Barvení vlasů na začátku těhotenství?

rezinkaterezka
21. led 2021

Ahoj holky jsem 6tt a známá mi tvrdí, že si nemám barvit vlasy. 🙈 A já za se zapomněla u dr. Zeptat.

klokanka31
21. led 2021

@rezinkaterezka Já se barvila na začátku těhotenství, uprostřed i týden před porodem, a nic se nestalo...

janinasm
21. led 2021

@rezinkaterezka no já se na to doktora ptala a ten říkal, že klidně. Nicméně já se nebarvila. Všichni víme že barvy na vlasy nejsou nix extra zdravého, ani v salonu a že pak pronikají do kůže a těla. Takže já si barvení v těhotenství odpustila. Ale hodně maminek se barví a vše je ok.

vikinkav
21. led 2021

@janinasm presne tak. Zdravi ditete to rozhodne bezprostredne neohrozi ale je to proste chemie ktera jde do tela, tedy i k plodu.

palja
21. led 2021

@rezinkaterezka někdo říká, že prý nemusí správně chytnout barva, někdo že to nevadí.
Já osobně bych se nebavila, alespoň první trimestr ne. Pracovala jsem na onkologii a tam se říkalo, že barvení vlasů v těhotenství může být toxické pro plod. Ale nechci kvůli tomu vyvolávat nějakou paniku, píšu jen svůj názor.

amazonkajanik
21. led 2021

@rezinkaterezka většina barev se dnes dělá bez amoniaku,takže by neměly škodit. Ale vlivem hormonů budou hůře chytat. Proto se i nedoporučuje barvit se během menstruace a těsně před ní ...

jakreb
21. led 2021

@rezinkaterezka Podobne ako
@klokanka31 v oboch tehu. Mam dve krasne a zdravé deti.
Nemienila som chodit ako nejaká "špajzka". Znamz pošli do prdele.

jakreb
21. led 2021

@janinasm No netreba sa hlavne farbiť sra.kami. a potom je to ok. 😉 Pardon za vyraz.
Zijeme v 21.storoci. Hlavne veľa zdravia nech ti to neprenikne na mozog.

jakreb
21. led 2021

@vikinkav Predpoklam ze ani von nechodis, nedychas ten hrozny vzduch co je vonku, jes len samé naozaj BIO produkty a určite piješ nezávadnu vodu. Inak neviem neviem....😀😉

jakreb
21. led 2021

@amazonkajanik Presne tak. To je jediny možný problem.

wxkatuska
21. led 2021

@rezinkaterezka nebarvila jsem se cele tehu, ani pri kojeni. Povazuji to za zbytecnou chemii, ktera jde do tela. Nicmene bych se opravdu divila, kdyby vam to na gynde zakazali, spis nad tim mavnou rukou 😉

amazonkajanik
21. led 2021

@jakreb já třeba používám gelove,nebo polopermanentni barvy. Jednou za 2roky total zesvetleni (vybeleni)přírodních vlasů,mám to jako ombre. Jinak u nás je nepsané pravidlo,že když se nechá ženská obarvit okolo termínu, do pár dní porodi 😊

majuska122
21. led 2021

Ahojky mě spíš v těhotenství barvy vůbec vlasy neobarvily :D :D

lachtanice86
21. led 2021

Barvila jsem se v prvním i ted druhém těhotenství. Fakt nehodlám chodit s sedinama. A chyta to úplně normálně

madamas
21. led 2021

Já si budu asi protiřečit, ale berte to s rezervou..v prvním přirozeném těhotenství jsem se barvila sr....u z drogerie a nijak jsem nad tím v těch mých 24 letech nepřemýšlela. Teď jsem o osm let starší a po ivf, chodím ke kadeřnici kde sice připlatím ale dostanu kvalitní barvu a navíc při melíru se barva nenanáší na pokožku hlavy-přesto z nějakého záhadného pocitu čekám na konec 1.trimestru. Na druhou stranu si každý den patlu na obličej makeup, sice jakože ,,natural" ale co si budem že ,😆 Takže bych se řídila vlastním pocitem. Pikud bys neměla týden spát ze strachu tak to odlož, pokud budeš mít lepší pocit po návštěvě kadeřnice tak to udělej 😉

keksik002
21. led 2021

@rezinkaterezka barveni vlasu dite neohrozuje.. Kdyby se skodlivy latky z barvy vstrebavaly do kůže nebo do krevniho obehu, byla by valna vetsina zen mrtva ;) jasny, nemela by jste to moc cuchat.. Ale jinak..

martiniquest
21. led 2021

Barvila jsem se,ale v prubehu tehotenstvi barva chytala spatne

majuska122
21. led 2021

@martiniquest ano i mě .
:d

vikinkav
21. led 2021

@jakreb ja se nebarvim vubec tak je to asi fuk ze :D omg jsem to ale prirodni zena!

janinasm
Autor odpověď smazal
Zobraz
janinasm
21. led 2021

@jakreb jasně, ty mozgu 😁

jjasmina
22. led 2021

Taky jsem se barvila

jakreb
22. led 2021

@vikinkav Yo,yo ako inak. Prírodná bio zena.👍😀 Lebo si nefarbis vlasy.

ariadna12
24. led 2021

Nekdo rika, ze barva spatne chyta.

evabrychtova
28. led 2021

@rezinkaterezka ja používám ty spreje na odrosty i normálně ( dobré zkušenosti mám s lorealem), barvim tak jednou za 3 měsíce. Dnes jsem zjistila, ze jsem těhotná takže budu řešit sprejem.

rezinkaterezka
autor
28. led 2021

Tak jsem se včera obarvila a v pohodě, barva chytla 😀

nikoulinka
28. led 2021

Bavila jsem se o tom se známou (kadeřnice), nejde tak o nějaké ublížení plodu, ale o to, že minimálně v prvním trimestru by barva nemusela chytnout. Zkoušela jsem - a barva vůbec nechytla. Tak jsem počkala teda do druhého a chytla normálně 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru