icon
avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    17. pro 2020    

SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - blížíme se do finále, okénko číslo 18.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Dnes budeme soutěžit o balení hadříků Microfibre COLORS.
Hadřík možné použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe a nezanechá šmouhy. Má vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků. Má velmi vysokou životnost. Snadno se udržuje, je možné ho prát v pračce na 60°C. Odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody.

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - jaké alko/nealko pijete na Štědrý večer?

Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí 🍀🍀🍀

avatar

Děti džus, dospělí bohemia sekt

17. pro 2020
avatar

Džus pro děti, my bílé víno.

17. pro 2020
avatar

Přípitek dětský sekt, Bohemka. A pak kdo na co má chuť. Tchán pivo, tchyně červené víno. Manzel pivo nebo červené víno a já na co budu mít chuť 😁 takže buď Bohemka, bílé víno nebo aperol. A když panák tak chlapi tullamore dew, já s tchyni pozru jednoho jagermeistera. Nebo je v záloze domaci vajecnak a medovina, co jsem dostala od vedoucího v práci k narozeninám

17. pro 2020
avatar

Víno a džus s vodou.

17. pro 2020
avatar

Cola, džus, víno.

17. pro 2020
avatar
17. pro 2020
avatar

Vino, výběr s hroznů, Valtice

17. pro 2020
avatar

Děti dětský šampus, my alkoholický 🙂

17. pro 2020
avatar

Deti rychle spunty, my bile vino

17. pro 2020
avatar

Bílé víno

17. pro 2020
avatar

Cinzano

17. pro 2020
avatar

Jak kdy :D

17. pro 2020
avatar

dospělí víno, děti jahodový džus s vodou

17. pro 2020
avatar

Určitě kvalitní víno, výběr z hroznů.

17. pro 2020
avatar

džus, jelikož kojim, tak alko žádné

17. pro 2020
avatar

Džus, kola, minerálka, voda s citronem 😀

18. pro 2020
avatar

Syn džus a my s mužem bílé víno

18. pro 2020
avatar

Děti džus, my s manželem bílé víno

18. pro 2020
avatar

Děti džus a špunty, dospěláci červené víno 🍷

18. pro 2020
avatar

Děti minerálku nebo džus a dospělí šampaňské.

18. pro 2020
avatar

Jak co cokoliv džus perlivou vodu colu

18. pro 2020
avatar

Bohemia sekt. Deti cokoli

18. pro 2020
avatar

Víno

18. pro 2020
avatar

Domácí šampus 🙂

18. pro 2020
avatar

Na přípitek děti džus a dospělí cinzano, ve zbytku večera, většinou nealko-džus, cola, sprite..

18. pro 2020
avatar

Pivo

18. pro 2020
avatar

Při večeři většinou bohemia sekt, malá džus, jinak cola /džus /voda. Letos jsem koupila v lidlu prosecco je v nádherné lahvi tak jsem zvědavá. Já si dám teda jen symbolicky - kojím.

18. pro 2020
avatar

Sekt na přípitek, děti dětský šampus, jinak co je komu libo - cola, minerálka, voda

18. pro 2020
avatar

děti dětský šampus, my víno

18. pro 2020
avatar

Dcera džus a my víno

18. pro 2020
avatar

Vodu, víno

18. pro 2020
avatar

Děti kofolu,my podle toho jestli jedeme na půlnoční tak nealko,jinak pvo.

18. pro 2020
avatar

Kofola

18. pro 2020
avatar

Deti dzus ci detske sampanske a dospeli bohemku🙂

18. pro 2020
avatar

Všichni nealko. Nejčastěji džus.

18. pro 2020
avatar

Bohemia sekt

18. pro 2020
avatar

Detsky sampus a Bohemku 😉

18. pro 2020
avatar

Dcerka dzus, colcu... My bianco s cukrovou sklenickou a citronem

18. pro 2020
avatar

Cinzano na přípitek, děti dětský sampus. U stromečku víno, pivo, džus, voda.

18. pro 2020
avatar

Džus, cola, bílé nebo růžové víno.

18. pro 2020
avatar

Víno, dzus. . .

18. pro 2020
avatar

Džus a dětský šampus

18. pro 2020
avatar

Jako děti jsme pili džus, dospělí pili cinzano a nebo sampus

18. pro 2020
avatar

Děti džus a dospělí šampus 🍾

18. pro 2020
avatar

Většinou colu, děti vodu/šťávu

18. pro 2020
avatar

Já cokoliv nealko, dospělý mají šampus na přípitek, děti kapku (opravdu na olíznutí) přípitku a pak se mnou cokoliv nealko.

18. pro 2020
avatar

Děti džus, dospělí víno nebo manžel pivo 🙂

18. pro 2020
avatar

Domaci sampus

18. pro 2020
avatar

Já džus a manžel pivko, víno na přípitek

18. pro 2020
avatar

šampáňo a rychlé špunty. U rodičů dříve bouli

18. pro 2020
avatar

Dcera džus, já s manželem a synem cinzano.

18. pro 2020
avatar

Nealko - džus, minerálky

18. pro 2020
avatar

Děti džus, cola,dospělí (býváme u švagrové s rodiči) buď víno nebo koňak,muži pivo a nějaký lepší rum na přípitek.

18. pro 2020
avatar

Já mám prostě vánoce spojené s CocaColou..🙈 Jako k večeři bude porseco, děti dzusik a babička má nealko víno, a jelikož já a alkohol nejde dohromady, tak pak načínám colu.. 😁

18. pro 2020
avatar

Na prípitok sekt, potom víno. Nealko máme vodu, kofolu, džús...každý podľa chuti 😊

18. pro 2020
avatar

Holky dětské sampano, chlapi pivo, ženy něco s bublinkama😊

18. pro 2020
avatar

Dětský sampano,víno,colu,džus

18. pro 2020
avatar

Džus a bílé víno.

18. pro 2020
avatar

Já s dětmi dětský šampus, zbytek rodiny pivo a nebo sodovku, záleží na chuti

18. pro 2020
avatar

Já s dětmi dětský sampus, manžel černé pivo

18. pro 2020
avatar

K večeři Plzeň 🍻, děti sodovku

18. pro 2020
avatar

S dětmi džus

18. pro 2020
avatar

Pamatuji si na vánoce ještě bez dětí, popelka a campari s dzusem 😉,asi tomu bude i letos.Samozrejme k večeři víno.

18. pro 2020
avatar

@ivakalinova voda,minerálky, džus, coca-colu, na přípitek dětské šampaňské (s manželem pijeme alkohol minimálně) a někdy na chuť vaječňák

18. pro 2020
avatar

Voda, džus, domácí vaječnak, víno, Cinzano na přípitek.....

18. pro 2020
avatar

Dcera vodu (džus nechce a na kolu a spol je malá), my kofolu nebo pivo.

18. pro 2020
avatar

Nealko rybizove vino

18. pro 2020
avatar

Top Topic.

18. pro 2020
avatar

deti dzusymy vino

18. pro 2020
avatar

Dříve víno..poslední dobou dětský šampus🙂

18. pro 2020
avatar

Máme nealko. Minerálka, džus.

18. pro 2020
avatar

Nealko vodu a džus a na přípitek Bohemku

18. pro 2020
avatar

Přípitek medovinu, pak pivo, džus, vodu

18. pro 2020
avatar

Děti detsky sampus a mi vino a dzus

18. pro 2020
avatar

Džus s Bohemia sekt

18. pro 2020
avatar

Šampus (dětský i Bohemka), džus, cola

18. pro 2020
avatar

Víno, holky Kofola 🙂

18. pro 2020
avatar

Děti minerálku, colu, džus a my pivo nebo víno.

18. pro 2020
avatar

Deti s maminkou detsky sampus😁a manzel se zbytkem rodiny bud pivo nebo sampus🥂

18. pro 2020
avatar

sekt, děti minerálku nebo džus

18. pro 2020
avatar

U nás bez alkoholu. Takže po večeři cola. Ani si nevzpomínám, že by se u nás, i když jsme byli děti, pil o Vánocích alkohol.

18. pro 2020
avatar

Cinzano na pripitek a pak colu,dzus,vodu - co kdo chce.

18. pro 2020
avatar

Víno a děti dostanou asi džus.

18. pro 2020
avatar

Děti džus nebo colu a my bílé víno nebo tmavé pivo 🙂

18. pro 2020
avatar

Dospělí pivo, birell a děti na co mají chuť.

18. pro 2020
avatar

Já Bohemku, manžel pivo a děti džus

18. pro 2020
avatar

u večeře s manželem nealko pivo, děti džus a večer až děti spí tak si dáme víno 🙂

18. pro 2020
avatar

Mám koupené levandulové víno 😉

18. pro 2020
avatar

Džus, víno, punč

18. pro 2020
avatar

Víno, šáňo

18. pro 2020
avatar

džus pro děti, bílé víno

18. pro 2020
avatar

Víno a syn letos oblíbený džusík

18. pro 2020
avatar

My klasické šampaňské, syn (3r) dětské šampaňské, a dcera (6,5mes) se musí spokojit s dětským čajem nebo UM.

18. pro 2020
avatar

Džus dětem, my víno

18. pro 2020
avatar

bílé víno, děti džus

18. pro 2020
avatar

Přípitek máme kaštanový likér, dcera dětský šampaňské,ale letos budeme mít všichni rychlý špunty ( kojím)

18. pro 2020
avatar

Alko Cinzano, ale letos budeme mit nealko sampus od mams 🙂

18. pro 2020
avatar

Bublinky

18. pro 2020
avatar

Domácí vaječňák, voda

18. pro 2020
avatar

Bohemka pro dospělé a rychlé špunty pro děti

18. pro 2020
avatar

Džus, cola, víno

18. pro 2020
avatar

Děti pomerančový džus, manžel pivo, já bílé víno

18. pro 2020
avatar

Džus

18. pro 2020
avatar

Víno nebo šampus

18. pro 2020
avatar

Víno, sekt, děti dětský sekt.

18. pro 2020
avatar

Nějaký sekt a jinak džus, colu

18. pro 2020
avatar

Džus, vodu a večer u pohádky domácí vajecnak..

18. pro 2020
avatar

Rychlý špunty - všichni 🙂

18. pro 2020
avatar

Sekt, protože vánoční likér do té doby vypijem🤭

18. pro 2020
avatar

Dospělí sampus, děti buď džus nebo dětský sampus

18. pro 2020
avatar

Dětské šampaňo a cinzano
Džus Cola.

18. pro 2020
avatar

Dzus a kofolum, a az děti leží, tak víno

18. pro 2020
avatar

Děti džus, dospělí víno

18. pro 2020
avatar

Dzus, Plzen, Cola 😉

18. pro 2020
avatar

Džus a Coca Colu😁

18. pro 2020
avatar

Víno 🍷🥂 a děti nealko dle chuti 🙂

18. pro 2020
avatar

syn jahodové šampíčko a my většinou bílé víno, ale tak jen symbolicky jednu skleničku, jinak alko u nás nefrčí...

18. pro 2020
avatar

Děti džus a dětský šampus, my víno

18. pro 2020
avatar

Víno a colu, děti džus.

18. pro 2020
avatar

Víno, džus

18. pro 2020
avatar
18. pro 2020
avatar

Vetsinou je na stole dzus, cola, bile vino, voda a detske sampano a dospele sampano, letos to bude vez vina a bez dispeleho sampana (stejne jsem si vzdy kupovala jen male pro sebe, muz to nepije a vino take nepije jen ja)

18. pro 2020
avatar

Bile vino

18. pro 2020
avatar

Robby bubble 😃 a džusy

18. pro 2020
avatar

Bile víno, voda, kofola.

18. pro 2020
avatar

Víno, kofola

18. pro 2020
avatar

Vodu , čaj

18. pro 2020
avatar

Víno, ale letos něco nealko 🙂

18. pro 2020
avatar

Max kofolu, jinak obyčejnou kohoutkovou vodu.. ale koupila jsem letos i punč z IKEA, si dáme během dne 🙂

18. pro 2020
avatar

Rychlý špunty 😂.

18. pro 2020
avatar

Cinzano, punč a děti džus

18. pro 2020
avatar

Šampus a holky džus

18. pro 2020
avatar

Pálavu a děti dětský šampus

18. pro 2020
avatar

Vino, pivo, dzus

18. pro 2020
avatar

Frizante a děti džus 😉

18. pro 2020
avatar

Dětské šampaňské

18. pro 2020
avatar

bílé víno, děti džus

18. pro 2020
avatar

Všechno možné 😅 Colu, Fantu, džus, pivo, bohemku 🤪

18. pro 2020
avatar

děti Colu, džus , dospělí víno, pivo dle chuti

18. pro 2020
avatar

U vecere pro nas dospely detske sano, stejne i na Silvestra 😃 syn to jeste neresi, ten si da mliko

18. pro 2020
avatar

Deti dětské šampaňské, my dospělácké, a vodu s citronem 🙂

18. pro 2020
avatar

Džus 😊

18. pro 2020
avatar

Džus všichni 😁

18. pro 2020
avatar

Čaj,punč,džus,nealko pivo a dětské šampaňské

18. pro 2020
avatar

Víno 🍷

18. pro 2020
avatar

Šampus, děti dětský šampus 🥂

18. pro 2020
avatar

Ty jo, my to nějak neřešíme, sladké limonády a džusy nepijeme a malý je po nás, ten má nejradši k piti vodu, ani čaj nechce. Takže u nás to bude jen voda a až malý bude spát, tak si dáme víno.

18. pro 2020
avatar

Děti džus 🍊a my víno 🍷

18. pro 2020
avatar

Portske, miluju to z Marks Spencer🤩

18. pro 2020
avatar

Džus a bílé víno

18. pro 2020
avatar

Dříve Cinzano. Tedka nealko sampus

18. pro 2020
avatar

Bílé víno k rybě, holcicky mají dzus

18. pro 2020
avatar

Džus a dříve cinzano, letos asi šampaňské nebo víno

18. pro 2020
avatar

kofolu nebo cocacolu

18. pro 2020
avatar

Cola, džus, víno, pivo.... Kdo má na co chuť. A pak třeba k televizi na ucucavani vajecnak

18. pro 2020
avatar

Jakékoliv víno, Coca-colu, džus, vodu.

18. pro 2020
avatar

Víno, domácí mošt, pivo.

18. pro 2020
avatar

Dětské šampaňské, džus nebo mošt, víno.

18. pro 2020
avatar

Kofola, džus, vaječňák

18. pro 2020
avatar

Na přípitek Bohemku, pak víno, děti většinou džus.

18. pro 2020
avatar

Děti dětský šampus a my s manželem buď Prosecco, nebo nějaké naše oblíbené víno. 🥂

18. pro 2020
avatar

Bílé víno, ale letos budeme držet basu se synem a dáme si dětský šampus😊

18. pro 2020
avatar

Džus, 🍷

18. pro 2020
avatar

Co je zrovna po ruce 😁

18. pro 2020
avatar

Džus pro děti a dospělí šampus 😉

18. pro 2020
avatar

Vino

18. pro 2020
avatar

Bílé nealko víno

18. pro 2020
avatar

Cinzano, víno, ...

18. pro 2020
avatar

Džus 🙂

18. pro 2020
avatar

U nás je od každého něco, ale děti rychlé špunty a dospělí kofolu nebo víno

18. pro 2020
avatar

Dtus, cino, pivo, kavu, kazdemu podle chuti 😁

18. pro 2020
avatar

Dospělí šampaňské a děti mají povolenou Coca colu

18. pro 2020
avatar

Vino a deti co budou chtit ☺

18. pro 2020
avatar

Víno a džus

18. pro 2020
avatar

Víno, perlivou vodu, děti colu

18. pro 2020
avatar

víno, colu, džus, minerálku

18. pro 2020
avatar

Víno, colu, džus s vodou

18. pro 2020
avatar

Podle toho na co máme chuť, něco na přípitek a potom punč 😊

18. pro 2020
avatar

děti džus nebo colu,my dospělí vodu+slámové víno

18. pro 2020
avatar

Dříve jsme mívali Cinzano, teď už několikátý rok máme portské. A syn dětské bublinky.

18. pro 2020
avatar

Šampus, džus

18. pro 2020
avatar

Děti šampus a my dospělí Avanti (jahodové)😍

18. pro 2020
avatar

Dospělý víno a děti dětské sampáňo

18. pro 2020
avatar

Teď budu pit nealko punč

18. pro 2020
avatar

Čaj a džus

18. pro 2020
avatar

Vodu, sekt, džus, víno, pivo, každý na co má chuť. Připraveno je od všeho něco 😉.

18. pro 2020
avatar

děti nějaký dětský šampus, dospělí nějaký sekt, nejraději máme Martiny

18. pro 2020
avatar

Víno, pivo, kola

18. pro 2020
avatar

My s manželem bílé víno, děti normál klasika, vodu

18. pro 2020
avatar

Sekt a poté vino

18. pro 2020
avatar

Manzel vajecnak, ja sekt a deti dzus.

18. pro 2020
avatar

U nás jen nealko, kofola a džus

18. pro 2020
avatar

Muz nejake alko a ja s detmi dzus...

18. pro 2020
avatar

Colu a děti džus

18. pro 2020
avatar

Děti dětský šampus, my Cinzano nebo Martini

18. pro 2020
avatar

Džus, víno, domácí vaječňák

18. pro 2020
avatar
18. pro 2020
avatar

Víno a z nealka nesmí chybět kofola😁

18. pro 2020
avatar

Na Štědrý den, vždy Coca Colu, už je pro nás tak nějak vánoční 😂. Dcera džus nebo šťávu, syn vodu. Přítel si po rozbalení dárků dává pivo, já na alkohol moc nejsem, občas si dám domácí likér typu víc Salka než rumu 😂😂

18. pro 2020
avatar

Cervene vino, svarak, nealko jakekoliv

18. pro 2020
avatar

Džus a sekt

18. pro 2020
avatar

vánoční čaje🙂 případně džus.

18. pro 2020
avatar

Bílé víno a děti džus

18. pro 2020
avatar

Dospělí vino a děti nějaky džus

18. pro 2020
avatar

Dospělí kvalitní víno,děti džus,cola

18. pro 2020
avatar

Společně s dětmi nealko šampus.

18. pro 2020
avatar

Přípitek sekt, potom voda, kofola, pivo..

18. pro 2020
avatar

Cinzano.

18. pro 2020
avatar

Džus, šampaňské

18. pro 2020
avatar

Svařák / džus

18. pro 2020
avatar

já pivo a čaj

18. pro 2020
avatar

Cinzano,džus

18. pro 2020
avatar

Bublinky a limo

18. pro 2020
avatar

Pro děti džus, pro dospělé víno 🙂

18. pro 2020
avatar

Sekt a džus

18. pro 2020
avatar

My víno a děti vodu s citonem

18. pro 2020
avatar

Cinzano jako přípitek, jinak nic.

18. pro 2020
avatar

džus a bílé víno 💚

18. pro 2020
avatar

víno a vodu

18. pro 2020
avatar

Vino a vodu

18. pro 2020
avatar

Víno 🍷a džus,vodu

18. pro 2020
avatar

Děti kofolu, my rybizive víno 😉

18. pro 2020
avatar

asi bouchneme šampus

18. pro 2020
avatar

Sekt a vodu

18. pro 2020
avatar

Poslední roky nealkoholickou bohemku, která je skoro k nerozeznání od alkoholické.

18. pro 2020
avatar

Dětský šambus, bohemka a letos + nealko bohemka 🤰🏼

18. pro 2020
avatar

Dopoledne vajecnak, jelikož zapijime můj a mamky svátek a k večeru colu.

18. pro 2020
avatar

Dětský šampus a džus, manžel si dá pivo.

18. pro 2020
avatar

Cocacola a manžel k salátu obligátně pivo 😀

18. pro 2020
avatar

u nás vede pivo, děti mošt nebo džusík

18. pro 2020
avatar

Po salátu pivko 😂 jinak džusy, minerálky..

18. pro 2020
avatar

víno, děti domácí jablečný mošt

18. pro 2020
avatar

Bílé víno nebo prosecco..přítel jedine Plzeň 😁

18. pro 2020
avatar

Víno a děti most

18. pro 2020
avatar
18. pro 2020
avatar

Víno, pivo a dcera džus...

18. pro 2020
avatar

Dospělí bílé víno a vodu, dcera džus a syn vodu.

18. pro 2020
avatar

džus, kofola, coca cola nebo dětský šampus

18. pro 2020
avatar

Bohemia sekt

18. pro 2020
avatar

Dospeli cinzano bianco a deti dzus

18. pro 2020
avatar

Já colu, muž s mamkou pivo.

18. pro 2020
avatar

Coca colu, pripijeme asi nealko vínem a když nekojim a nejsem těhotná tak domácí baylies, ale to už jsem pár let neměla 😁

18. pro 2020
avatar

Vínečko

18. pro 2020
avatar

Děti džus, dospělí sekt nebo pivo

18. pro 2020
avatar

Deticky maji detsky sampus a my dospeli vino.

18. pro 2020
avatar

Nemáme nic konkrétního, nepřipíjíme si. Takže co zrovna je - džus, kofola, mošt....

18. pro 2020
avatar

Pivo, colu, džus

18. pro 2020
avatar

Nic speciálního🙂...čaj, slivovice😋...

18. pro 2020
avatar

Džus a víno

18. pro 2020
avatar

Šampaňské, letos nealko🙂 Pro dceru džus, samozřejmě do skleničky na šampaňské🙂

18. pro 2020
avatar
18. pro 2020
avatar

Ty jo, ja bych se asi nebala rict, ze zadny... 😃 Vzdy jsme u rodicu a mamka naleva k veceri tusim proseco, ale to mi vubec nechutna...

18. pro 2020
avatar

Starší syn džus, mladší nejspíš moji mlicko a my s manželem na přípitek víno 🥳

18. pro 2020
avatar

Víno a malá čaj

18. pro 2020
avatar

Dospělí sekt,deti dzus

18. pro 2020
avatar

Víno k večeři, džus, cola

18. pro 2020
avatar

Dřív to bylo šampáňo, víno nebo svařák, ale vloni jsem byla těhotná, letos kojím, takze nejspíše nealko bohemka. A nějaký džus, dobrý čaj.

18. pro 2020
avatar

Džus, cola (Kofola), čaj, Metropol nebo Cinzano ☕🥂

18. pro 2020
avatar

děti džus, my nějaké víno

18. pro 2020
avatar

Prosseco. 👌

18. pro 2020
avatar

Vino nebo sampus.

18. pro 2020
avatar

jablecny most

18. pro 2020
avatar

Tak různě. Kluci budou mít džus a my asi víno nebo bohemku...

18. pro 2020
avatar

Džus, děti vodu..

18. pro 2020
avatar

Birell, nebo punč z dm

18. pro 2020
avatar

Jablečný mošt a medovinu

18. pro 2020
avatar

Tradiční alko i nealko nemáme žádné, většinou, co se hodí k servírovanému jídlo a nač máme chuť. Děti tedy často jablíčkový džus, tatínek třeba pivo nebo vínko a já podle situace, někdy limo, někdy džus a někdy to vínko 🙂. Letos jsem dětem koupila nealko dětské šampaňské, my si asi dáme víno.

18. pro 2020
avatar

Nemáme nič špeciálne, podľa chuti.

18. pro 2020
avatar

Dětské šampáňo.

18. pro 2020
avatar
18. pro 2020
avatar

Kdo co chce. Já s bráchou třeba odjakživa nealko, táta mi vždycky namíchal nějaký nealko "koktejl", brácha většinou colu, rodiče víno, babička pivo a můj muž jak kdy.

18. pro 2020
avatar

Červené víno

18. pro 2020
avatar

Dám si panáček Vaječňáku, ale jinak vyhraje džus anebo nějaká limonáda ☺😉

18. pro 2020
avatar

Vodu 😀

18. pro 2020
avatar
18. pro 2020
avatar

Víno 🍇

18. pro 2020
avatar

Děti sampus a my si dáme vínko a domácí vajecnak

18. pro 2020
avatar

Deti dětský šampus a džus a my na vánoční procházce svarak a večer šampus

18. pro 2020
avatar

Červené víno 🍷

18. pro 2020
avatar

Děti džus a my s přítelem šampus

18. pro 2020
avatar

Dcera džus a mi Coca-Colu 🙈

18. pro 2020
avatar

Dětské šampaňské a martiny alebo Cinzano

18. pro 2020
avatar

Víno a colu

18. pro 2020
avatar

Vaječňák, víno, sekt, pivo každý na co má chuť

18. pro 2020
avatar

U večeře víno, pak u pohádek vaječňák.

18. pro 2020
avatar

S dcerou si dávám džus nebo jednou za rok kolu, manžel víno.

18. pro 2020
avatar

Plzeň a později s tchanovci šampus

18. pro 2020
avatar

Cola, džus, víno. Letos víno nealko 🙂)

18. pro 2020
avatar

Kdo na co má chuť, já víno, manžel pivečko, malý vodu nebo džus (loni byl ještě na mm, tak bude mít premiéru), dcera vodu, džus nebo punč dětský samozřejmě

18. pro 2020
avatar

víno, džus, svařák, tak různě

18. pro 2020
avatar

Coca cola, víno, pivo...

18. pro 2020
avatar

vsechnoooo 😁😁😁

18. pro 2020
avatar

Bílé víno, vždy vybereme něco lepšího z vinotéky, nealko vodu a džus a večer pak u stromečku ještě i kávu, aby ten večer byl "delší". 😆

18. pro 2020
avatar

Víno / džus, cola, fanta, voda

18. pro 2020
avatar

Kofolu a vaječňák 🙂

18. pro 2020
avatar

Vánoční Kofolu, letos to bude medová

18. pro 2020
avatar

Syn - dětské víno a mineralku ,nealko punč, likér z ledových kaštanů
Já jelikož jsem těhotná tak nealkoholické víno ( z Albertu )a nealko punč

18. pro 2020
avatar

Dětský šampus a víno.

18. pro 2020
avatar

Džus a dobre vínko.

18. pro 2020
avatar

Dobré víno, džus a ještě loni měl malej na stole Bebu.

18. pro 2020
avatar

děti džus, my bílé víno nebo bohemku

18. pro 2020
avatar

víno, džus, minerálku

18. pro 2020
avatar

Deti most, my bile vino

18. pro 2020
avatar

Dítě jablečný mošt a my bílé víno, letos Prosecco

18. pro 2020
avatar

Bohemku 😍

18. pro 2020
avatar

Dáme si colu 😁

18. pro 2020
avatar

Malá džus s manželem pivo 😊

18. pro 2020
avatar

Víno, děti dzus

18. pro 2020
avatar

Zapíjíme kapříka hezky pivem, aby se lépe trávilo 😀

18. pro 2020
avatar

Džus, Coca Cola nebo víno

18. pro 2020
avatar

džus, kofolu, medovinu

18. pro 2020
avatar

Coca colu

18. pro 2020
avatar

Coca colu

18. pro 2020
avatar

Pivo, víno, děti džus

18. pro 2020
avatar

víno, coca colu

18. pro 2020
avatar

Víno nebo Prosseco, punč během dne.

18. pro 2020
avatar

Jenom nealko, kofola, džus 🙂

18. pro 2020
avatar

Čaj s rumem a citronem

18. pro 2020
avatar

Víno a jako kojící či těhotná sypané kvalitní čaje které si i pod stromeček přeju s džus s vodou

18. pro 2020
avatar

Děti mošt a my dospělí víno.

18. pro 2020
avatar

šampus a děti dětský šampus, pak máme džus

18. pro 2020
avatar
18. pro 2020
avatar

Pivo - alko i nealko a jako přípitek cinzano

18. pro 2020
avatar

kola, džus, tatka pivo a na přípitek becherovka

18. pro 2020
avatar

Deti cocacolu, my bílé víno

18. pro 2020
avatar

Sampus nebo aperitiv martini

18. pro 2020
avatar

Likér z ledových kaštanů a kofolu 😋

18. pro 2020
avatar

většinou víno, manžel pivo, případně si dáme kofolu a přes den popíjíme vaječný likér

18. pro 2020
avatar

bílé víno

18. pro 2020
avatar

Džus, kofola, voda, šampaňské, víno, pivo a domácí vaječňák... každý podle chuti

18. pro 2020
avatar

My s manželem bílé víno a děti hodně naredeny jablecny džus.

18. pro 2020
avatar

Cinzano a z nealka domácí pomerančový džus nebo Coca Colu.

18. pro 2020
avatar

Deti dzus, my sekt.

18. pro 2020
avatar

Džus a sekt 😊

18. pro 2020
avatar

Bublinky

18. pro 2020
avatar

Cinzano, dětský šampus, džus nebo kofolu

18. pro 2020
avatar

víno nebo Plzeň a děti dětský šampus

18. pro 2020
avatar

Džus, vodu, bílé víno

18. pro 2020
avatar

Víno

18. pro 2020
avatar

Jak kdy, nejvíc asi džus, Coca-Colu, šampus i dětský a vaječnák 😁

18. pro 2020
avatar

Víno, metaxu..

18. pro 2020
avatar

Bílé víno

18. pro 2020
avatar

Šampus

18. pro 2020
avatar

Bílé víno a šampaňské 🥂🍾

18. pro 2020
avatar

Děti mladší džus, starší může Colu, taťka pivo, já mamka vodu večer si dám sklenku vína nebo poté s mužem skleničku Bacanera (rum)

18. pro 2020
avatar

šampáňo, přesněji bohemku, mňam

18. pro 2020
avatar

o Vánocích lahvičku červeného vína, na Nový rok šampus

18. pro 2020
avatar

Víno 🍷

18. pro 2020
avatar

My popíjíme colu, džus, vaječnák, červ. víno, medovinku 🙂..Na co je zrovna chuť

18. pro 2020
avatar

Před večeří slivovici, po večeři víno, nealko voda s citrónem.

18. pro 2020
avatar

Pomerančový džus, bílé víno, medovinu.

18. pro 2020
avatar

Bílé víno, rychlý špunty, vodu.

18. pro 2020
avatar

K večeři bílé víno, vodu s citronem, později vánoční punč

18. pro 2020
avatar

Cinzano a suché bílé víno.

18. pro 2020
avatar

přípitek Bohemia Chateu Radyně a pak lemtáme kofolu bez cukru🙂

18. pro 2020
avatar

Většinou si koupíme nějaké dobré bílé polosuché víno.

18. pro 2020
avatar

Bohemia sekt ❤️

18. pro 2020
avatar

víno, sekt, rum, vodu, dzus.. kdo si co přeje 🙂

18. pro 2020
avatar

Nealko vodu a my s manželem teď ulitavame na šampaňskem mucha 🙂

18. pro 2020
avatar

Děti dětský šampus, my sekt

18. pro 2020
avatar

Dětský šampus, cola

18. pro 2020
avatar

Cervene vino

18. pro 2020
avatar

Bílé víno, jemně perlivou vodu hrozny, citron, pomeranč potom táta a přítel asi pivo

18. pro 2020
avatar

Šampus

18. pro 2020
avatar

Vino

18. pro 2020
avatar

Kofolu a víno

18. pro 2020
avatar
18. pro 2020
avatar

Šampáňo dětské a víno ❤️

18. pro 2020
avatar

cinzano

18. pro 2020
avatar

Pijeme vodu a víno. Případně nějaký aperitiv před večeří.

18. pro 2020
avatar

My alkohol nepijem, tak se rozsoupnem nějakou kofolou nebo colou 😁😎

18. pro 2020
avatar

Dzus a cola. Pripitek mame na Silvestra 😉

18. pro 2020
avatar

bohemku (šampus)

18. pro 2020
avatar

na štědrý večer si dopřáváme červené víno a Coca colu

18. pro 2020
avatar

Ja Plzeň 😀 a deti džus 😊

18. pro 2020
avatar

Víno, sekt. Deti rychle spunty.

18. pro 2020
avatar

KONEC!

18. pro 2020
avatar

Dětský sampus

19. pro 2020