Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”

To, čo by mala ovládať každá (budúca) mamička
Som nadšená! Maximálne a úprimne! Nie, netestovala som chladničku, vysávač, ani nič materiálne. Ostalo mi však čosi oveľa vzácnejšie a cennejšie. Vedomosti. A nie iba také hocijaké. Vďaka tomuto testovaniu som získala tie najcennejšie vedomosti, akými môže mama disponovať. Ako sa postarať o zdravie svojho dieťaťa a možno aj zachrániť jeho život...
Každej mamičke zovrie vnútro pri predstave, že by sa jej dieťatku mohlo niečo prihodiť. Že by sa dostala do situácie, kedy bude v ohrození jeho život. Ruku na srdce – viete, ako sa v takýchto život ohrozujúcich situáciách zachovať? Samozrejme, dôležité je takýmto momentom predchádzať. No ešte dôležitejšie je vedieť, ako v prípade potreby reagovať. A preto som vďačná, že som mala šancu absolvovať tento špičkový kurz prvej pomoci deťom, ktorý mi dal istotu a zabezpečil pokoj v duši.
Kurz je podaný odborne, no zároveň rečou, ktorá je nám taká blízka. Pani doktorka Michaela Knězková, ktorá celý kurz vedie, je totiž sama mamičkou. Kurz je rozdelený na 2 časti – „O našem miminku“ a „První pomoc dítěti“. Poďme sa teda pozrieť, čo môžete v jednotlivých častiach očakávať.
Prvá časť kurzu „O našem miminku“
Všetko o bábätku, stručne, jasne, bez omáčky. Ja osobne mám rada štruktúru a jasné pravidlá. Aj recepty mám rozdelené farebne, podľa systému ;) Preto ma potešilo, že kurz je pre lepšiu prehľadnosť rozdelený na 12 samostatných modulov. Pod každou lekciou nájdete úlohy, ktoré sa odporúča vyplniť. Okrem toho tam nájdete zopakovanie toho najdôležitejšieho, ako aj osobné tipy pani doktorky.
Okrem praktických vecí, ako výber pediatra či pôrodnice, sa dozviete napríklad aj to, že toľko diskutovaný Vigantol má presne to isté zloženie ako jeho mnohými mamičkami preferovaná alternatíva. Nesmie chýbať ani čarovné (či skôr zakliate?) obdobie šestonedelia či nezmyslené, zastaralé rady o budení každé 3 hodiny. Taktiež sa dozviete viac o kolike, motorickom vývoji detí, očkovaní, febrilných kŕčoch, resuscitácii bábätka či SIDS a monitore dychu – veci, do ktorej sa oplatí investovať. Poznáte, napríklad, desatoro syndrómu náhleho úmrtia, čiže 10 bodov, ktoré je potrebné určite dodržať? Po absolvovaní kurzu budete.
Možná jste si všimly, že si pro vás dneska každá z ambasadorek připravila #odpoved_za_srdicko - to je takové malé zahřívací kolo, protože zítra naše vánoční akce vypukne už naplno a my pro vás už zítra máme připravenou krásnou soutěž 🎁
#vanoce_s_ambasadorkami máme nachystané a vymyšlené zase trochu jinak, aby vás naše články bavily, takže nezapomeňte sledovat:
@hanica83, @ivakalinova, @vanea, @kristinandbaby, @tratatundra, @petuliiik01, @michaelllas, @mariegroth, @88petule a přestože s námi tentokrát Marcelka "nepeče" tak sledujte i ji @mummy88, protože pro vás taky chystá krásné soutěže ❤
A teď už konečně otázka ode mě:
" Jaký nejdivnější (nejvtipnější, nebo nejblbější dárek) jste kdy dostaly?"
Je teprve prvního a na mě už z každé sociální sítě bafají načančané vánoční stromky! A já přemýšlím, jak hrozně rozdílné zvyky lidé mají. Někdo čeká na Štědrý den se zdobením stromku, další atmosféru Vánoc nasávají celý advent.
#anketa
Kdy zdobíte stromeček vy?
(Fotka mého stromečku je z loňska. Kdysi jsme zdobili až na Štědrý den. Posledních pár let jsem to ale nevydržela a zdobila už o pár dní dříve...)
A jestliže se zdobením stromečku čekáte, čekání si můžete zkrátit i s námi na Modrém koníku, kde pod hashtagem #vanoce_s_ambasadorkami od zítra naleznete soutěže o spoustu krásných cen.
Mám pre vás malú večernú anketu za 5 srdiečok ❤ Ako často kontrolujete exspiráciu liečív?
a) Pravidelne niekoľkokrát ročne.
b) Raz ročne.
c) Zvyčajne si koniec exspirácie všimnem až vtedy, keď idem liek použiť.
Nielen to, že je nutné pravidelne kontrolovať exspiráciu, ale aj to, čo by nemalo chýbať vo vašej domácej lekárničke, sa dozviete vďaka online kurzu Prvej pomoci deťom.
P.S. A čo by teda nemalo chýbať vo vašej lekárničke? Toto ⬇
Antipyretiká na zníženie teploty ✅ antihistaminiká ✅ rehydratačný roztok ✅ kvapky do nosa a očí ✅ smecta a aktívne uhlie ✅ nosná voda ✅ gél k ošetreniu povrchových poranení kože ✅
Od zítřka už se můžete těšit v rámci akce #vanoce_s_ambasadorkami na spoustu zajímavých článků a krásných soutěží 🎁
Dnes tu mám pro vás na takový poklidný rozjezd otázku za ❤
🎄Kdo u Vás doma zdobí Vánoční stromeček? Zdobíte spolu s dětmi, nebo je to překvapení?🎄
My to máme zatím nastavené tak, že stromeček přinese a dá do stojanu tatínek a Ježíšek (rozumějte maminka 😀 ) ho do rána nazdobí. Nejdřív sme to chtěli jako úplné překvápko, ale to sme zavrhli, protože ten náš dvoumetrový strom tajně tahat domů a stavět v noci by asi bylo dost o nervy 😀 Vloni jsem ho zdobila v osmém měsíci a jak se malej těšil na ráno, tak se za noc několikrát vzbudil, takže jsem ho dozdobila někdy v osm ráno 🙈 Ale ty rozzářený očička co pak měl prostě stojí za to 😍
PS: Vím, že #femibion je produkt pouze pro určitou kategorii - ty co se o miminko snaží, nebo ho již nosí pod srdcem. Nezapomeňte však, že nově je i Femibion 3, který je vyvinut speciálně pro kojící maminky. A taky to může být fajn dárek pod 🎄😉
🎄 DNES ROZDÁVÁM ❤ ZA LAJKY I KOMENTÁŘE 🎄
Je to tu! 😍 Dnešním dnem zahajujeme #dny_s_ambasadorkami, které UŽ ZÍTRA přinesou první zajímavý článek a první skvělou soutěž. Tak buďte ve střehu. 👏
1. prosince většina z vás dopřipravila adventní kalendář (nejen) pro nejmenší. Takový kalendář dětem pomůže krotit nedočkavost při čekání na Ježíška. Máte nějaký adventní kalendář pro své děti také? Tak se pojďte zapojit do dnešní diskuze. 💬
PROSÍM O LIKE této zprávě 👍, pokud jste adventní kalendář sami vyráběli a pokud chcete, pochlubte se fotkou do komentáře.
PROSÍM O LIKE prvnímu komentáři, pokud jste zůstali u tradičního ČOKOLÁDOVÉHO okénkového kalendáře.
Pokud chcete, uvítám komentáře s tipy na dobrůtky a malé hračky, kterými jste naplnili právě vyráběné kalendáře. 😍
Já zrovna teď čekám na vesnický svoz, který mi přiveze děti ze školky a půjdeme na první rozbalování. ❤ Dnes holčičky rozbalí zubní kartáčky s oblíbenými pohádkovými postavičkami. Protože kartáčky prostě budou potřeba. No ne. 😀 Natálka má ve svých pytlíčkách i ovocné kapsičky, které má moc ráda. Jinak tam na holčičky čekají sponečky, gumičky, zrcátko či hřebínek do kabelky. Sem tam Disney spoďárky či ponožky. 😀
Letos ten advent bude takový chudší než jiné roky, ale moje děti ho prostě budou mít kouzelný, i kdybych kvůli tomu měla jít na kraj světa 😁
Dnes tu máme 1. prosinec, takže začínáme plnit adventní úkoly z kalendáře. Letos se mi povedlo sehnat krásnou knížku s 24 pohádkama pro adventní čas. Ale přece jim ji nedáme jen tak 😇
Takže prvním úkolem v kalendáři je najít si společný dárek 🎁 nebude to úplně jednoduché a budou muset projít pár skrýsi, než ho konečně najdou. Na každém místě však najdou indicii, která je dovede blíž k cíli.
Už se strašně těším na to jejich nadšení 😍
PS: Kromě knížky tam ještě najdou klasické čokoládové adventní kalendáře.
A já teď musím rychle jít zlikvidovat všechny stopy 😁
Velká písmena jsou kvůli Elimu, aby už vše přečetl sám 👏
Oficiálně dnes začíná náš společný projekt #tyden_s_ambasadorkami 🎄
Na soutěže a články se můžete těšit od zítřejšího dne a slibuji, že to bude pestré, hodnotné a zajímavé. Nezapomeňte nás sledovat, ať něco důležitého neprošvihnete 😇
V rámci tohoto projektu nás s holkama zajímá jedna věc. Dělali byste ambasadorku? A jakou značku (jakoukoliv na trhu) byste si vybrali?
Potřebuji NOVÝ SPORÁK . Sklokeramická deska určitě a raději bych asi v nerezu. Jaký doporučíte? Bloudím po netu, ale trochu se v tom už ztrácím. Poraďte prosím. Taky aby trouba byla dobrá. Díky všem.
Včerejším dnem skončilo naše testování téhle tři miláčku od Fisher price z edice Linkimals... 🤍
Lili si nejvíc oblíbila Lamu, pak je v řadě za ní Sobík a poslední lenochod, kterého má ráda ale když nehraje... Bohužel se bojí jeho hlasu a asi to bude chtít jen víc času...😊
Každopádně je super jak mezi sebou komunikují. Například lenochod začne zpívat a lama taky apod. Tohle se mi líbí 🤍
Děkujeme za úžasné rozvojové hračky a možnost je otestovat...
❤️
Přeji krásný první prosincový den ❄,
než se pustím do pečení perníčků 😋, přicházím za vámi s výsledky listopadové soutěže O BALÍČEK PLNÝ PŘEKVAPENÍ V HODNOTĚ 560 Kč, která se konala v naší Nestlé skupince. 🎉 🎁
Moc Vám děkuji za krásnou účast. Zúčastnilo se vás téměř 130. 😍
Abyste vyhrály, měly jste tipovat 2 produkty, které jsou ukryty v tajuplném balíčku. Mezi všemi tipujícími si jen jedna z vás TIPLA SPRÁVNĚ OBA NESTLÉ PRODUKTY! 😍
Správně tipující a VÝHERKYNÍ je maminka s prezdívkou @monikastelinka 🎉 💃 Maminka @monikastelinka tipovala hned mezi prvními, že tajuplný balíček bude obsahovat :
☑ NATURNES BIO KŘUPKY
☑ NATURNES BIO NEMLÉČNÁ VANILKOVÁ KAŠE
A bylo to na 100% správně! MOC GRATULUJI! 👏
Výherkyně se tedy může těšit na tento balíček :
🎁 4 ks NATURNES BIO KŘUPKY
🎁 4 NATURNES BIO NEMLÉČNÁ VANILKOVÁ KAŠE
❗ POZOR ❗ POZOR ❗ To není vše ❗
Ve skupince souběžně běžela celý listopad soutěž o NEJAKTIVNĚJŠÍHO ČLENA. Vaším úkolem bylo inspirovat (například příkrmy vašich mrňousků nebo nějakým užitečným výrobkem z plechovek od Nestlé produktů), recenzovat (popsat Nestlé produkt, který vám udělal radost či naopak), dávat dotazy, zajímat se, lajkovat, odpovídat na ankety, debatovat atp.
V tomto případě jsem to měla mnohem těžší. 6 maminek bylo velmi aktivních. Moc vám děkuji, moc mě to s vámi bavilo a baví. ♥ Ale nejaktivnější byly dvě maminky. Výhra je ale pouze jedna, s tím nic nemohu udělat - pravidla byla jasně stanovena od začátku. 🍀
Výherkyní jsem určila maminku s přezdívkou @katkamal 🌷
Maminka @katkamal vložila během listopadu do skupinky 22 příspěvků (to je nejvíce ze všech soutěžících) a dle mého bodového hodnocení tak dosáhla na 26 bodů oproti druhému místu, kde jsem napočítala bodů 23.
Moc ti děkuji za několik krásných a užitečných recenzí, inspirace na tvoření s dětmi, i za sledování akčních cen Nestlé produktů.
MOC GRATULUJI! 👏 A můžeš se těšit na balíček těchto Nestlé dobrůtek :
🎁 2 ks BEBA COMFORT dle věku dítěte
🎁 2 ks BIO křupek NaturNes
Všem ještě jednou moc a moc děkuji, že se mnou trávíte váš čas a přeji vám krásné adventní dny s vašimi nejmilejšími. ♥
Soutěž UKONČENA - Adventní kalendář s dm - soutěž číslo 1 🎉
--------------------------------------------------------------
Tak a je to tady - právě začíná adventní kalendář s #dm 🎁
Každý všední den hned ráno na vás bude čekat jedna soutěž a poběží do rána dne následujícího.
Nebudeme to protahovat, jdeme rovnou soutěžit 🍀
----------------------------------------------------------------
V dnešní soutěži hrajeme o dárkovou sadu olejů do koupele od privátní dm značky alverde. Tato sada obsahuje:
🎁 koupelový olej eukalyptus & růže 50 ml
🎁 koupelový olej Nordic Berry 50 ml
🎁 koupelový olej levandule & cedrové dřevo 50 ml
Značka alverde je značkou velmi oblíbenou a mezi jejími produkty najdete pouze certifikovanou přírodní kosmetiku.
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě 🙏
2. Do komentáře mi odpovězte na velmi jednoduchou otázku:
Vana nebo sprcha?
Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do středy 2. prosince do 8:00.
Více informací o produktu najdete v eshopu:
https://www.dm.cz/alverde-naturkosmetik-darkova...

SOUTĚŽ UKONČENA - Otevíráme první okénko adventního kalendáře s Viledou!
A je to tady! 1. prosince! Na náměstích možná začnou adventní trhy, uprostřed svítí nádherný stromeček, doma máme vánoční výzdobu, sháníme poslední dárky. Z naších domovů se line vůně vánoční cukroví a koled. Ano, je to tady, právě začíná advent, jedna z nejkrásnějších částí roku. Pojďme si to čekání spolu zpříjemnit.
Co říkáte na adventní kalendář od Viledy? Dnes spolu otevřeme první okénko. Každý den najdete okénko kalendáře buď u mě na blogu nebo ve skupině Úklid hrou s Viledou. Okénko otevíráme vždy od dopoledne do půlnoci toho dne. Druhý den vyhlásím vítězku pomocí generátoru náhodných čísel.
Co je v prvním okénku?
Balení hadříků Microfibre Colors a balení hadříků Microfibre Ultra Fresh (novinka roku 2020).
Jaká je soutěžní otázka?
Máte adventní věnec nebo svícen? Jak vypadá? (může být fotografie, může být jen popsán). Nebo ho vůbec nemáte?
A zase já, přísahám, že dnes už naposledy😀
Od zítřka nám tu vypukne vánoční a adventní soutěžení, takže ještě pojďme rychle vyhlásit vítězku zatím poslední soutěže s #dm 🎁
Ano, ano, pamatujete správně - to byla ta o věci pro naše drahé polovičky, nebo prostě pro naše oblíbené chlapy (dědy, táty,....dosaďte si samy😇)
Opět moc děkuji za krásnou účast a neprotahujme to. Náhodný generátor vylosoval číslo 31 - to patřilo komentu @maminkaoddvou, která se tedy stává vítězkou soutěže a jelikož psala, že balíček věnuje svému muži, bude mít určitě velkou radost i on ❤
Výherkyni moc gratuluji a vy ostatní buďte připravené, zítra ráno roztočíme bohatý adventní kalendář a jsou v něm samé skvělé výhry. Těšte se, myslím, že to bude minimálně stejně krásné jako vloni 💃
Některé soutěže poběží na mém blogu a jiné zase ve skupině, takže pokud tam ještě nejste, šup za námi. Myslím, že by se vám to mohlo fakt vyplatit 😇
Takle trojka Linkimals od FP u nás frčí ve dne v noci 👍 Nejoblíbenější "hra" spočívá v sundání a zakousnutí lamí hlavy a k tomu puštění písniček na lenochodovi 😍😀
A sem teda překvapená, jak si to už v těch 9měsících krásně a cíleně sám zapíná!
#test_fisherprice4
Mé drahé přítelkyně.
Já vím, že tu moc nejsem. Pracovní náplň,, skladnice" je náročná na čas.
Jste první, komu veřejně sděluji👉
MÁME PRO SAZENIČKU RODIČE!!!!
Přerušuji činnost skládku 👉Koníkovský skládek potřeb pro pěstouny a matky v nouzi. 👈
Budeme po více než roce pěstování, předávat adoptivním rodičům naši 🐀myšičku.
Děkuji😘💕 všem za podporu, za to že jste byly se mnou v čase pěkném i tom složitém. Děkuji za balíky s dary. Děkuji že tu mohu být s vámi.
Držte pěsti. Ať si maličká s rodinou,, sedne"Ať má konečně mámu a tátu a ať to jsou bezva lidé.
Děkujeme tety Koníkovky🥰.
Holky, slabe krvaceni po kazdem sexu, nepravidelna menstruace,uz si nevim rady

Maminky, chceme poprve na hory a potrebovala bych nejaky tip na ubytko. Idealne kousek od sjezdovky, dobra sky skola pro dceru. Proste nekde, kde se vam moc libilo. Klidne cela CR. Dekuju!!!
Nejsem typ matky, která schovává všechno - třeba takové první vlásky a zoubky jsme s klidem vyhodili do koše, ale první vlastnoručně napsaný dopis pro Ježíška schovat prostě musíme.
I když to moje zlatíčko škrábe jako kocour a estetická část mé duše pokaždé páchá rituální sebevraždu 😂
Ale tahle fotka má pro mě obrovskou hloubku. Moc bych si přála, aby mu oči štěstím zářily po celý život ❤
🎄HURÁ! Konečně vás můžu oficiálně pozvat na vánoční akci s ambasadorkami! Bude to opět několik dní plných soutěží a příjemné atmosféry. Jsem ráda, že se mohu účastnit se značkou, kterou tady zastupuji - Dr. Brown’s. Už vám pro vás nachystanou opravdu štědrou výhru. A závidět se nemá, ale taková výhra by mě opravdu potěšila.
Mimo “Vánoce s ambasadorkami” značku Dr.Brown’s a moji maličkost budete také potkávat v rámci mé soukromé akce “Dvanáct dní Vánoc”.
Určitě nemluvím jen za sebe, když řeknu, že se moc těším na vaši účast a přízeň.
🎄🎄🎄🎄Ráda bych vás pozvala ke sledování ambasadorek, které se účastní #vanoce_s_ambasadorkami
@ivakalinova, @vanea, @tratatundra, @kristinandbaby, @kikina7, @michaelllas, @hanica83, @apacheee, @petuliiik01, @mariegroth @88petule
❤️❤️❤️❤️A otázky za srdíčko:
Znáte všechny ambasadorky a jejich značky?
Na kterou značku si brousíte zuby a doufáte v pěknou výhru?
Baví vás tyto společné akce?




























