci se netrhají a zároveň se později 100% rozloží. Mám je v koši na bioodpad a díky nim odpadá “kydání” bordýlku z kbelíku. Takhle pak jen čapnu pytlík za uši - a šup s ním do biopopelnice.

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    24. únor 2021    

Nová letáková nabídka #pepco v platnosti od zítřka!!!

(10 fotek)
avatar
88petule
Zpráva byla změněna    24. únor 2021    

Dokázali byste vyřešit hádanku a doplnit prázdné políčko? 😊 Za správné odpovědi, pošlu ❤

Tohle tropické ovoce pochází z Brazílie. Plod je kulatý s tmavě fialovou slupkou. Uvnitř je plod šťavnatý a plný semínek. Skvěle chutná a zároveň je prospěšný pro naše zdraví. Obsahuje hodně železa a spoustu dalších důležitých vitaminů.
Rostlina má nádherné a složité květy, které symbolizují Kristovu trnovou korunu. Podle misionářů je ……......…… ovocem umučení Krista.

Právě tohle exotické ovoce najdete v jedné z tyčinek od #nestle

Fanfáry, prosím! V uplynulých 14 dnech jste měli možnost zapojit se do soutěže #domaspepco o poukazy do prodejen #pepco a na fotoprodukty Bontia.

Chtěla bych vám mockrát poděkovat za vaše příspěvky plné inspirace.

A teď k věci.. Z cen se tentokrát bude těšit @kkaatte

Srdečně gratuluji a budu tě kontaktovat do IP.

A je to ofiko..tak náš malej astmatik to nechytl. Jsem moc ráda,ale na druhou stranu ti potvrzuje naši myšlenku, že ta dle doktorů neznámá agresivni infekce, kterou v létě měl, byl covid.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
23. únor 2021    

Už několik dní jsem doma měla požadavek na to, že naši mladí pánové zase chtějí otestovat něco do vany 😇

Po rodinné radě jsme společně vybrali tyhle koule z #dm a mám takový pocit, že ti lumpove radostí dneska snad ani neusnou 😁

Koule barví vodu, šumí a po rozpuštění z ní zbyde hračka do vany - jedna ze 6 rybiček 🐠

Jedinou nevýhodu u nás vidím v tom, že potřebovali mít každý svoji vlastní kouli. Ideální by bylo, aby byla na každé koupání jedna koule, ale to jsme jim prostě udělat nemohli 😂

A prý vám mám napsat, že je to úplně "suprácký a bombový" 👏

Jaké potraviny by neměly chybět v jídelníčku vašich dětí

Návyky, které si osvojíte v dětství, si často nesete až do dospělosti. Proto je nanejvýš důležité začít dbát o pestrost jídelníčku vašich dětí už od útlého věku.  Jaké potraviny by v něm rozhodně neměly chybět?

Jídelníček vašich dětí by měl obsahovat zástupce všech skupin potravin, tedy od obilovin přes zeleninu, ovoce, maso, ryby, vejce a mléčné výrobky až po tuky, oleje, ořechy a luštěniny. Zapomínat byste neměli ani vhodný pitný režim.  Víte ale, proč jsou které potraviny pro děti tak důležité?

Ovoce

Ovoce je pro děti často mnohem přitažlivější než zelenina. Platí ale, že by ho měli sníst méně, už jen díky vyšší energetické hodnotě a jednoduchých sacharidech. Ovoce se nicméně postará o vitamíny i pestré barvy na talíři.
Malý tip: děti pravděpodobněji sní ovoce, které předem nakrájíte, než když jim ho dáte vcelku.

Zelenina

Děti zeleninu často odmítají a určitě jste i vy sami měli nějakou opravdu neoblíbenou. Děti od 4 let by přitom měly jíst zeleninu čtyřikrát denně. Nenuťte je jíst všechno. Ideální však je, pokud do jídel dostanete různě barevnou zeleninu, každá se totiž stará o něco jiného. 

avatar
apacheeeAMBASADORKA
23. únor 2021    

Holky, prosím radu, já už jsem z toho celá tumpachová!

Nanourouška a rouška s NANO stříbrem, je to to samé? Respektive, když bude mít roušku s nanostříbrem - ta být může, nebo ne?

Normálně bych se na to vyprdla, ale do školy prostě něco "nového" podle té jejich bomba změny mít musí

Opět vyvolávaný porod

Bylo 18.2. 2021 (38+4tt) a já šla na kontrolu do poradny. Změřen vysoký tlak 165/120, po přeměření to samé. Sestry nabraly krev, ta dobrá. Domů mě už ale nepustili s tím, že půjdu potom až s miminkem. Že budou dva dny dávat léky na utlumení toho tlaku a až se trochu sníží, porod vyvolají. Souhlasila jsem. Nebyl jediný důvod nesouhlasit. 

Udělali ultrazvuk, odhad váhy 18.2. - 2700gramů, tak jsem říkala, že bude drobounká, oproti prvnímu synovi. 

Dva dny jsem ležela, tlak se uklidnil. 21.2.2021 v 22.00hod. zavedli tabletku, která měla sloužit pouze jako preindukce (tedy dozrání porodnice cest), paní doktorka mi říkala, že jen vzácně se po tom rozjede porod, že by děloha musela být opravdu nastartovaná a to se moc často neděje. 

Ok, říkala jsem si. Nic se neděje, kdyžtak druhy den zavedou další. 

No, nemuseli. Od 23:15 jsem měla něco jako MS bolesti, které se daly ještě zaspat. Ve 1:15 už jsem došla za sestrou, že mám bolesti a že už mě to nenechá spát. Zavolala na porodní sály a dovedla mě tam, aby udělaly monitor a vyšetřily mě. 

Monitor v normě, nález - na 4cm otevřená. Nechtěla jsem tomu uvěřit. 🤭 Sestřička mi tedy řekla, že pomalu mohu volat manžela. V půl 2 jsem mu volala, aby vyrazil. Mezitím jsem se přestěhovala na předporodní pokoj, kam po půl hodince dorazil i manžel. 

avatar
olivovnaOvěřená organizace

ONLINE SKUPINOVÉ CVIČENÍ S OLIVOVNOU

ZA  ODBORNÉHO  DOHLEDU  FYZIOTERAPEUTA A TRENÉRA 

Online skupinové cvičení, které probíhá za přítomnosti a odborného dohledu zkušeného fyzioterapeuta a trenéra, a je spojeno s konzultací nutriční terapeutky. Výzva pro děti, které chtějí zatočit s nadbytečnými kilogramy, které nasbíraly např. i v době karantény.

Pro koho je cvičení vhodné?

  •         Pro děti ve věku od 7 let a starší.
  •         Pokračování programu REKOP – REdukční KOndiční Program.
  •         Pro děti s nadváhou.
  •         Pro děti, které se chtějí hýbat a nevědí, jak začít.
  •         Pro děti, které si chtějí zlepšit kondici.
  •         I pro děti stydlivější – výhoda cvičení v domácím prostředí.

Kontrola správného provedení cviků, okamžitá zpětná vazba a zodpovězení vašich dotazů.  

Startujeme již 15. 03. 2021.

Tak, ještě si neodpustím trochu narozeninového SPAMu.

Navíc je dnes velký den! ONA SPALA VE SVÉM POKOJÍKU CELOU NOC. A co víc... FAKT SPALA. Bez kňourání! 😍

(4 fotky)
avatar
nabertekurzOvěřená organizace

4) Zodpovědný rodič mladého hráče

4) Buďte parťákem - ne dozorcem

Můžete tak podpořit důvěru mezi Vámi a Vašim dítětem. Neznamená to, že máte slevit ze svých postojů. Zamyslete se spíše nad tím, jakou formou je prezentujete. 

A co Vy? Jak pracujete na důvěře? 🧐

Pěkný den a Naberte kurz

Jana

Strana