12tt jak se cítíte?

zetpee
29. dub 2019

Holky jak se cítíte ve 12tt když jsou věčně výkyvy počasí? Mě je dnes od rána strašně zle. Motá se mi hlava, zvedá se mi žaludek a moc toho do sebe nedostanu :( Nejraději bych jen ležela v posteli ale to bohužel nejde, mám doma ještě 4 letou dceru a musím fungovat.. Nechci do sebe cpát léky na žaludek takže se prolejvám Coca colou ikdyž ta je asi taky nic moc ale lepší, než léky..

kac9
29. dub 2019

Jsem ve 20.tt a poslední dva dny je mi taky na prd... přesně jak píšeš, motá se mi hlava a žaludek na prd, chce se mi spát a tak celkově se cítím slabá... :( každopádně mě dr colu na žaludek doporučila, takže tam bych byla v klidu... taky bych nejraději jen ležela v posteli, ale doma mi lítá rok a půl starý éro 😁🙈

kipush
29. dub 2019

Jsem 13tt a co mě akorát trápí je únava ale tu mám snad už od doby co jsem se narodila😀 jinak se cítím jak netěhotná 😀🙈

zetpee
autor
29. dub 2019

@kipush jeeeee cobych za to dala.. Mě je zle snad od prvního pozitivního testu a doufám, že už se to uklidní..

paladinka
29. dub 2019

@zetpee jsem 15 tt a zda se, ze to preslo, sle trpela jsem na tohle moc, ty vykyvy pocasi, myslela jsem, ze umru

malinkaelinka
29. dub 2019

Tyhle změny venkovního tlaku, náhlé změny teplot, to mi nedělalo dobře nikdy, natož v těhotenství. Já jsem sice už 24 tt, ale v pátek jsem měla dlouhý den a večer jsem zůstala v autě před Lidlem, už bych to domů neodřídila, musel si mě manžel vyzvednout. V takové dny to chce co nejvíc odpočinku, pauzy... a prostě to přežít... držím pěsti, ať je lépe.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru