SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - blížíme se do finále, okénko číslo 18.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes budeme soutěžit o balení hadříků Microfibre COLORS.
Hadřík možné použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe a nezanechá šmouhy. Má vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků. Má velmi vysokou životnost. Snadno se udržuje, je možné ho prát v pračce na 60°C. Odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - jaké alko/nealko pijete na Štědrý večer?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Džus pro děti, my bílé víno.
Přípitek dětský sekt, Bohemka. A pak kdo na co má chuť. Tchán pivo, tchyně červené víno. Manzel pivo nebo červené víno a já na co budu mít chuť 😁 takže buď Bohemka, bílé víno nebo aperol. A když panák tak chlapi tullamore dew, já s tchyni pozru jednoho jagermeistera. Nebo je v záloze domaci vajecnak a medovina, co jsem dostala od vedoucího v práci k narozeninám
Víno a džus s vodou.
Cola, džus, víno.
Víno
Vino, výběr s hroznů, Valtice
Děti dětský šampus, my alkoholický 🙂
Deti rychle spunty, my bile vino
Bílé víno
Cinzano
Jak kdy :D
dospělí víno, děti jahodový džus s vodou
Určitě kvalitní víno, výběr z hroznů.
džus, jelikož kojim, tak alko žádné
Džus, kola, minerálka, voda s citronem 😀
Syn džus a my s mužem bílé víno
Děti džus, my s manželem bílé víno
Děti džus a špunty, dospěláci červené víno 🍷
Děti minerálku nebo džus a dospělí šampaňské.
Jak co cokoliv džus perlivou vodu colu
Bohemia sekt. Deti cokoli
Víno
Domácí šampus 🙂
Na přípitek děti džus a dospělí cinzano, ve zbytku večera, většinou nealko-džus, cola, sprite..
Pivo
Při večeři většinou bohemia sekt, malá džus, jinak cola /džus /voda. Letos jsem koupila v lidlu prosecco je v nádherné lahvi tak jsem zvědavá. Já si dám teda jen symbolicky - kojím.
Sekt na přípitek, děti dětský šampus, jinak co je komu libo - cola, minerálka, voda
děti dětský šampus, my víno
Dcera džus a my víno
Vodu, víno
Děti kofolu,my podle toho jestli jedeme na půlnoční tak nealko,jinak pvo.
Kofola
Deti dzus ci detske sampanske a dospeli bohemku🙂
Všichni nealko. Nejčastěji džus.
Bohemia sekt
Detsky sampus a Bohemku 😉
Dcerka dzus, colcu... My bianco s cukrovou sklenickou a citronem
Cinzano na přípitek, děti dětský sampus. U stromečku víno, pivo, džus, voda.
Džus, cola, bílé nebo růžové víno.
Víno, dzus. . .
Džus a dětský šampus
Jako děti jsme pili džus, dospělí pili cinzano a nebo sampus
Děti džus a dospělí šampus 🍾
Většinou colu, děti vodu/šťávu
Já cokoliv nealko, dospělý mají šampus na přípitek, děti kapku (opravdu na olíznutí) přípitku a pak se mnou cokoliv nealko.
Děti džus, dospělí víno nebo manžel pivo 🙂
Domaci sampus
Já džus a manžel pivko, víno na přípitek
šampáňo a rychlé špunty. U rodičů dříve bouli
Dcera džus, já s manželem a synem cinzano.
Nealko - džus, minerálky
Děti džus, cola,dospělí (býváme u švagrové s rodiči) buď víno nebo koňak,muži pivo a nějaký lepší rum na přípitek.
Já mám prostě vánoce spojené s CocaColou..🙈 Jako k večeři bude porseco, děti dzusik a babička má nealko víno, a jelikož já a alkohol nejde dohromady, tak pak načínám colu.. 😁
Na prípitok sekt, potom víno. Nealko máme vodu, kofolu, džús...každý podľa chuti 😊
Holky dětské sampano, chlapi pivo, ženy něco s bublinkama😊
Dětský sampano,víno,colu,džus
Džus a bílé víno.
Já s dětmi dětský šampus, zbytek rodiny pivo a nebo sodovku, záleží na chuti
Já s dětmi dětský sampus, manžel černé pivo
K večeři Plzeň 🍻, děti sodovku
S dětmi džus
Pamatuji si na vánoce ještě bez dětí, popelka a campari s dzusem 😉,asi tomu bude i letos.Samozrejme k večeři víno.
@ivakalinova voda,minerálky, džus, coca-colu, na přípitek dětské šampaňské (s manželem pijeme alkohol minimálně) a někdy na chuť vaječňák
Voda, džus, domácí vaječnak, víno, Cinzano na přípitek.....
Dcera vodu (džus nechce a na kolu a spol je malá), my kofolu nebo pivo.
Nealko rybizove vino
Top Topic.
deti dzusymy vino
Dříve víno..poslední dobou dětský šampus🙂
Máme nealko. Minerálka, džus.
Nealko vodu a džus a na přípitek Bohemku
Přípitek medovinu, pak pivo, džus, vodu
Děti detsky sampus a mi vino a dzus
Džus s Bohemia sekt
Šampus (dětský i Bohemka), džus, cola
Víno, holky Kofola 🙂
Děti minerálku, colu, džus a my pivo nebo víno.
Deti s maminkou detsky sampus😁a manzel se zbytkem rodiny bud pivo nebo sampus🥂
sekt, děti minerálku nebo džus
U nás bez alkoholu. Takže po večeři cola. Ani si nevzpomínám, že by se u nás, i když jsme byli děti, pil o Vánocích alkohol.
Cinzano na pripitek a pak colu,dzus,vodu - co kdo chce.
Víno a děti dostanou asi džus.
Děti džus nebo colu a my bílé víno nebo tmavé pivo 🙂
Dospělí pivo, birell a děti na co mají chuť.
Já Bohemku, manžel pivo a děti džus
u večeře s manželem nealko pivo, děti džus a večer až děti spí tak si dáme víno 🙂
Mám koupené levandulové víno 😉
Džus, víno, punč
Víno, šáňo
džus pro děti, bílé víno
Víno a syn letos oblíbený džusík
My klasické šampaňské, syn (3r) dětské šampaňské, a dcera (6,5mes) se musí spokojit s dětským čajem nebo UM.
Džus dětem, my víno
bílé víno, děti džus
Přípitek máme kaštanový likér, dcera dětský šampaňské,ale letos budeme mít všichni rychlý špunty ( kojím)
Alko Cinzano, ale letos budeme mit nealko sampus od mams 🙂
Bublinky
Domácí vaječňák, voda
Bohemka pro dospělé a rychlé špunty pro děti
Džus, cola, víno
Děti pomerančový džus, manžel pivo, já bílé víno
Džus
Víno nebo šampus
Víno, sekt, děti dětský sekt.
Nějaký sekt a jinak džus, colu
Džus, vodu a večer u pohádky domácí vajecnak..
Rychlý špunty - všichni 🙂
Sekt, protože vánoční likér do té doby vypijem🤭
Dospělí sampus, děti buď džus nebo dětský sampus
Dětské šampaňo a cinzano
Džus Cola.
Dzus a kofolum, a az děti leží, tak víno
Děti džus, dospělí víno
Dzus, Plzen, Cola 😉
Džus a Coca Colu😁
Víno 🍷🥂 a děti nealko dle chuti 🙂
syn jahodové šampíčko a my většinou bílé víno, ale tak jen symbolicky jednu skleničku, jinak alko u nás nefrčí...
Děti džus a dětský šampus, my víno
Víno a colu, děti džus.
Víno, džus
Mošt
Vetsinou je na stole dzus, cola, bile vino, voda a detske sampano a dospele sampano, letos to bude vez vina a bez dispeleho sampana (stejne jsem si vzdy kupovala jen male pro sebe, muz to nepije a vino take nepije jen ja)
Bile vino
Robby bubble 😃 a džusy
Bile víno, voda, kofola.
Víno, kofola
Vodu , čaj
Víno, ale letos něco nealko 🙂
Max kofolu, jinak obyčejnou kohoutkovou vodu.. ale koupila jsem letos i punč z IKEA, si dáme během dne 🙂
Rychlý špunty 😂.
Cinzano, punč a děti džus
Šampus a holky džus
Pálavu a děti dětský šampus
Vino, pivo, dzus
Frizante a děti džus 😉
Dětské šampaňské
bílé víno, děti džus
Všechno možné 😅 Colu, Fantu, džus, pivo, bohemku 🤪
děti Colu, džus , dospělí víno, pivo dle chuti
U vecere pro nas dospely detske sano, stejne i na Silvestra 😃 syn to jeste neresi, ten si da mliko
Deti dětské šampaňské, my dospělácké, a vodu s citronem 🙂
Džus 😊
Džus všichni 😁
Čaj,punč,džus,nealko pivo a dětské šampaňské
Víno 🍷
Šampus, děti dětský šampus 🥂
Ty jo, my to nějak neřešíme, sladké limonády a džusy nepijeme a malý je po nás, ten má nejradši k piti vodu, ani čaj nechce. Takže u nás to bude jen voda a až malý bude spát, tak si dáme víno.
Děti džus 🍊a my víno 🍷
Portske, miluju to z Marks Spencer🤩
Džus a bílé víno
Dříve Cinzano. Tedka nealko sampus
Bílé víno k rybě, holcicky mají dzus
Džus a dříve cinzano, letos asi šampaňské nebo víno
kofolu nebo cocacolu
Cola, džus, víno, pivo.... Kdo má na co chuť. A pak třeba k televizi na ucucavani vajecnak
Jakékoliv víno, Coca-colu, džus, vodu.
Víno, domácí mošt, pivo.
Dětské šampaňské, džus nebo mošt, víno.
Kofola, džus, vaječňák
Na přípitek Bohemku, pak víno, děti většinou džus.
Děti dětský šampus a my s manželem buď Prosecco, nebo nějaké naše oblíbené víno. 🥂
Bílé víno, ale letos budeme držet basu se synem a dáme si dětský šampus😊
Džus, 🍷
Co je zrovna po ruce 😁
Džus pro děti a dospělí šampus 😉
Vino
Bílé nealko víno
Cinzano, víno, ...
Džus 🙂
U nás je od každého něco, ale děti rychlé špunty a dospělí kofolu nebo víno
Dtus, cino, pivo, kavu, kazdemu podle chuti 😁
Dospělí šampaňské a děti mají povolenou Coca colu
Vino a deti co budou chtit ☺
Víno a džus
Víno, perlivou vodu, děti colu
víno, colu, džus, minerálku
Víno, colu, džus s vodou
Podle toho na co máme chuť, něco na přípitek a potom punč 😊
děti džus nebo colu,my dospělí vodu+slámové víno
Dříve jsme mívali Cinzano, teď už několikátý rok máme portské. A syn dětské bublinky.
Šampus, džus
Děti šampus a my dospělí Avanti (jahodové)😍
Dospělý víno a děti dětské sampáňo
Teď budu pit nealko punč
Čaj a džus
Vodu, sekt, džus, víno, pivo, každý na co má chuť. Připraveno je od všeho něco 😉.
děti nějaký dětský šampus, dospělí nějaký sekt, nejraději máme Martiny
Víno, pivo, kola
My s manželem bílé víno, děti normál klasika, vodu
Sekt a poté vino
Manzel vajecnak, ja sekt a deti dzus.
U nás jen nealko, kofola a džus
Muz nejake alko a ja s detmi dzus...
Colu a děti džus
Děti dětský šampus, my Cinzano nebo Martini
Džus, víno, domácí vaječňák
Víno
Víno a z nealka nesmí chybět kofola😁
Na Štědrý den, vždy Coca Colu, už je pro nás tak nějak vánoční 😂. Dcera džus nebo šťávu, syn vodu. Přítel si po rozbalení dárků dává pivo, já na alkohol moc nejsem, občas si dám domácí likér typu víc Salka než rumu 😂😂
Cervene vino, svarak, nealko jakekoliv
Džus a sekt
vánoční čaje🙂 případně džus.
Bílé víno a děti džus
Dospělí vino a děti nějaky džus
Dospělí kvalitní víno,děti džus,cola
Společně s dětmi nealko šampus.
Přípitek sekt, potom voda, kofola, pivo..
Cinzano.
Džus, šampaňské
Svařák / džus
já pivo a čaj
Cinzano,džus
Bublinky a limo
Pro děti džus, pro dospělé víno 🙂
Sekt a džus
My víno a děti vodu s citonem
Cinzano jako přípitek, jinak nic.
džus a bílé víno 💚
víno a vodu
Vino a vodu
Víno 🍷a džus,vodu
Děti kofolu, my rybizive víno 😉
asi bouchneme šampus
Sekt a vodu
Poslední roky nealkoholickou bohemku, která je skoro k nerozeznání od alkoholické.
Dětský šambus, bohemka a letos + nealko bohemka 🤰🏼
Dopoledne vajecnak, jelikož zapijime můj a mamky svátek a k večeru colu.
Dětský šampus a džus, manžel si dá pivo.
Cocacola a manžel k salátu obligátně pivo 😀
u nás vede pivo, děti mošt nebo džusík
Po salátu pivko 😂 jinak džusy, minerálky..
víno, děti domácí jablečný mošt
Bílé víno nebo prosecco..přítel jedine Plzeň 😁
Víno a děti most
Vodu
Víno, pivo a dcera džus...
Dospělí bílé víno a vodu, dcera džus a syn vodu.
džus, kofola, coca cola nebo dětský šampus
Bohemia sekt
Dospeli cinzano bianco a deti dzus
Já colu, muž s mamkou pivo.
Coca colu, pripijeme asi nealko vínem a když nekojim a nejsem těhotná tak domácí baylies, ale to už jsem pár let neměla 😁
Vínečko
Děti džus, dospělí sekt nebo pivo
Deticky maji detsky sampus a my dospeli vino.
Nemáme nic konkrétního, nepřipíjíme si. Takže co zrovna je - džus, kofola, mošt....
Pivo, colu, džus
Nic speciálního🙂...čaj, slivovice😋...
Džus a víno
Šampaňské, letos nealko🙂 Pro dceru džus, samozřejmě do skleničky na šampaňské🙂
vodu
Ty jo, ja bych se asi nebala rict, ze zadny... 😃 Vzdy jsme u rodicu a mamka naleva k veceri tusim proseco, ale to mi vubec nechutna...
Starší syn džus, mladší nejspíš moji mlicko a my s manželem na přípitek víno 🥳
Víno a malá čaj
Dospělí sekt,deti dzus
Víno k večeři, džus, cola
Dřív to bylo šampáňo, víno nebo svařák, ale vloni jsem byla těhotná, letos kojím, takze nejspíše nealko bohemka. A nějaký džus, dobrý čaj.
Džus, cola (Kofola), čaj, Metropol nebo Cinzano ☕🥂
děti džus, my nějaké víno
Prosseco. 👌
Vino nebo sampus.
jablecny most
Tak různě. Kluci budou mít džus a my asi víno nebo bohemku...
Džus, děti vodu..
Birell, nebo punč z dm
Jablečný mošt a medovinu
Tradiční alko i nealko nemáme žádné, většinou, co se hodí k servírovanému jídlo a nač máme chuť. Děti tedy často jablíčkový džus, tatínek třeba pivo nebo vínko a já podle situace, někdy limo, někdy džus a někdy to vínko 🙂. Letos jsem dětem koupila nealko dětské šampaňské, my si asi dáme víno.
Nemáme nič špeciálne, podľa chuti.
Dětské šampáňo.
pepsi
Kdo co chce. Já s bráchou třeba odjakživa nealko, táta mi vždycky namíchal nějaký nealko "koktejl", brácha většinou colu, rodiče víno, babička pivo a můj muž jak kdy.
Červené víno
Dám si panáček Vaječňáku, ale jinak vyhraje džus anebo nějaká limonáda ☺😉
Vodu 😀
Víno
Víno 🍇
Děti sampus a my si dáme vínko a domácí vajecnak
Deti dětský šampus a džus a my na vánoční procházce svarak a večer šampus
Červené víno 🍷
Děti džus a my s přítelem šampus
Dcera džus a mi Coca-Colu 🙈
Dětské šampaňské a martiny alebo Cinzano
Víno a colu
Vaječňák, víno, sekt, pivo každý na co má chuť
U večeře víno, pak u pohádek vaječňák.
S dcerou si dávám džus nebo jednou za rok kolu, manžel víno.
Plzeň a později s tchanovci šampus
Cola, džus, víno. Letos víno nealko 🙂)
Kdo na co má chuť, já víno, manžel pivečko, malý vodu nebo džus (loni byl ještě na mm, tak bude mít premiéru), dcera vodu, džus nebo punč dětský samozřejmě
víno, džus, svařák, tak různě
Coca cola, víno, pivo...
vsechnoooo 😁😁😁
Bílé víno, vždy vybereme něco lepšího z vinotéky, nealko vodu a džus a večer pak u stromečku ještě i kávu, aby ten večer byl "delší". 😆
Víno / džus, cola, fanta, voda
Kofolu a vaječňák 🙂
Vánoční Kofolu, letos to bude medová
Syn - dětské víno a mineralku ,nealko punč, likér z ledových kaštanů
Já jelikož jsem těhotná tak nealkoholické víno ( z Albertu )a nealko punč
Dětský šampus a víno.
Džus a dobre vínko.
Dobré víno, džus a ještě loni měl malej na stole Bebu.
děti džus, my bílé víno nebo bohemku
víno, džus, minerálku
Deti most, my bile vino
Dítě jablečný mošt a my bílé víno, letos Prosecco
Bohemku 😍
Dáme si colu 😁
Malá džus s manželem pivo 😊
Víno, děti dzus
Zapíjíme kapříka hezky pivem, aby se lépe trávilo 😀
Džus, Coca Cola nebo víno
džus, kofolu, medovinu
Coca colu
Coca colu
Pivo, víno, děti džus
víno, coca colu
Víno nebo Prosseco, punč během dne.
Jenom nealko, kofola, džus 🙂
Čaj s rumem a citronem
Víno a jako kojící či těhotná sypané kvalitní čaje které si i pod stromeček přeju s džus s vodou
Děti mošt a my dospělí víno.
šampus a děti dětský šampus, pak máme džus
víno
Pivo - alko i nealko a jako přípitek cinzano
kola, džus, tatka pivo a na přípitek becherovka
Deti cocacolu, my bílé víno
Sampus nebo aperitiv martini
Likér z ledových kaštanů a kofolu 😋
většinou víno, manžel pivo, případně si dáme kofolu a přes den popíjíme vaječný likér
bílé víno
Džus, kofola, voda, šampaňské, víno, pivo a domácí vaječňák... každý podle chuti
My s manželem bílé víno a děti hodně naredeny jablecny džus.
Cinzano a z nealka domácí pomerančový džus nebo Coca Colu.
Deti dzus, my sekt.
Džus a sekt 😊
Bublinky
Cinzano, dětský šampus, džus nebo kofolu
víno nebo Plzeň a děti dětský šampus
Džus, vodu, bílé víno
Víno
Jak kdy, nejvíc asi džus, Coca-Colu, šampus i dětský a vaječnák 😁
Víno, metaxu..
Bílé víno
Šampus
Bílé víno a šampaňské 🥂🍾
Děti mladší džus, starší může Colu, taťka pivo, já mamka vodu večer si dám sklenku vína nebo poté s mužem skleničku Bacanera (rum)
šampáňo, přesněji bohemku, mňam
o Vánocích lahvičku červeného vína, na Nový rok šampus
Víno 🍷
My popíjíme colu, džus, vaječnák, červ. víno, medovinku 🙂..Na co je zrovna chuť
Před večeří slivovici, po večeři víno, nealko voda s citrónem.
Pomerančový džus, bílé víno, medovinu.
Bílé víno, rychlý špunty, vodu.
K večeři bílé víno, vodu s citronem, později vánoční punč
Cinzano a suché bílé víno.
přípitek Bohemia Chateu Radyně a pak lemtáme kofolu bez cukru🙂
Většinou si koupíme nějaké dobré bílé polosuché víno.
Bohemia sekt ❤️
víno, sekt, rum, vodu, dzus.. kdo si co přeje 🙂
Nealko vodu a my s manželem teď ulitavame na šampaňskem mucha 🙂
Děti dětský šampus, my sekt
Dětský šampus, cola
Cervene vino
Bílé víno, jemně perlivou vodu hrozny, citron, pomeranč potom táta a přítel asi pivo
Šampus
Vino
Kofolu a víno
Sampus
Šampáňo dětské a víno ❤️
cinzano
Pijeme vodu a víno. Případně nějaký aperitiv před večeří.
My alkohol nepijem, tak se rozsoupnem nějakou kofolou nebo colou 😁😎
Dzus a cola. Pripitek mame na Silvestra 😉
bohemku (šampus)
na štědrý večer si dopřáváme červené víno a Coca colu
Ja Plzeň 😀 a deti džus 😊
Víno, sekt. Deti rychle spunty.
KONEC!
Dětský sampus


Děti džus, dospělí bohemia sekt