7tt podle MS u silnější maminky a špatně viditelný ultrazvuk

petulinda29
14. bře 2019

Ahoj holky, prosím je tu někdo kdo je silnější postavy cca 85kg je tehotny v 7tt podle menstruace? Proč tento dotaz... Byla jsem na kontrole u svého gynekologa a ten mi udělal vyšetření jsem v 7tt plod odpovídá stáří, gestacni Vacek, zloudkovy Vacek vše v pořádku ale nemohl na UTZ najít orgány prý něco tam je ale jelikož jsem silnější může to být špatné viditelné poslal mě do nemocnice na HCG jestli roste.. V pondělí jdu znovu HCG A V ÚTERÝ K NĚMU NA kontrolu myslíte že se mám obávat nejhoršího nebo je opravdu možné že nemusel kvůli mě silnější postavě UTZ vidět tolik?Děkuji za každou odpověď

lucijee95
15. bře 2019

@petulinda29 buďte v klidu a počkejte na další kontrolu ❤️

petulinda29
autor
15. bře 2019

@lucijee95 právě tě další kontroly se strašně bojím 😞

kittyy17
15. bře 2019

@petulinda29 vydrž ten týden, nejspíš byl plůdek špatně natočený a nebylo nic vidět.
A gratuluji k vůli jít do třetího, mě ty dva pytle blech stačí 😂

petulinda29
autor
16. bře 2019

@kittyy17 no my máme 2 kluky tak jsme si řekli do 3tice ta holka že by mohla vyjít 🤣 ale samozřejmě počítáme i s klukem a vlastně je to jedno hlavně aby vše bylo v pořádku 😉

petulinda29
autor
16. bře 2019

@kittyy17 a hlavně už jednomu je 10 druhému bude 5 tak si myslím že by se to dalo ukocirovat 😂 i když někdy máma hlavu jak balón 🙈

petulinda29
autor
18. bře 2019

Tak holky mám výsledky HCG začátek středa 41593,0 a dnes 71616, 0 myslíte je to ok?

sister05
18. bře 2019

@petulinda29 to vypadá dobře, kdy bude ultrazvuk?

diva_ziva
18. bře 2019

Joj, presne preto som isla na prvy ultrazvuk az tesne pred prvotrimestralnym screeningom. V predchadzajucom tehotenstve doktorka tiez v 7tt nevidela srdecnu akciu a hned z toho usudila, ze to moze byt mimodelozne, nech sa na to pripravim. Proste, doktori vedia povzbudit. 🙂

petulinda29
autor
18. bře 2019

@sister05 zítra jdu k doktorovi 🙄

lvl16
18. bře 2019

@diva_ziva Co to bylo za doktorku? Vždyť je to úplný nesmysl. V 7tt doktor na ultrazvuku vidí v děloze miminálně gestační váček a z toho přeci hned může určit, že se nejedná o mimoděložní těhotenství. Srdeční akce na to vliv nemá. To jako, že by byl váček v děloze a embryo se srdíčkem se zahryzlo někde jinde? :-O

moly001
18. bře 2019

@petulinda29 Já myslím, že HCG je super. věřím, že se zítra na kontrole dočkáte ❤. držím pěsti.

sister05
18. bře 2019

@petulinda29 dejte vědět!!!!!!❤

petulinda29
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
petulinda29
autor
18. bře 2019

@moly001 no já doufám už jsem z toho taková vyčerpaná 😔 moc děkuji za podporu jste hodná 😉

petulinda29
autor
18. bře 2019

@sister05 určitě dám a moc děkuji 😉🙏

diva_ziva
18. bře 2019

@lvl16 No tvrdila mi, ze sa moze urobit gestacny vacek v delohe a zaroven sa miminko uhniezdi vo vajcovode. To bude zrejme nejaky super raritny pripad. Ale bolo to trochu nestastne, na babatko sme cakali 1,5 roka a namiesto gratulacie som dostala taketo info, ktore ma akurat rozplakalo. Oni doktori casto nie su moc citlivi.

lvl16
18. bře 2019

@diva_ziva O tom jsem v životě neslysela :-O. Ale dopadlo nakonec všechno dobre, ze?

diva_ziva
18. bře 2019

@lvl16 Jasne, vsetko v pohode. Proste je to jednoduche, ultrazvuk je nepresny pristroj, je lepsie to s nim prilis neprehanat a doverovat, ze vsetko ide ako ma, co vo vacsine pripadov naozaj tak je. To urcite zisti zajtra aj zakladatelka, ze dietatko sa ma k svetu. <3

petulinda29
autor
19. bře 2019

Tak holky hlásím že vše dopadlo jak nejlépe mohlo jsem 9tt srdíčko bije o 106 a po téhle zkušenosti všem maminkám doporučuji při zjištění těhotenství nikam se nehnat radši pár týdnů počkat jít déle než jít z nedockavosti co nejdříve a pak se stresovat 😉 všem vám moc děkuji a teď už jen doufat že celých 7 měsíců bude ok 🙏

saminomimino
20. bře 2019

@petulinda29 v 7tt uši a oči????prosím 😂😂to není vidět ani ve 12tt hlavně ne oči 🤣🤣🤣

petulinda29
autor
20. bře 2019

@saminomimino já vím 🙏😂 jen jak jsem byla vystresovaná a řekl mi že nejsou viditelné orgány tak jsem si nějak neuvědomila že mysli srdce no 🤷‍♀️ pak mi to došlo 🙈

kos_atka
20. bře 2019

@petulinda29 Gratuluju! Přesně tohle jsem si mimochodem řikala já po prvním stresu (i když nezdar), ale i tak Každopádně narovinu říkám, že podruhé jsem k té doktorce stejně nakonec šla brzy 😃 Nešlo to vydržet a ono ve finále se buď stresuješ, jestli je to OK a chceš vědět, abys pak nečekala dlouho a nezjistila něco špatného a vyjde to nastejno jak když člověk jde a vidí prd 😃, ale třeba něco vidí. Je to hrozně o povaze Ideální to mají ženské, co ty první týdny vůbec neřeší, že otěhotněly, protože to mají hozené "uvidíme, jestli se letos zadaří" (jenže ty, co to plánují a strašně se těší, to málokdy vydrží) 😃 Tak hodně štěstí a ať hezky rostete!

petulinda29
autor
20. bře 2019

@kos_atka Děkuji no já abych pravdu řekla u prvního jsem nic ani řešit nestačila protože jsem do 12cteho týdne ani nevěděla že jsem těhotná menstruaci jsem měla 3 měsíce... Pak jsem šla na kontrolu až když jsme to 4ty měsíc nedostala a to už jsem byla nějaký 14 týden 😁 při druhém jsme byly na mesic na chatě takže k dr. Daleko a když jsem šla tak už jsem byla také v nějakém 9 těm týdnu a teď jsme se snažili přes 2 roky takže je to pro mě zázrak a hlavně uz jsem starší než jsem byla s kluky a asi vse víc řeším a stresuji ve 20ti to člověk tolik neřešil a neuvědomoval si že by taky mohlo být něco špatně prostě jsem byla těhotná a myšlenka Ježíš a je vše v pořádku mě ani nenapadla 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru