icon
avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    18. pro 2020    

SOUTĚŽ UKONČENA - Pomalu a jistě se blížíme do finále...

Dnes už 19. okénko adventního kalendáře s firmou #vileda
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

V okénku je hadřík ACTIFIBRE a balení houbiček PUR ACTIVE.
Hadřík je ideální pomocník pro všechny druhy materiálů - sklo, laminát, dřevo, kov, nerez.... Jedním tahem vyleštíte vše bez pomoci chemických prostředků. Stačí vám pouze voda.
Revoluční typ houbičky. Pur aktivní povrch odstraní špínu bez poškrábání. Můžete použít na sklokeramickou desku, drahé nádobí a jemné povrchy (sklo, teflon).

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - na štědrovečerní večeři ryba nebo řízek? Jak je to u vás?

Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí 🍀🍀🍀

1
avatar

Ryba

18. pro 2020
avatar

Pro děti řízek pro dospělé ryba

18. pro 2020
avatar

Radši bych rybu ale tchyně dělá řízky ☺️

18. pro 2020
avatar

ryba

18. pro 2020
avatar

Řízek.

18. pro 2020
avatar

Jednoznačně ryba-kapr a losos 🙂

18. pro 2020
avatar
18. pro 2020
avatar

Manzel, tchyně s tchán kapr, já losos. Starší dcera mě dnes oznámila, že lososa moc nemusi. Takže zítra ještě musíme podebatovat co vlastně budou jist 🤦‍♀️

18. pro 2020
avatar

Ryba, ale ne kapr.

18. pro 2020
avatar

Ryba, ale máme lososa, kvůli kostem

18. pro 2020
avatar

Kapr 😍

18. pro 2020
avatar

řízky a klobásy

18. pro 2020
avatar

Vždy ryba.

18. pro 2020
avatar

Já kapr, manžel řízek a dcera rybí prsty 😅

18. pro 2020
avatar

Dělám obojí a každý i obojí ochutná 😉

18. pro 2020
avatar

Oboje

18. pro 2020
avatar

Ryba a rizek

18. pro 2020
avatar

ryba, klobása, pro děti filé

18. pro 2020
avatar

Řízek, ryba a vinná klobása

19. pro 2020
avatar

Řízek, kapr, vinná klobása

19. pro 2020
avatar

Jedine kapr, akorát Nelinka má kuřecí nebo krutí rizek 😁

19. pro 2020
avatar

Ryba - manžel a děti mají kapra, já tresku nebo mořskou štiku.

19. pro 2020
avatar

Doma jsme mívali rybu i řízky. Ale já dělám pouze rybu na Štědrý den.

19. pro 2020
avatar

Kuřecí řízek a letos ještě přidám lososa

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar

Kapr... a miluju ho 🙂

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Ryba (kapr).

19. pro 2020
avatar

Obojí u nás losos a řízek

19. pro 2020
avatar

My si dáme kapra a jako nášup řízek. 😊

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Oboje, losos a kuřecí řízek

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Určitě ryba

19. pro 2020
avatar

Ryba🐟

19. pro 2020
avatar

Řízek ❤️

19. pro 2020
avatar

Všichni jíme kapra akorát babička řízek.

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Ryba já a dcera, řízek syn a manžel.

19. pro 2020
avatar

Přítel řízek, já losos a dcera dostane na výběr. Když jsem byla malá tak striktně ryba (
jednou se ségra skoro pozvracela a od té doby řízek my a naši ryba.

19. pro 2020
avatar

Kapr.

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Losos a kapr pro dospělé a rybí filé pro deti

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Obojí 😁

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

U nás oboje

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Smažený kapr a vinná klobása.

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

@ivakalinova KuŘízek, vepřŘízek a vinná klobása 🐣🐷

19. pro 2020
avatar

Ryba a syn řízek

19. pro 2020
avatar

řízek z ryby 🎄😀

19. pro 2020
avatar

Oboje 🙂

19. pro 2020
avatar

Já ryba, muž a dcera řízek🙂

19. pro 2020
avatar

U nás řízek, druhý den si u našich dám pro chuť rybu ☺️

19. pro 2020
avatar

Já kapra, manžel a starší dcera vepřový řízek a mladší syn 1 rok bude mít lososa

19. pro 2020
avatar

Já kapra a muž s dětmi mají řízky.

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

často oboje

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Obojí - ja řízek,chlap a syn kapr 🙂

19. pro 2020
avatar

Já s manželem kapra, syn a dcera řízky. 😍

19. pro 2020
avatar

Kazdy rok jsme zatim meli vinnou klobasu a rybu. Letos si pritel preje zmenu, tak budeme mit rizek.

19. pro 2020
avatar

Obojí

19. pro 2020
avatar

řízek 🙂

19. pro 2020
avatar

Ryba-konkrétně losos

19. pro 2020
avatar

Řízek, klobásy, losos i kapr..😉

19. pro 2020
avatar

Ani jedno😀

19. pro 2020
avatar

Tradiční kapr 🐟

19. pro 2020
avatar

Já si dám vždy kousek řízku a pak jdu na kapříka😋

19. pro 2020
avatar

Oboje,letos kapr nebude místo něj bude losos a řízek nesmí chybět taky 😁

19. pro 2020
avatar

Ryba,ale ne kapr

19. pro 2020
avatar

Ryba 🙂

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

My mivame rybu🙂

19. pro 2020
avatar

Já smažený sýr, jinak zbytek rodiny kapr, losos

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Ryba.

19. pro 2020
avatar

Ryba, řízek (kuřecí, vepřový) a vinná klobása.

19. pro 2020
avatar

Ryba a pro děti řízek

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar

ryby, děti kuřízek

19. pro 2020
avatar

Řízek a vinná klobása. 😁

19. pro 2020
avatar

Ryba i řízek

19. pro 2020
avatar

Vepřový a kuřecí řízek, dcera bude mít lososa 🙂

19. pro 2020
avatar

Kapr a pro babičku řízek

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Kapr a řízek pro děti.

19. pro 2020
avatar

Kapr i rizek

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Já mám ráda filé z tresky a manžel kapra. Řízky až na první vánoční svátek.

19. pro 2020
avatar

jedině ryba-kapr

19. pro 2020
avatar

Kapr i řízek 🤩

19. pro 2020
avatar

Řízek 🙂

19. pro 2020
avatar

Já s manželem rybu ( letos budeme mít amura), děti rybí prsty.

19. pro 2020
avatar

Určitě ryba

19. pro 2020
avatar

Řizek i ryba 🐟

19. pro 2020
avatar

Děláme lososa pro mne a manžela, kapra pro babičku a dědu, file pro druhou babičku a kuřecí řízky pro děti

19. pro 2020
avatar

Řízek,losos

19. pro 2020
avatar

U nas od jakziva kapr, vinne klobásky a smetanové klobásy 🙂

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar

Ryba i řízek 😃

19. pro 2020
avatar

Řízek a klobása

19. pro 2020
avatar

Losos. V detstvi jsme striktne mivali kapra, toho jsem fakt nemusela a u stedrovecerni vecere jsem trpela. Pozdeji mamka pristoupila kompromis, ze aspon kousicek ryby a jinak jsme se segrou mely i rizek. Ted mame rizek na prvni svatek vanocni u tchyne.

19. pro 2020
avatar

Kapřík a nikdy jinak

19. pro 2020
avatar

ryby - já s manželem kapra a děti filety 🙂

19. pro 2020
avatar

U nas vede kapr

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar

Řízek

19. pro 2020
avatar

Ryba 🙂

19. pro 2020
avatar

Já řízek, manžel kapra 🙂

19. pro 2020
avatar

U nás klasicky kapr, ale v rodině manžela se dělají řízky, vinné klobásy, filé, karbanátky a každý si vybere podle chuti.Jediný syn má kapra jinak ho tady nikdo nejí já si dám filé 😉

19. pro 2020
avatar

Řízek

19. pro 2020
avatar

Oboje - losos a řízek

19. pro 2020
avatar

Ryba i rizek

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Řízek

19. pro 2020
avatar

Řízek, klobása a bramborová kaše 😁

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Oboji. Nejednou, nebo proste jedno z toho.

19. pro 2020
avatar

Ryba i řízek.

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

obojí,já s dětmi vepřový řízek,manžel s tchýní kapra

19. pro 2020
avatar

Řízek i ryba.

19. pro 2020
avatar

obojí. každý si může vybrat nebo si dát od obojího 🙂

19. pro 2020
avatar

Jedině ryba

19. pro 2020
avatar

Manžel kapra a ja s dětmi řízek

19. pro 2020
avatar

Řízek.

19. pro 2020
avatar

Ryba - kapr a losos

19. pro 2020
avatar

U nas rizek

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Vždycky to byla ryba, letos poprvé uvažujeme o řízku.

19. pro 2020
avatar

Já ryba, chlap obojí a u malé uvidíme, co si vybere.

19. pro 2020
avatar

řízek

19. pro 2020
avatar

Řízky 🌲😊

19. pro 2020
avatar

Ryba 😉

19. pro 2020
avatar

Odjakziva rybka 🙂 uz dlouho bereme od maleho soukromnika a nikdy nesmrdi rybinou 🙂 mnam

19. pro 2020
avatar

Rizek.

19. pro 2020
avatar

Řízek

19. pro 2020
avatar

Ryba - máme steak z tuňáka

19. pro 2020
avatar

Ryba-losos.

19. pro 2020
avatar

To i to 😆

19. pro 2020
avatar

Řízek. Většinou teda máme oboje, ale kapra nevyhledavam, jednou jsem měla sumce a to teda byla bašta 🙂

19. pro 2020
avatar

Ryba i řízek 👍

19. pro 2020
avatar

Vepřový řízek.

19. pro 2020
avatar

Řízek a losos

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Ryba i řízek

19. pro 2020
avatar

Ryba - kapr.

19. pro 2020
avatar

Řízek.

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Lososa a File

19. pro 2020
avatar

Řízek a klobása 👍

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Řízek i ryba (kapr nebo losos)

19. pro 2020
avatar

Doted ryba, letos rizek 🙂

19. pro 2020
avatar

Ryba.

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Ryba 😊

19. pro 2020
avatar

Ryba - my kapr a syn lososa

19. pro 2020
avatar

Ryba ☺️

19. pro 2020
avatar

Ryba, ale ne kapr. Zkoušíme různé recepty, teď aktuálně už třetí rok bude halibut na pomerančích ☺️

19. pro 2020
avatar

Řízek

19. pro 2020
avatar

Ryba i řízek,někdy i vinná klobása

19. pro 2020
avatar

Pro nas ryba(losos), deti to neji, tak pro ne rybi prsty

19. pro 2020
avatar

Ryba, mladší syn řízek

19. pro 2020
avatar

Rizek i ryba

19. pro 2020
avatar

Ryba i řízek

19. pro 2020
avatar

U nas mame oboji 😁

19. pro 2020
avatar

Ryba a to kapr. S mládětem zkusím možná pangase, protože ten mu teď nedávno chutnal, jiné ryby mu moc nejdou jíst (rybí tuk miluje, ale prostě rybu asi neumím udělat, aby ji požužlal).

19. pro 2020
avatar

kapri rizek

19. pro 2020
avatar

Řízek

19. pro 2020
avatar

Ryba (treska nebo halibut), syn má řízek

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Určitě řízek

19. pro 2020
avatar

Ryba - my tresku a holky rybí prsty.

19. pro 2020
avatar

Ryba, candat už ctvrty rok 🙂

19. pro 2020
avatar

Manžel vždy kapra. Já s dětmi pstruha. Letos výjimečně kuřecí řízky

19. pro 2020
avatar

rybí řízek🙂)))

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Řízek

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Ryba, ale ne kapr, ale štika 😃

19. pro 2020
avatar

Ryba😘

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Rizek, ale z hlivy, mrtvolky nejim 😉

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Ryba kapr

19. pro 2020
avatar

U nás jedině řízek

19. pro 2020
avatar

kapr nebo štika

19. pro 2020
avatar

Řízek

19. pro 2020
avatar

obojí

19. pro 2020
avatar

U nás kapr

19. pro 2020
avatar

Ryba - u nás losos

19. pro 2020
avatar

Ryba😊

19. pro 2020
avatar

Ryba- kapr a losos.

19. pro 2020
avatar

máme kapra a kuřecí řízek

19. pro 2020
avatar

řízek

19. pro 2020
avatar

já bych si dala rybu, ale většina řízek, takže řízek.

19. pro 2020
avatar

Jedině ryba.

19. pro 2020
avatar

Jednoznačně řízek

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

U nás losos 🙂.

19. pro 2020
avatar

Ryba (kapr a filé), řízky (kuřecí a vepřové), prostě od všeho všechno 😁.

19. pro 2020
avatar

Vždy ryba🐟

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Řízek 😁

19. pro 2020
avatar

Rybička

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Obojí 🙂 a malej mlíčko

19. pro 2020
avatar

Dřív kapr, posl. 6 let kuřízek 🙂

19. pro 2020
avatar

Obojí

19. pro 2020
avatar

Kuřízek a losos

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

oboje 🙂

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar

Oboje 🙂

19. pro 2020
avatar

Jedine ryba, miluju tradice

19. pro 2020
avatar

Kapří řízky 🤤

19. pro 2020
avatar

Letos bude opět amur,řízky z kotlety a obalovaná vinná klobása 👍

19. pro 2020
avatar

Temer vsichni rizek, obcas nekdo kousek kapra nebo vinnou klobasu

19. pro 2020
avatar

Kapr 🙂

19. pro 2020
avatar

Ryba, doma jsou rybáři.

19. pro 2020
avatar

Jedině kapr. Děti jsou od mala zvyklé a jedí ho také.

19. pro 2020
avatar

My mame na stole vzdy oboje.

19. pro 2020
avatar

Ryba i řízek 🙂

19. pro 2020
avatar

Losos 🙂

19. pro 2020
avatar

Kapr i řízek

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

řízky a vinné klobásy 🙂

19. pro 2020
avatar

krůtí řízek já, dcera kapr

19. pro 2020
avatar

Kurizek, kapr a klobása. Nic nesmí chybět

19. pro 2020
avatar

řízek+ryba

19. pro 2020
avatar

Kapr

19. pro 2020
avatar

U nás obojí dospěli krom moji mamky ryba a děti rizek

19. pro 2020
avatar

Míváme klasiku kapra.

19. pro 2020
avatar

Kapr i řízek 🙂

19. pro 2020
avatar

Ryba!

19. pro 2020
avatar

Jedině ryba

19. pro 2020
avatar

Losos a řízky

19. pro 2020
avatar

Ryba pro mě s manželem, starší řízek, mladší vařené maso

19. pro 2020
avatar

Řízek 🍽️

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar

Klobása a losos 😅

19. pro 2020
avatar

Oboji. Rizek mame po polevce se sladkym zelim a chlebem a pak je ryba s bramborovym salatem.

19. pro 2020
avatar

Ryba a jedině kapr.

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Řízek a klobasa vína

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

delame oboje, manzel rizek a deti rizek a rybu a ja taky rizek a rybu 🙂

19. pro 2020
avatar

Kapr

19. pro 2020
avatar

Obojí, kapr i řízek 🙂

19. pro 2020
avatar

Manzel kapr, ja a deti rizek.

19. pro 2020
avatar

Kapr na rizek.

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Ryba i řízek

19. pro 2020
avatar

Ryba, kapr se salátem a polévka z něj musí být. ☺️

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar

Ryba i řízek

19. pro 2020
avatar

Řízek

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

ryba (losos pečený v troubě) a klobása, řízky máme k obědu

19. pro 2020
avatar

Muz a dcera ryba a ja a zbytek deti rizek

19. pro 2020
avatar

ŘÍZEK, ryby nejím🙂

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar

ryba - losos

19. pro 2020
avatar

Půl na půl 😊, každý u nás má oblíbené něco jiného.

19. pro 2020
avatar

Kapr

19. pro 2020
avatar

Řízek

19. pro 2020
avatar

Řízek z kapra 🙂

19. pro 2020
avatar

Pro mě řízek, manžel kapra

19. pro 2020
avatar

U nás vedou řízky, kapra si kvůli sobě nedělám..... Pak co s celým kaprem

19. pro 2020
avatar

Je na výběr ryba - losos, řízek jak krůtí tak kuřecí nebo klobása každý ať si řekne co chce

19. pro 2020
avatar

ryba a i klobása vinná

19. pro 2020
avatar

ryba- kapr

19. pro 2020
avatar

Obojí 😁

19. pro 2020
avatar

Řízek ale dceři dáme rybu

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar

Řízek, ač jsem vyrostla na rybě.

19. pro 2020
avatar

Řízek kuřecí, rybu děti nemají rády 🙂

19. pro 2020
avatar

U nás je obojí 😁

19. pro 2020
avatar

Ryba pro dospělé a řízek pro děti 🙂

19. pro 2020
avatar

Ryba i řízek pro všechny

19. pro 2020
avatar

kuřecí řízek a manžel rybu

19. pro 2020
avatar

Řízek🙂

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Kapří řízek

19. pro 2020
avatar

Obojí

19. pro 2020
avatar

U nás obojí 😂

19. pro 2020
avatar

vepřový, kuřecí a ryba, každý si vezme co chce

19. pro 2020
avatar

ryba, děti rybí prsty

19. pro 2020
avatar

Dospělí a dcerka ryba, syn kuřecí řízek.

19. pro 2020
avatar

Rybu,rizky klobasy

19. pro 2020
avatar

Jedine kapr 🙂

19. pro 2020
avatar

Kapr vždy už od mala a já teď dávám též i synovi 2 a čtvrt roku a mel ji vlastně už loni 😉 a měnit se to rozhodne nebude

19. pro 2020
avatar

Část rodiny řízek a část ryba

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

máme oboje většinou

19. pro 2020
avatar

Mame oboje ryby a 3 druhy rizku 😄

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar

Já kapra a chlap filé

19. pro 2020
avatar

Ryba - já si dávám kapra a děti s manželem lososa.

19. pro 2020
avatar

Kapr, mňam

19. pro 2020
avatar

Kapr pro vsechny

19. pro 2020
avatar

Řízek.

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar

Losos na másle

19. pro 2020
avatar

Řízek 😊

19. pro 2020
avatar

Rizek 👍

19. pro 2020
avatar

Ani jedno 😂

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Já ryba, zbytek řízek. Doufám, že se mnou děti brzy začnou držet basu

19. pro 2020
avatar

Prvně řízek na hlad, potom kapr na chuť 🤭

19. pro 2020
avatar

U nas obalena ryba;)

19. pro 2020
avatar

Za mě kuřecí řízek určitě 👍

19. pro 2020
avatar

Klobása 👍

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

U nás je to ryba

19. pro 2020
avatar

Ani řízek, ani ryba, ale pečená kachna s bramborovým knedlíkem a červené zelí 🙂

19. pro 2020
avatar

Ryba- kapr

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar

ryba 🙂

19. pro 2020
avatar

Ryba - kapr a losos.

19. pro 2020
avatar

Řízek z kapra 🙂

19. pro 2020
avatar

Obojí ryba(losos nebo kapr) řízek (vepř nebo kuř)

19. pro 2020
avatar

Řízek

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

U nás je to napůl, já kapra, manžel veprovy řízek

19. pro 2020
avatar

Ryba. Ale ne kapr! 😁

19. pro 2020
avatar

Ryba - kapr ☺ mnamka i po studenu večer a druhy den 😋

19. pro 2020
avatar

Ryba 🐟

19. pro 2020
avatar

Kapr 🙂

19. pro 2020
avatar

Ryba 🐟

19. pro 2020
avatar

Rozhodně ryba 🙂

19. pro 2020
avatar

Jednoznačně ryba- kapr a syn 2,5 roku lososa.

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

řízek z ryby😀

19. pro 2020
avatar

Ryba

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Oboje-děti řízek, já s mužem kapra.

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

My s chlapem kapra a děti fileta v trojobalu

19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar
19. pro 2020
avatar

Ryba.

19. pro 2020
avatar

KONEC!

19. pro 2020