Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

5. týden těhotenství a píchání v bodbřišku. Je vše v pořádku?

hajglish
5. říj 2019

Dobry vecer damy,chci se optat zda je to normalni.Mam silne pichani v podbrisku az mi to jde do pochvy.Je vse v poradku?

lucik253
5. říj 2019

@hajglish Ahoj, taky mne tak hrozne pichalo bodalo v brisku az dolu...

hajglish
autor
5. říj 2019

@lucik253 A bylo vse v poradku?

jituli84
5. říj 2019

Já to měla taky na začátku, ale bylo to takové třeba silné píchnutí , nebyly to křeče v kuse třeba

hajglish
autor
5. říj 2019

@jituli84 Me tam silene pichne a trva to treba 2 minuty.Stojim na miste a az se sviram jak to az boli a jde to od podbrisku az uplne dolu

jituli84
5. říj 2019

@hajglish Mě to šlo taky uplně dolů, kolikrát jak mě to tam silně píchlo, tak ani chuze pak nebyla nijak dobrá. Pokud nešpiníte, tak by to snad mělo bejt v pořádku . Řekla bych vám at si zajedete k lekaři, ale v tak ranném stadiu tam asi stejně nic neuvidí.

hajglish
autor
5. říj 2019

@jituli84 Nastesti nespinim tak snad to bude v poradku u dr.jsem byla vcera abyl tam videt jen gestacni vacek.Tak ja doufam,ze bude vse ok

jituli84
5. říj 2019

@hajglish jj já myslím, že snad ano, já v dubnu potratila, tak jsem ted taky stresař, když mě něco loupne tam kde nemá apod. budu vám držet palce, at je vše v pořádku 🙂

hajglish
autor
5. říj 2019

@jituli84 To je mi moc lito 🙁A vy jste i spinila? Dekuji snad vse bude v poradku

jituli84
5. říj 2019

@hajglish No v dubnu to nedopadlo, začala jsem špinit i krvacet a v červnu už jsem byla zase těhotná 🙂 A zatím vše v pořádku 🙂

veronikava
5. říj 2019

Také jsem to na začátku těhotenství měla🙂. Byla jsem s každým pichnutím a každou menší bolesti břicha na pohotovosti, protože jsem nevěděla co se děje, ale vždy mi bylo řečeno že je to normální.. 2x jsem dokonce skončila na pohotovosti s krvácením a teď jsem ve 31tt🙂.

lucik253
5. říj 2019

@hajglish V kvetnu jsem potratila. Ted sem 6tt a v po byl ultrazvuk a dobre, jen dnes jsem odpoledne mela hnede spineni 😔 bojim se

jituli84
5. říj 2019

@lucik253 Už bylo srdíčko? špinění bejt může, no uvidíte, sami víme, že ten začátek je jako sázka do letrie , ale budu držet palce 🙂

aneta15
5. říj 2019

@lucik253 taky jsem v šestém a od pátku spinim, byla jsem na pohotovosti a tam mi řekli, že je to 50 na 50 ale už bylo vidět srdicko

lucik253
6. říj 2019

@jituli84 Jeste nebylo, mam ted ultrazvuk ve ct
Nevim jestli radsi v pondeli zavolat mudr 😱

lucik253
6. říj 2019

@aneta15 Nikdy jsem prave nespinila,tak se bojim.
Mam ultrazvuk ve ctvrtek to budu 7tt
Nevim jestli v pondeli radsi zavolat...

aneta15
6. říj 2019

@lucik253 já čekám třetí a taky se mi to stalo poprvé.... taky jsem nervózní a pořád se sleduju.... ten doktor byl debil nejdřív se mě zeptal jestli to dítě vůbec chci a pak at moc nejím kdybych musela na sál....stejné ti nikdo nic nerekne....mě řekli, že musíme čekat, nic víc nejde

jituli84
6. říj 2019

@lucik253 jo to klidně můžete, ale záleží jestli tam něco uvidí, ale pokud ste v 6tt, tak by mohlo bejt už i srdíčko, ale není to pravidlo, u kamarádky bylo vidět až v 8tt, měla později ovulaci

jituli84
6. říj 2019

@aneta15 Jj jako na tom začátku je to hold bud anebo no

lucik253
8. říj 2019

Ahoj holky, ja dnes ultrazvuk a bilo i srdicko ❤️
Za tyden jdu zas

Sem začni psát odpověď...

Odešli