Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Hlavně klid!

Před pár dny mi manžel vcelku nečekaně sdělil, že by si vzal děti na přesnoc ke svým rodičům, abych měla čas pro sebe a odpočinula si.  Těšila jsem se na to jak malá holka, protože od narození mladšího syna ( 22 měsíců) ještě nebyla noc, kdy bych byla bez něj. Je totiž stále kojený, sice jen 1x denně ráno, ale nároku na kojení se ráno nedokáže zatím vzdát. Nutno dodat, že syn je také bohužel dítě skřivan a vstává příšerně brzy, už často před šestou ranní a do toho se ještě v noci budí, takže si ho s manželem růžně střídáme, přičemž pořádně se nevyspí ani jeden. 

  Takže když přede mnou vyvstala úžasná vidina toho, že se po dvou letech dosyta vyspím nejen v noci, ale dokonce i ráno a budu moci spát a válet se v posteli třeba celé dopoledne, nemohla jsem se dočkat.  Dnes ráno za nimi zaklaply dveře a já, místo radosti, jsem se najednou úplně vystresovala, že teda honem honem jdu dělat něco užitečného, něco pro sebe! Něco, co mě baví a na co jindy nemám čas, věnovat se nějakému zanedbávanému koníčku a hlavně rychle rychle, běží mi přece čas!

  Zmateně jsem začala pobíhat po bytě a rychle se nasoukala do běžeckých elasťáků a větrovky, že si půjdu zaběhat, pak že si zacvičím. Ale ouha, do cesty se mi připletly dvě knížky, které mám v plánu si přes svátky přečíst. Tak neměla bych si místo běhu raději číst? Oblečená ve větrovce usedám na pohovku a otvírám tu rozečtenou knížku. Jenže při pohledu na počítač jsem si vzpomněla, že mám rozkoukaný film. A také, že už jsem dlouho nepsala deník! ( no, tedy deník není úplně deník, ale spíš měsíčník nebo i půlročník nebo dokonce ročník, podle toho, jak je zrovna čas). Pak mi padl zrak na domyté nádobí v myčce, že bych ho měla vyndat, uschlé prádlo na sušáku a nahromaděný lehký nepořádek  po týdnu. Takže k tomu taková ta panika typu JEŠTĚ - TOHLE - UKLIDÍM - A - PAK - UŽ - OPRAVDU - HAZÍM - NOHY - NAHORU. 

A pak jsem si řekla: klíííííd!  Hlavně žádný stres, rodina přijede až žítra. AŽ ZÍTRA! To je strašně moc času. Strašně moc času pro někoho, kdo normálně zvládá bavit batole, do toho vařit večeři, psát mail, sjíždět FB, dělat domácí úkol s prvňačkou a to vše stihne během chvíle, protože s dětmi se člověk trochu zrychlí.Takže jedno po druhém, větrovka dolů a začnu tím, že svoje první dojmy z nečekané svobody napíšu na MK, žejo. A pak se uvidí. Hlavně žádný stres! Tak hlavně moc neuklízejte a krásné Vánoce všem!

Holky prosím, mate někdo tento typ?
Xiaomi Mi Robot Vacuum

Potřebovala bych radu, mooooc děkuji!!! ❤️

Co vařit?
1. Teď před svátky - potřebuji i manželovi do práce a pořád máme to samé 🙂 a hlavně dětem
2. No a pak během svátků?? 25 a 26. Vůbec nevím.
Dřív jsme 25 jeli na oběd a 26 dojidali zbytky 😀

avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    18. pro 2020    

SOUTĚŽ UKONČENA - Pomalu a jistě se blížíme do finále...

Dnes už 19. okénko adventního kalendáře s firmou #vileda
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

V okénku je hadřík ACTIFIBRE a balení houbiček PUR ACTIVE.
Hadřík je ideální pomocník pro všechny druhy materiálů - sklo, laminát, dřevo, kov, nerez.... Jedním tahem vyleštíte vše bez pomoci chemických prostředků. Stačí vám pouze voda.
Revoluční typ houbičky. Pur aktivní povrch odstraní špínu bez poškrábání. Můžete použít na sklokeramickou desku, drahé nádobí a jemné povrchy (sklo, teflon).

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - na štědrovečerní večeři ryba nebo řízek? Jak je to u vás?

Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí 🍀🍀🍀

(3 fotky)

MILOVANÁ MAMINKO SVÉHO DÍTĚTE 🙂

Dneska jsem se rozhodla, že Ti napíšu. Toužím totiž po tom, abys po zbytek svého života měla jistotu, že se stala velká věc. Ze dne na den, z ničeho nic, ses vydala jako hrdinka na krásnou cestu...

BÝT MÁMOU... už víš, jak chutná běžný den - není to rozplývající se sladkost v ústech, ani trpká  chuť, slaná chuť..je to ale chuť, která spojuje všechny barvy - od sladkosti lásky po hořkost únavy. Co Ti na to řeknu? Ochutnávej s pokorou a moudrostí všechny chutě mateřské lásky, protože všechny jsou součástí našeho dobrodružství!

Vraťme se na začátek... Pamatuješ si ten moment, když jsi cítila, že se v tobě rodí "máma"? Bylo to tehdy, když jsi ucítila šimrání miminka v bříšku? A nebo tehdy, když Ti položili to krásné teploučké tělíčko hned po porodu na Tebe? Co bylo tou jiskrou, která zapálila lásku? Pamatuješ si to skvěle, protože jsi to prožila.. vzpomínky, které by se neměly vytratit z paměti.

Drahá hrdinko, když se Tě zeptám, co znamená pro Tebe mateřství, co upřímně odpovíš? Je to velká dávka lásky, která ve svém přílivu zažene všechny bolesti? Nebo je to bouřka s blesky, když musíš tolik věcí obstarat, aby den byl dnem?

Neobviňuj se, že mateřství v Tobě vyvolává tolik chutí - být matkou není procházka rajskou zahradou - je to tvrdá práce. Věz, že i přes slzy, bezesné noci, únavu a strach.. někde na konci dlouhé cesty uvidíš dospělého člověka, krásného člověka, o kterého jsi pečovala. Tato investice, dlouholetá investice, bude nejhezčím mistrovským dílem. 

Vím, že i když teď čteš tyto řádky, myšlenky ti nedají pokoj... co zítra na oběd, nemám brambory, musím vyprat, koupit pleny, školákovi koupit páté pravítko...ale na chvíli zpomal... věnuj čas sobě. Nenech se ovládnout frustraci a únavou... obejmi sama sebe a řekni si: velkému dílu musí předcházet trochu zmatku 🙂

Náš stromeček 🎄

avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. pro 2020    

Našemu klokanovi už dneska dorazil Ježíšek 😍

Původní představa byla, že ho bude mít taky pod stromkem, ale při téhle velikosti jsme se rozhodli, že ho radši dáme už teď, aby se pod stromeček vešly dárky i pro jiné 😂😂😂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. pro 2020    

Tak holky, přiznejte se!

Kdopak z vás taky ještě nemá stromeček, 👍

U nás ho tradičně "nazdobí Ježíšek" až v noci na Štědrý den 😲 a nutno dodat, že už se moc těší ❤

avatar
mariegroth
Zpráva byla změněna    18. pro 2020    

V lednu jsme meli sedet v letadle smer Havaj, ale nakonec jsme se rozhodli zmenit plan a misto toho letet na Floridu!

Uz se moc tesim. Budeme pet dni v Orlandu a vezmeme Mavericka do jednoho z parku Disney Worldu - Magic Kingdom. A samozrejme pujdeme i do Universal Studios, protoze proste nemuzu vynechat Harry Potter World. A protoze vim, ze tady mam velke fanynky HP, urcite to budu dokumentovat a to asi na svem ceskem IG @marievamerice . Tohle bude uz moje, tusim, ctvrta navsteva, ale mohla bych tam byt denne. A maji novou “horskou drahu” s tematikou Hagrida.

Potom pojedeme na plaz a stravime dva dny ve Fort Lauderdale (oblast Miami).

Ted nevim, jestli se vic tesim na Harryho nebo na Vanoce 😍

Zkouška prostření stolu na zítřejší odpolední pozezení na terase a vánoční rodinné focení,kdy první zájemce se vyfotil pro jistotu už dnes😉😆..a tímto děkuji @pipetulaa 🙏,že mě na myšlenku vánočního focení na terase přivedla👏😍

(3 fotky)

Jdeme procvičit bystrost pátečního dne. 🤓 Najdete v obrázku 6 anglických slovíček? 🧐
LIKE, když je najdete. Zítra vám je prozradím. 🙂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. pro 2020    

Letošní vánoční dárky do školy a školky jsme s klukama pořídili komplet v dm 🎁

Každé paní učitelce jsme vybrali voňavou svíčku, nový čaj dmBio a přidali jsme bonbóny z hroznového cukru, protože sama vím, jak je občas při téhle práci potřeba 😁

Pro paní uklízečky máme připravené další čaje a zabalené dárky jsou pro Eliho spolužačku, kterou si vylosoval jako kamaráda, kterému má dát na besídce dárek. A zabalený je ten krém s koalou, o který jsme nedávno soutěžili, a pak nějaké blbinky do vany na obarvení vody, praskaci kuličky,...

Jo a tašky jsou taky z #dm, ale tu s tím sobíkem nikdy nikomu nedám, ta je totiž dokonalá 😛

Někdy se vyplatí být v noci vzhůru, to možná dnes potvrdí vítězka adventního kalendáře s firmou #vileda - okénko číslo 17 (vyhodnocení).

Okénko otevřela @klko a získala tak novinku roku 2020 balení hadříků Microfibre ULTRA FRESH.

Gratuluji k výhře ❤️🎄

(2 fotky)

Jak mozna nekteri vite, pracuji pro aerolinku. Nedavno jsme dostali slevove kody na letenky a ten kod poskytnout rodine a pratelum. Vim, ze asi vetsina z vas takovy kod nevyuzije, ale kdyby preci jen ano, tak se ho nestydte pouzit. Pokud mate zname v USA, tak muzete muj s nimi sdilet. Pozor, je casove omezeny. A je platny jen na Alaska Airlines, neplati pro nase codeshare partnery. Priklad i pruvodny text v AJ.
🎄🎄🎄🎄

Just spreading some holiday cheer with a huge discount on an Alaska Airlines flight using my Friends & Family discount. If you book between 12/17-12/19 and use my code MEATBALL on www.alaskaair.com/meatball , you’ll get 30% off future travel. Don’t worry if you’re not ready to travel just yet, you can fly any time between January 5 through August 31. Treat yourself to something fun next year! First class too!

avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. pro 2020    

Adventní kalendář s dm - soutěž číslo 14 🎉
--------------------------------------------------------------
V dnešní soutěži si zasoutěžíme dokonalý diář z #dm - v motivu ZIMA:
Lifebook 2021 vás zavede do kouzelného světa ročních období a jejich barev. Barvy jsou všude kolem nás: v přírodě, na pracovišti, při oblékání i v našich domovech. Prostředí, v němž se pohybujeme, ovlivňuje naše emoce i duševní stav. V novém dm Lifebooku si můžete přečíst zajímavá fakta o barvách, jejich vlastnostech i to, jak na nás jednotlivé odstíny barevného spektra působí. Dozvíte se tak nejeden užitečný tip.
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě 🙏
2. Do komentáře mi odpovězte na otázku:
Které roční období je vaše nejoblíbenější?

Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do pondělí 21. prosince do 8:00.

Více informací o produktu najdete zde:
https://www.dm.cz/dm-lifebook-2021-zima-p209999...

Včera, když Maverick spinkal, tak jsem zabalila většinu dárků. Pro mě je to relax, příjemně strávená doba a něco, na co se vlastně těším celý rok.
Mám nemoc, že všechno musí být úhledně zabalené, nesmí chybět nějaká ozdoba, stužka nebo mašle. Také neexistuje, že bych měla na všechny dárky stejný papír. A pokud jsou to nějací “měkouši” nebo se špatně balí, tak si ráda vypomohu krabičkou. Frustruje mě, když ten dárek nemá tvar. Tady si budu vypomáhat krabičkou od lahvičky Dr.Brown's. Mám tedy i nějaké dárkové krabice, ale potřebuji krabičku přesně této velikosti. Je mi jasné, že Maverick na to stejně budu “dlabat” a je fuk, že jeho tričko je v krabici od lahve, ale jak říkam...je to skoro nemoc :D. Ale třeba vůbec nemám takové požadavky na druhé. Neočekávám, že mi můj muž precizně zabalí dárek.

Zajímalo by mě, jestli máte podobnou nemoc jako já nebo naopak vás balení vůbec nebere. Určitě mi to dejte vědět do komentářů.

#drbrowns

avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    17. pro 2020    

SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - blížíme se do finále, okénko číslo 18.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Dnes budeme soutěžit o balení hadříků Microfibre COLORS.
Hadřík možné použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe a nezanechá šmouhy. Má vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků. Má velmi vysokou životnost. Snadno se udržuje, je možné ho prát v pračce na 60°C. Odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody.

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - jaké alko/nealko pijete na Štědrý večer?

Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí 🍀🍀🍀

(2 fotky)

7 let bez táty, moje smutné výročí

Život je zebra, šťastné období střída to smutné, v různě silných pruzích.

Loučení s taťkou..

20.12.2013

Holky,platila jsem teď jednu hru (aplikaci) a chtělo to po mě uložit kartu pod můj gmail. Chci ji odstranit z uložení. Děti hrají občas na telefonu hry,tak ať nemám vyluxované konto. Kde to nejdu? V osobním nastavení to není 🤔

avatar
apacheeeAMBASADORKA
17. pro 2020    

Včera jsme v #dm adventním kalendáři soutěžili o tenhle roztomilý krém na ruce🎁

Musím říct, že jste mě docela překvapily tím, že spousta z vás psala, že vám tenhle design přijde jen pro dítě. No,.... já se beze studu přiznávám, že jsem si ho koupila sama pro sebe 😂 , protože mně se líbí opravdu moc. Navíc z loňska mám ještě zbytek sady ve stejném duchu a pořád jsem si je šetřila, protože jsem z nich byla opravdu nadšená👏

Každopádně už jsem tu s výsledky téhle soutěže - na tenhle milý dáreček se může těšit maminka @anettkah 🎉

Gratuluji a ještě dnes se ozvu s pokyny k zaslání výhry.

Krásný večer přeji 🍀

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    17. pro 2020    

Protože holčičky už nechodí do školky, tak se dnes dopoledne u nás doma tématicky 🎄 malovalo a tvořilo. 😍😍😍
Holčičkám se moc líbí medvídci na #nestle produktech, tak jsem jim je pravidelně vystřihovala, no a dnes holčičky kreslily vánoční obrázky a mohly do nich Nestlé medvídky vlepit. 🐻

Ještě pro zajímavost. Věděli jste, že maskot, modrý medvídek, se jmenuje Bo? 😋🙃

Zahrada je jedno velké bláto, ale nazdobený stromeček máme 😎💪

Perníková chaloupka

Letos nemáme jednu, ale hned tři😀. 

Zdraví z Česka: Podpořte své zdraví přírodní cestou

Za okny je každým dnem větší tma, a to nejen proto, že se dny zkracují, ale sluníčko se schovává za mračna a mlhu a to je čas, kdy je potřeba pořád víc myslet na svoje zdraví, imunitu a prevenci. Obličeje máme sice pořád schované pod rouškami, to ale neznamená, že nám nic nehrozí. Právě naopak. S vidinou bezpečí často zapomínáme, že posilovat imunitu je žádoucí i přesto, že své zdraví chráníme mechanicky. A nesmíme zapomínat, že zdraví je vždycky na prvním místě. A to především u našich nejmenších, nejkřehčích a nejvíc vystavených bacilům.

Správně jíst - pevné zdraví mít

Slogan jako z dobré reklamní kampaně, ale nese v sobě velkou pravdu. Pro lidský organismus, a ten dětský nevyjímaje, je důležité v co největší míře přijímat živiny a vitamíny z přírodních zdrojů. Lidské tělo je totiž zkonstruované na zpracování takto získaných živin. Právě proto se pořád víc v tomhle období zmiňuje nutnost konzumace především místního sezónního ovoce a zeleniny, které jsou ideálním zdrojem vitamínů, antioxidantů a taky vlákniny potřebné pro správné fungování imunitního systému. 

Jak správně doplnit potřebné vitamíny?

Když konzumujeme skutečné jídlo, ať už to je ovoce, zelenina nebo cokoliv dalšího, naše tělo nikdy nepřijímá jednotlivé živiny, ale celou škálu vitaminů, minerálů či enzymů, které přispívají k jejich optimálnímu využití v organismu. A tak, přestože na trhu naleznete nespočet syntetických vitamínových doplňků stravy a multivitamínových směsí, které slibují dorovnat deficit, a tyto syntetické výživové doplňky jsou chemickým složením téměř identické s těmi, které jsou přítomny v naší běžné potravě, je pro tělo daleko lepší získat je v jejich přírodní formě, z pro náš organismus daleko přirozenějších zdrojů. A cestou k pevnému zdraví můžete kvalitní stravu doplnit o Bylinné čaje, sirupy nebo tinktury bohaté na  flavonoidy, slizy, saponiny, třísloviny, silice a další fyziologicky účinné látky. Podpořit své zdraví přírodní cestou můžete hned na www.aphotheke.cz 🙂

Podzimní neduhy

Blesková soutěž s Fisher-Price pro nejmenší

Nenechte si ujít naši bleskovou soutěž s Fisher-Price, ve které můžete vyhrát krásné dárky pro nejmenší 🎁 

Už zítra budeme losovat 11 výher!!! 🤩

  🥇 1x hrací dečka s aktivitami

  🥈 10x kousátko (překvapení z uvedených na obrázku)

Zapojit do soutěže se můžete do zítra 18.12.2020 do 8:00 hodin - rozklikněte odkaz a splňte jednoduchá pravidla: SOUTĚŽ PROBÍHÁ ZDE

Hodně štěstí 🍀

Strana