Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
Prosím, jak postupovat když jsem podle výpisu zjistila že mi v Lidlu byla stržena částka za nákup 2x. Kam se mám ozvat? Nikdy se mi to ještě nestalo. I mi přišla jen jedna SMS o stržení platby ale na úctě mám tu platbu strhlou 2x. Mám kontaktovat banku nebo ten Lidl? Nevíte někdo?
Potřebuji rychlou radu - dárek pro těhulku odcházející na mateřskou - ale od obchodní partnerky. Takové poděkování, že se nám spolu dobře pracovalo... Nápadů mám spoustu, bohužel v této době obtížně realizovatelných. Tip na luxusní kosmetiku pro maminku a miminko třeba prosím, dárkovou sadu ale repre prosím... Jená se mi o pozornost a poděkování, nikoliv velké dary. díky předem.
Při sledování seriálu Kukačky mě napadla další #anketa a musím říct, že tentokrát jsem fakt moc zvědavá na vaše odpovědi 🙏
Když jste byly s miminkem v porodnici, byly jste s ním úplně pořád, nebo byly i chvíle, kdy bylo miminko někde samo bez vás (u sestřiček, na vyšetření,...)?
Pro mě bylo neoddělení od miminka základním požadavkem a v porodnici, kde jsem rodila, to víceméně měli takto nastaveno jako normu. Naši kluci tak nebyli sami beze mě, nebo bez manžela, ani vteřinu. A jsem za to moc ráda - nejen kvůli tomu, že se mi teď na seriál kouká relativně v pohodě. Nicméně jen ta představa je pro mě absolutně děsivá 😢
Plánujete pořídit novou autosedačku a nejste si jistí, jestli vám bude pasovat do auta?
Vždy je lepší si ji zajet vyzkoušet osobně na prodejnu, ale jelikož to teď úplně není možné a ne vždy je chuť někde cestovat, může se vám hodit online Fit Guide od Joie.
Ten vám řekne, jestli je vybraná autosedačka kompatibilní právě s vaším autem a nebo získáte přehled o typech autosedaček, které by byly pro vaše auto vhodné, dle vašich zadaných parametrů.
Ženy... Já už fakt nevím co s tím jsem půl roku po porodu... A hned po šestinedělí jsem dostala měsíčky a trvají 8dni z toho mám 3dny klid a znova měsíčky a třeba i 10dni .. Já už nevím co s tím 😢 doktor říkal že je to normální dal mi prášky na zastavování ale vůbec nepomáhají... A teda jako nejsem. Citlivka ale ty bolesti jsou ukrutni ani v noci nespím a o silném krvácení ani nemluvím 🤦♀️🤦♀️ každý měsíc dvakrát měsíčky je to normální? Už mě to opravdu otravuje.. 😪
Do kolika let si děti kreslili pastelkami od stabila woody?
Syn dostal před půl rokem k svátku a už jsou dost ořezané. Další půl rok, do třetích narozenin, nevydrží.
Ale kupovat mu pastelky za 500 jen tak se mi taky moc nechce.
Jinak jsme s nimi ohromně spokojený.
Starší má tužku od stabila a pochvaluje si ty výřezy,
Takže pastelky dalších 500??
Holky, dcera je v 6. třídě, může je učitelka pozvat do školy na test? Já tvrdím, že nesmí. Prý je pozve po deseti. Myšleno na test z českého jazyka.
Pokud v těchto dnech najdete ve svých schránkách tenhle dopis od #dm, buďte pozorní 😁
Uvnitř totiž najdete ukrytý kupon na 200 bodů, který vám přinese reálnou slevu 50 Kč 🛒
Často se vás ptám, co vás nejméně v domácnosti baví. Jak dlouho vám trvá úklid různých věcí.....
Tak dnes z trošku jiného soudku. Je nějaká domácí práce, která vás vyloženě baví?
Na fotce mrkněte na novinku od #vileda - sušák na prádlo s délkou 5 metrů. Ideální pro malé byty/malé prostory 🙂

Miminko do dlaně
Těhotenství je krásné období plné naděje a očekávání. Nastávající rodiče odpočítávají dny do momentu, kdy poprvé spatří svůj růžový balíček štěstí a ztělesněné lásky. Stává se ale, že čáp na dveře zaklepe dříve. Občas mnohem dříve, než bylo v plánu a narodí se předčasňátko.
Děťátko maličké, že by se vešlo do dlaně, ač nesmírně očekávané, přijde do života prakticky nečekaně a kromě nekonečného štěstí a lásky s sebou přinese situaci, se kterou jen málo nastávajících rodičů počítá a jen stěží ji naplánuje. Pro spoustu rodičů předčasňátek narozením miminka začíná další období čekání. Vyhlížení dne, kdy se miminko konečně z péče odborníků, z prostředí novorozeneckého oddělení dostane domů, do své postýlky, do náruče svých nejbližších. Tím dnem začíná pro rodiče nová výzva. Péče o takového drobečka má totiž svá specifika.
Přivézt si domů předčasňátko pro novopečené rodiče znamená nejen úlevu, příliv nekonečné radosti a štěstí, ale mnohdy i dávku nervozity a strachu z nepoznaného. Na tuto situaci vás totiž nepřipraví žádné moudré knížky. Předčasně narozená miminka mají totiž speciální potřeby, kterých naplněním se krůček po krůčku dopracujete ke spokojenému a správně se vyvíjejícímu miminku.
Stejně, jako pro jiná miminka, narozená “v termínu”, i pro předčasňátka je to nejdůležitější dostávat (kromě pravidelné stravy) lásku, teplou náruč, v které mají pocit bezpečí a spoustu trpělivosti. Nejvíc, co pro své předčasně narozené miminko můžete udělat v prvních týdnech sžívání se, je naslouchat mu a pochopit jeho potřeby. Proti ”termínovým” miminkům potřebují předčasňátka mnohem víc spánku a udržet je bdělé na delší dobu je náročné. Této potřebě je podřízen celý jeho režim. Navíc jsou jejich spánkové cykly rozdělené jinak, proto si rodiče předčasňátek musí počkat na prospanou celou noc (6-8 hodin) často delší dobu, než je obvyklé u dětí narozených přesně načas. Je to zapříčiněno tím, že jejich mozek neměl dostatek času se vyvinout, a tak dobíhá zameškané. Vývoj mozku a s ním ovládání dalších funkcí, jakými je třeba i prosté dýchání, je v tomhle období prioritou číslo jedna, proto je kvalitní spánek vašeho miminka alfou a omegou na cestě ke zdravému vývoji. Miminko stojí spoustu energie už pouhý růst, navíc jí musí hodně vynaložit i na příjem potravy, a taky na přizpůsobení se venkovnímu světu. Proto takhle malý človíček načerpává novou sílu, kdy to jde, a hodně spinká. Kvalitní spánek je proto pro předčasně narozená miminka obzvlášť důležitý.
Stejně tak je ale důležitý kontakt miminka s jeho maminkou a takzvané klokánkování, kdy si miminko díky maminčiné blízkosti zvyká na okolní svět, na jeho barvy, zvuky. Je dobré na miminko mluvit klidným hlasem nebo mu zpívat. Jestliže vám v repertoáru chybí písnička vhodná jako ukolébavka, nechte se inspirovat třeba Michaelem Foretem, který složil pro předčasně narozená miminka ukolébavku.
I Pampers myslí na tyto nejmenší a nejkřehčí človíčky i na jejich kvalitní spánek v suchu, aby je nic ze spánku nerušilo. Vyvinuli proto Pampers Preemies pro předčasňátka, které doplnily velikostní tabulku až do velikosti -3 pro extrémně malá miminka. A jelikož je péče o předčasňátka už tak náročná, díky Pampers a Alza.cz může teď každý pomoci svým malým dílem a symbolicky věnovat mini plenku předčasňátkům koupí produktů Pampers na www.alza.cz od 1.2. do 28.2.
Vůbec nerozumím tomu, jak mohl leden tak rychle utéct, ale je to tak. S prvním měsícem roku 2021 skončila i poslední soutěž novoročního Nestlé maratonu.
Já už nyní znám výherce, kterému bude brzy odeslána výhra v hodnotě 750 Kč. 😍 V hodnotném balíčku se ukrývají jen samé dobroty a svačinky (tentokrát žádné kojenecké mléko). ♥
Ráda bych vám právě teď představila šťastnou výherkyni. 🎉 Generátor náhodných čísel ze 166 soutěžních příspěvků vybral toto číslo :
♥ 14 ♥
Pod tímto číslem vložila soutěžní komentář maminka :
@tangerina
Moc ti gratuluji k výhře! 🎉 🎁 Ozvu se ti co nejdříve do IP.
Zároveň všem zúčastněným moc děkuji za účast. 🌷 Určitě se na vás usměje štěstí v další soutěži - protože jich bude ještě hodně. 😍 💃
Nový měsíc, nové #dm kupóny 😍
I tentokrát v aplikaci najdete kupón na 200 extra bodů, který vám přinese reálnou slevu 50 Kč na další nákup 🛒
Prosím o doporučení na zubaře na Praze 4,potřebuji dát zuby dohromady....děkuji
Poslední ,, úklid "v kuchyni. Adoptivní rodiče u nás ve skládku. Sedmé pěstování u konce. Kufřík zabalený. Po čtrnácti měsících zase nějak nemůžu spát. Tak holčičko buď zdravá, stále veselá, šikovná. Mámě a tátovi dělej radost. Věřím že až zakořeníš tam, kde už budeš mít veškerou lásku a péči napořád, že se setkáme. Teta hlídací. To je moc krásná nabídka🤗🤗🤗.
Málokdy se mi to stane. Ale dnes odpoledne jsem sama doma 😝
Tak jsem vytřela, uklizeno, vypráno, uvařeno, upečeno mám 💪
Stejně je to super, sluníčko, venku sníh. Taková zima se mi líbí. Jaké máte plány na odpoledne?
V Českém ráji žiju v podstatě celý svůj život (až na pár studijních etap, kdy mě osud zavál jinam) a tak nějak jsem si myslela, že jej mám prochozený a prozkoumaný skrz naskrz.
No a třeba dneska jsem zjistila, že vůbec neznáme Rotštejn. Přitom tak nádherné místo❤ Jakmile jej otevřou, musíme se vrátit, protože mě to u něj a v jeho okolí absolutně nadchlo😉 A zbytek výpravy také 😍
Holky téma bazén :-/ Řešíme každý rok. Letos se manžel rozhodl, že by částečně zapustil takový ten profláklý plechový z Mountfieldu, nechce se mu nic betonovat a na větší akce nemáme peníze. Bazén co by stál na zahradě celý rok nechce, proto ho chce dát z větší části do země. Mám dotaz na ty, co to třeba takto mají. Jak dlouho to již máte, případně vám vydrželo? Co si čteme recenze, tak máme strach, že to na moc dlouho nebude...že ten bazén to nevydrží. Nebo máte někdo nějakou alternativu, v zemi, která vás na moc nevyšla? Tím moc myslím tak třeba max 30.000? Děkuji všem.
Krásný den milé ženy,
brzy tomu budou čtyři roky, kdy nejprve zemřel a pak se narodil náš syn Filípek. Od té doby jsem ušla dlouhou cestu a nasbírala zkušenosti, jak se po úmrtí miminka žije. A rozhodla jsem se, že je budu předávat dál.
Pro svůj vznikající podpůrný projekt hledám ženy, které přišly o své miminko během těhotenství, při porodu nebo krátce po něm.
Chtěla bych vytvořit bezpečný prostor pro sdílení našich bolestných zkušeností, prostor, kde se každá z nás bude cítit přijatá a pochopená. Vaše odpovědi mi pomohou lépe pochopit, co vás nejvíce trápí a co by vás nejlépe podpořilo.
Vážím si vašeho času i důvěry, a proto tři z vás za vyplnění dotazníku odměním 30 minutovým online setkáním. Pokud své odpovědi odešlete do nedělní půlnoci (31. 1. 2021), získáte možnost vyzkoušet si se mnou rituál sdílení.
https://forms.gle/WYQNcyP7S1EmEUBc8
Děkuji, Kamila
Prosím, jaká je Vámi osvědčená kvalitní matrace pro novorozence. Máme po dceři, ale opravdu jsem usoudila, že to není ideální stav.
Jaký materiál, molitan nebo kokos.. popřípadě odkazy děkuji moc za pomoc!
Když se dají dohromady je jich plný dům 😀
Nelča pusu nezavře, a když si vezme tablet #fisherprice, tak mluví oba 😅
Výhodou je, že mám chvíli času pro sebe 😍 A vidím, že Nelinka v tu chvíli rozhodně nestrádá. Skvěle se totiž doplňují 😎
Právě probíhá SOUTĚŽ ve skupině Fisher-Price, tak se nezapomeňte včas zapojit 🎁
Více info najdete v tomto článku: https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/lednova-soutez-ve-skupine-fisher-price-eesufe/ 👍
SOUTĚŽ UKONČENA 🍀 Za chvíli prozradím vítěze! 😍
V rámci novoročního maratonu s Nestlé jsem si pro vás připravila na leden čtyři soutěže. Leden už zítra končí a s ním skončí i čtvrtá a poslední lednová soutěž. ⏳
SOUTĚŽIT můžete dnes a zítra pod tímto odkazem :
https://www.modrykonik.cz/blog/88petule/article/novorocni-nestle-maraton-soutez-4-4-o-pa2ela/
Výherce bude jeden jediný, který vyhraje balíček v hodnotě 750 Kč. 😍 V balíčku se ukrývají jen samé dobroty a svačinky (tentokrát žádné kojenecké mléko).
Přeji vám hodně štěstí 🐞🍀



















