Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”

#hyggestyle pro krásnější zimu
Každý rok poté, co po 6. lednu odstraníme doma vánoční výzdobu, se mi ta zima zdá nějaká dlouhá. Dny jsou krátké a do Velikonoc daleko. Sice začíná období masopustu, ale upřímně - letos to na žádné velké veselice nevypadá. Rozhodla jsem se letos pro tuto dobu zajet trochu dál na sever🙂.
Hyggestyle (čte se hügge) je vysvětlován jako dánský recept na štěstí. Dánové jsou totiž statisticky jeden z nejšťastnějších národů na světě. Pro nás hyggestyle nejčastěji charakterizují obrázky žen v chumlavých dekách, teplých ponožkách a kakaem v ruce. A když se v něm topí marshmellow a v krbu je zapálený oheň, je to to pravé🙂.
Tip: Zkuste načerpat inspiraci na Instagramu nebo Pinterestu. Hledejte pod hesly #hyggestyle, #hyggehome, #hyggelife.
Samozřejmě žít hygge není primárně o fotkách. Je to o stylu života v příjemném, domácím a rodinném prostředí. O tom, aby v něm bylo dobře a tak nějak vnitřně teplo.
A jak na to jdeme u nás?
Podmínky
Další část nákupu - tentokrát věci do domácnosti a něco málo pro radost😇
Do domácnosti kupuju pravidelně a tedy rozhodně mohu doporučit:
🛒 kuchyňské utěrky Soft & Sicher - raději mám ty limitky s obrázky, ale když žádné nejsou, beru tyhle
🛒 toaletní papír Soft & Sicher - platí to stejné jako u utěrek🙂
🛒 Wc gel Savo - jediný přípravek z nákupu, který není z privátní značky #dm
🛒 houbičky na nádobí - Profissimo
🛒 čistič sklokeramické desky Denkmit - považuju jej za zázrak
🛒 tablety do myčky Denkmit nature - jsou nejlepší, které jsme kdy měli - jiné už ani nekupujeme, skvělá cena a většinou stačí dát jen polovinu tablety
🛒 bytová vůně Profissimo - moje nejoblíbenější - s citronovou trávou
🛒 lepidlo na fotky - perfektní vychytávka pro tvoření fotoalb
🛒 krém alverde - určen pro citlivou pokožku - kupuju kvůli klukům
🛒 mezizubní kartáčky Dontodent - skvělá cena, super výdrž
🛒 báze pod make-up - značka Trend IT UP - v mé kosmetické tašce nesmí NIKDY chybět
🛒 lak na nehty Trend IT up
🛒 nová řasenka na zkoušku - také Trend IT UP
A k nákupu jsem využila ještě kupón na 200 extra bodů, což mi na příště přinese slevu 50 Kč👏
Sice jsem neskonale ráda, že období odsávání MM je za mnou, ale na druhou stranu moc ráda vidím, že Dr.Brown's rozšířil své portofio o další produkt pro kojící maminky.
Tato manuální odsávačka vypadá moc pěkně. Odsáté mléko putuje do lahvičky a pak stačí nasadit ventilek a savičku a může se hned krmit. Já od nich používala MilkFlow sběračku, když jsem nechtěla tahat elektrickou. No, pokud bude nějaké "příště", tak si řikám, že bych i do nějaké takové manuální šla.
Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto typem odsávačky? Je to hodně práce? Je to spíš tak na úlevu? Odsávaly jste takhle dlouhodobě?
Aby se nezapomnělo..
#pepco
Dobré ráno.
Řešil prosím někdo pocuravani u starších dětí? Synovi budou 4 . Bez plen byl od roka a pak se to zlomilo ve dvou letech narozením dcery, kdy se začal pocuravat. Má období, kdy třeba 3 měsíce je klid, a pak zase začne.
Kolikrát se mi za noc pocura i 3*, přes den už to ani nepočítám. Ze školky odcházíme každý den také s balíčkem na praní . Už jsem z toho zoufalá, on je z toho taky nešťastný, ale vždycky mi řekne,že to nestihnul. Na záchod mu připomínám každou chvíli, ale vždy řekne,že se mu nechce a pak už je pozdě.
Moč má v pořádku a doktorka to řešit nechce, že je prý ještě brzy,že je to u kluků normální. Mě se to nějak nezdá, raději bych nějaké vyšetření, ale úplně nevím, kam se obrátit. A hlavně bez žádanky od dětské, která to řešit nebude.
Děkuji všem za případné rady
Zajímalo by mě jestli a případně jak jste do sebe “investovali” po dobu mateřské
Myslím tím nějaké kurzy, nějaké sebezlepseni, vzdělávání apod.
Na mateřské už jsem 4. rokem a kromě řidičaku mi přijde, ze hrozne krnim... až to bude možné určitě mám v plánu nějaké kurzy vaření a malování (pokud to půjde), ale to mi třeba v návratu do práce nijak nepomůže ... rada bych se tedy inspirovala 🙂
My máme dnes karnevaaal!!! Vše je jim tak hrozně vzácné, jak půl roku byli bez svých hraček, na které jsou zvyklí.
Holky poraďte, jak by jste hledali Česku zijici ve Francii, (žije tam už cca 20 let) ale bohužel se mi před pár lety ztratila. Krátce vysvětlím- spolužačka z VS, tu nedokončila odesla jako aupair nejdříve do UK, s rodinou nasledne do FR, kde se později vdala a osamostatnila. Byly jsme v kontaktu cca 10 let po skole poměrně intenzivně, ale pak ve Francii ovdověla a odesla do jiného města, tam někde se mi ztratila a dal nevím... indicií mam velmi málo, v ČR žila pouze s matkou která už nežije. Znám jen odkud pocházela, rodné jmeno, matka významná lékařka ve svém místě a dal nevím. Zaboha nemůžu najít vdané příjmení a nemam se čeho chytit.
Jak psychika ovlivňuje zdraví? Tělo a mysl jsou jen dvě strany téže mince, dva projevy téhož. Pokud naše emoce trvají delší dobu (např. odpor, frustrace, smutek, nenaplněné hluboké touhy, úzkost, potlačování pocitů nebo naopak chronický stres kdy dochází k výbuchům nebo psychickým propadům, ale jejich příčina není řešena), pak dochází postupně k narušení funkce mysli. To vede k posunu funkce endokrinního systému a k narušení práce sympatiku v autonomní nervové soustavě. A tak vznikají např. potíže s trávením, vysoký tlak, hormonální nerovnováha, problémy se spánkem, oslabení nebo naopak podráždění a přetížení imunitního systému (alergie, autoimunitní nemoci, opakovaná nebo protrahovaná nachlazení atd.). Vliv sahá až ke štítné žláze, onkologickým nebo koronárním nemocem.
A teď jaká je ta dobrá zpráva? DOSLOVA KAŽDÁ BUŇKA NAŠEHO TĚLA JE PROPOJENA S NAŠÍ MYSLÍ. A silný a jasný duch dokáže ovlivnit tělo na všech úrovních <3
Já už jsem i zapomněla, jaká je stěhování legrace 🤣🤣🤣 Jsem klidně mohla vzít 1kk, když jsou místo pokojíku beztak v krabici. 🤣

Kde je hranice?
Už nějaký ten čas sází... Říká, že to má pod kontrolou, ale já mám obavu. Jak to vůbec můžu poznat, jestli je to ještě v rozumných mezích? Dřív mi to nevadilo. Je to prostě koníček jako každý jiný, ne? Teď už se ale začínám bát, aby nám to nepřerostlo přes hlavu....
Pěkný den 🌻
věděli jste, že "bezpečnostní pás" můžete využít Vy nebo Váš partner/ka i v hazardu? Tak jako se automaticky po nasednutí do auta připásáme, aby nás v případě potřeby pás nepustil dál než je bezpečné, existují způsoby, jak toho dosáhnout i ve hře. 😉
Když byste hledali parťáka, s kým si promluvit o hazardních hrách, můžete se nám ozvat a tím udělat první pomyslný krok k získání přehledu, kde je pomyslná hranice, při jejímž překonání hraní začíná být již rizikovým.
Společně můžeme hledat odpovědi a možnosti cest.
Nejste na to sami.
Pokud raději čtete, nabízíme i spoustu zajímavých článků třeba o tom na co je dobré nezapomínat. https://1url.cz/@vim_jak_hrat
Mysl má velkou sílu.
"Dost možná, že je ten tvůj kříž, co ty víš,
Přesně tak velký, jak velký si vymyslíš..."

Lednová soutěž s Dr․Brown's
Krásné lednové ráno!
Momentálně se chystám na kutě, ale řekla jsem si, že je čas na další soutěž s Dr.Brown's, takže pojďme na její odstartování. Doufám, že vás touto soutěží potěším, neboť následující produkty této americké značky patří k naším největším oblíbencům. Jestli jste sledovaly moje příspěvky z dovolené na Floridě, tak jste je jistě několikrát viděly.
Dnes tedy hrajeme o JEDEN balíček, který čeká na jednu z vás. “Brownovská” výhra tentokrát obsahuje termo tašku A cestovní mističku. V krátkosti bych vám tyto vychytávky chtěla představit.
TERMO TAŠKA S PUNTÍKY
Termo taška je nejenom pěkná na pohled, ale také pořádně praktická. Vejdou se do ní lahvičky Dr.Brown's, ale také různé svačiny a mističky. Třeba právě i ta, o kterou dnes hrajeme. Taška je z omyvatelného materiálu. Obsahuje i chladící gelový sáček, který můžete opakovaně používat. Taštičku můžete složit do menšího rozměru.
CESTOVNí MISKA
Hezký večer, máte zkušenost s 3D perem? Dcera si přeje k narozeninám, nevím, na co si dát pozor. Díky za případné postřehy 🙂
PRŮZKUM🙂Ráda bych se zeptala, jakou knihu by jste si raději přečetly, ženy? Hororové fantasy alá Black Mirror nebo krimi triller ve stylu severkých autorů, ale v českém prostředí? Děkuji za odpovědi🙂
Pokud jste nekdy byly v USA, tak jste si mozna na autech vsimly jejich SPZ (licence plates). Kazdy stat ma jiny design a mohou byt opravdu zajimave. Nekdy je na nich treba i slogan, prezdivka statu nebo neco typickeho pro ten stat. Design se casto obmenuje. Kdyz jsem bydlela v Utahu, mela jsem na licence plate narodni park Arches. SPZ si take muzete za priplatek tak trochu zosobnit. Misto nahodnych pismem a cislic, tak si klidne muzete zaregistrovat nejake kratke slovo nebo kombinaci tvorenou z cislic a pismen, ktera pak dava nejaky smysl.
V USA spousta lidi ty SPZ i sbira. A proc ne...A jinak neni povinne mit SPZ na predku auta. Staci jen zadek 🙂 Dalsi takova zajimavost...
Včera jsem se dívala na mall.cz a vypadá to, že mají moc fajn slevovou akci na výrobky #drbrowns . Akce trvá do konce měsíce, takže pokud chcete něco od této značky pořídit, tak právě teď je ta správná doba.
Portfólio značky najdete zde: https://www.mall.cz/znacka/dr-browns
Doma začlo nějak docházet oblíbené jídlo, takže jsem konečně po hóóódně dlouhé době zavítala zase do #dm😇
PS: tohle je jen "dobrotová" část, zbytek nákupu ukážu zase zítra a doporučím naše TOPky pro domácnost👏

Vše o venušiných kuličkách pro novopečené maminky a začátečnice
Maminky, používáte venušiny kuličky? Tahle ověřená pomůcka není jen erotickou hračkou. Kegelovy kuličky už pomohly mnohým čerstvým maminkám dostat se po porodu rychleji do formy.
Přečtěte si, co potřebujete vědět o venušiných kuličkách. Ze zkušeností žen a tipů od fyzioterapeutky se dozvíte, s jakými problémy venušiny kuličky pomáhají. Navíc poradíme, jak si vybrat venušiny kuličky pro začátečníky a jak správně posílit pánevní dno.
Jak venušiny kuličky fungují?
Venušiny kuličky jsou jedna či dvě kuličky se šňůrkou. Principem kuliček je, že je zasunete do vagíny a pomocí svalů se je snažíte udržet uvnitř. S venušinými kuličkami stahujete svaly, a tím je vlastně posilujete. Vaginální kuličky pomáhají ženám po celém světě udržet si pánevní svaly a vagínu těsnou nejen po porodu.
S jakými problémy pomáhají venušiny kuličky?
Roztažení vaginálních svalů po porodu
Mám pocit, že dám syna do školky vždycky tak na týden a bum...je nemocný, takže zase doma...
Takhle chodí od října a ještě pořád se tam pořádně nezapojil...
Jak tohle muze dlouho trvat? Než si záská tuhle "školkovou" imunitu? 😒
Ahoj holky prosím vás kdy se přesně otevírají ty obchody s oblečením??? Potřebuji aspoň něco málo nakoupit na malého který se narodí na konci května a začátek června protože Bůh ví jak dlouho to bude otevřené . Děkuji
Život je to co se děje, když máte jiné plány.
II.
Čekání na druhou čárku / čekání na menstruaci
DEN PRVNÍ
V noci mě trochu bolelo břicho, ale netuším zda je to tím hormonem pro vyvolání MS nebo tím, že se mi zvětšuje děloha. V tom aby se čert vyznal.
"Jé, vy máte stejné svetry" říká radostně doktorka na pediatrii, kam jsem přišla s Tobikem na 6. měsíční kontrolu. "Jo, to nám upletla Tobíkova prababička, aby nám to slušelo" odpovídám. "A brácha dostal taky stejnej ?" vyzvída doktorka. "My bráchu nemáme." "Jo, aha já nevím proč jsem si myslela, že T**** jsou dva kluci, tak to teď máte jasný další bude kluk". Možná, že je něco mezi nebem a zemí. Možná ma paní doktorka věštící kouli a už to mám spočítaný.
Doma jsem začala přemlouvat manžela, aby mi dovolil jméno Vilík u prvního to nevyšlo, tak teď by třeba mohlo.













