Angelsound, používáte? Jak často?

fujarka22
20. čer 2017

Ahoj,poridila jsem si angelsound nevadvno a zajimaly by me nazory vase,kdo pouziva,jak casto a hlavne jak dlouho vam trva miminko najit?Jsem 12-13 tyden a mnohdy i 30 minut,bohuzel mi to neda prestat a miminko nenajit.Trosku mam strach zda tim neskodim...

rosa106
20. čer 2017

Ahoj, pouzivam od 12 tydne a spokojenost 🙂 posloucham obden a nebo i denne, kdyz se potřebuji ujistit, ze je vse ok. Najdu vzdycky skoro hned, maximalne do minuty, jen poprve mi to trvalo dlouho. Je dobre nebyt po jidle, mit plny mocak a vypodlozit si panev polstarkem, aby byla vyvysena.

fujarka22
autor
20. čer 2017

Mě hlavně zajímá jak dlouho hledáš/te.Kdyz najdu srdicko tak max 5-10 vterin posloucham ale 3x se mi stalo ze jsem hledala 30-40 minut...

rosa106
20. čer 2017

Prave tak za tu minutu. Tim, ze uz vim kde hledat, tak je to temer hned 🙂 Nekde jsem slysela, ze kdyz nenajdes do deseti minut, mela bys toho nechat a treba za nejakou dobu to zkusit znova. Ono se ti tam mezitim porochni a treba pak bude snaz k nalezeni 🙂

fujarka22
autor
20. čer 2017

Asi to spis vyhodim.Protoze mi to neda a hledam dal dokud nenajdu...a ted z toho mam vycitky🙈

eliza1
20. čer 2017

Já kupovala ve 12tt a poprvé hledala fakt dlouho, alespon 20min, pak jsem to vzdala, nenašla jsem... druhý den jsem našla asi do 10min... od t doby najdu tak do minuty, pak až budeš vědět kde hledat bude to hned.. hlavně to chce hodně gelu, mám sonogel - 500ml 65kč v lékarně 🙂 poslouchám tak 1x týdně. Od té doby co ho mám hodím na kontroly v klidu 🙂

fujarka22
autor
20. čer 2017

Parkrat se mi povedlo za par minutek najit ale ted to bylo fakt dlouho a ted shanim ruzne info zda je to opravdu tak skodlive a docela me vylekalo jak vlastne je,pokud se to pouziva tak dlouho.Tak doufam ze sem mu nejak neublizila:-/ zitra jedu na 1.screening tak to bude zase ultrazvuk....chudak malej🙈

eliza1
20. čer 2017

@fujarka22 určitě bude vše v pořádku ... angelsounds nemá tak vysoký výkon a už vůbec ne jako utz , nebála bych se že bys mimču nějak uškodila 🙂

fujarka22
autor
20. čer 2017

Co jsem si precetla jake byly pokusy na mysich tak vubec nechapu ze se tohle muze prodavat.Ale je to jak droga,clovek ma strach tak hleda a hleda...snazim se to pouzivat ob den ale asi to po dnesku fakt omezim a zakazu si to.Ted mam fakt strach...hledala jsem 40 minut...☹️

simi1510
20. čer 2017

Holky, schválně, kde nejčastěji ho teď zachytíte?

fujarka22
autor
20. čer 2017

Pod pupikem ted dvakrAt po dlouhem naklaneni mackani a hledani a kolem 10 tydne hluboko ood stydkou kosti jakoby,na leve strane

eliza1
20. čer 2017

@simi1510 tam kde začíná ochlupení pod pupíkem... ze začátku.. ted jsem našla o trochu víc k pupku, jsem 18tt

rosa106
20. čer 2017

Ja spis na leve strane nad koncem stydke kosti, jen musim trosku zatlacit...

agnes2ivory
23. čer 2017

Ve 12tt hodne dole, az na linii ochlupeni. Ted v 17tt asi v polovine mezi stydkou kosti a pupikem. Ale pouzivam tak jednou tydne, najdu cca za pul minuty, par vterin poslechnu jak tuka a ukladam do krabicky. Neprehanim to s tim 😀

simi1510
23. čer 2017

@agnes2ivory tak já nad linii a šlo to bez tlačení 🙂

agnes2ivory
23. čer 2017

@simi1510 ja jsem taky nemusela nijak pritlacit. To pisatelka nade mnou 🙂

simi1510
23. čer 2017

@agnes2ivory spíš jako že včera ještě nic, ať jsem se snažila, jak se snažila a dneska skoro během chvíle 🙂

agnes2ivory
23. čer 2017

@simi1510 ja uz jsem zacala lehce pocitovat i pohyby, takze angelsounds uz budu moct odlozit 🙂

simi1510
23. čer 2017

@agnes2ivory tak to já si ještě hold musím počkat pár týdnů ... ale jsem moc ráda, že jsem ho konečně slyšela... bojím se, jelikož loni jsem měla zamlklé... tak občas červík ještě zahlodává...

agnes2ivory
23. čer 2017

@simi1510 taky mam za sebou z lonska tuhle blbou zkusenost. Proto jsem angelsounds porizovala. Snazim se myslet na to, ze uz jsme mnohem dal, tak snad se prcek udrzi a vybojuje si sve misto na slunci! Drzim ti palce!

simi1510
23. čer 2017

@agnes2ivory děkuji! i tobě držím palce! My s mimi už jsme dál než loni... tak snad bude dobrý i screening 4.7.

agnes2ivory
23. čer 2017

@simi1510 urcite bude. Musime verit. Ono nam stejne nic jineho nezbyva. U me byl screening taky negativni a to jsem uz "starsi" matka. Je mi 33 ☹

fujarka22
autor
24. čer 2017

Tak uz špuntika najdu za vterinu a cele poslouchani trva tak 10 vterin vseho vsudy ❤️

luciebx
24. čer 2017

@agnes2ivory ja sem dle tabulek taky stara matka.. je mi 35 a kdyz porodim bude mi 36.
jinak ja furt nenajdu je fakt ze sem tyden nezkousela mozna pujdu zkusit. ale me jak mam otocenou tu delohu jak mi plod lezi na pateri tak me tak boli zada ze to neni mozny hlavne kdyz lezim. uz at se to otoci

agnes2ivory
24. čer 2017

@luciebx me zase strasne boli kostrc. Ja vim, ze z fyziologickeho hlediska jsme uz proste na materstvi starsi. Co se da delat. Doba je takova. Ve dvaceti jsem byla jeste dite 🙂

mrskato
24. čer 2017

Pořídila jsem angelsound, protože jsem v záři 2015 potratila a přiznám se, byla jsem z toho tak vyděšená, že se to stane znovu, že jsem ho někdy používala až 2x denně, do té doby, než jsem dobře cítila pohyby a někdy, když měl Toník klidnější dny a hýbal se méně, tak jsem použila angelsound opět, fakt jak magor.

simi1510
24. čer 2017

A najdete kazdy den treba to srdicko, nebo byly dny, kdy jo a pak dny kdy ne?

agnes2ivory
25. čer 2017

@simi1510 ja najdu vzdy, ale jak jsem psala - neposloucham denne

luckasnazilka
8. srp 2017

Není tu někdo kdo to prodá?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru