Bazén. Mohu dál chodit?

moncici00
16. čer 2022

Ahoj holky,
Jediný sport který provozuji a pomáhá mi od bolesti zad z práce je bazén.
Jsem 5+1. Myslíte ze mohu dal chodit 2x týdne do bazenu? Na záněty atd netrpim. Chodím vzdy jen na 40 minut + 10 minut virivka 🙂

ele_nka
16. čer 2022

@moncici00 já chodila plavat celé těhu, bez něj bych to nedala na záda. Zánět jsem neměla ani jednou.
Ale teda vířivce bych se vyhla, ta je v těhu o hubu.

bohumilakupkova
16. čer 2022

@moncici00 Chodila jsem plavat několikrát týdně, ale ve vířivce jsem byla jen párkrát. Přišlo mi, že by ty otřesy špeků nemusely být ok. 😃Nedoporučují se i některé masáže, tak jsem to radši nepokoušela.

moncici00
autor
16. čer 2022

@ele_nka děkuji virivku tedy asi vynechám. No mě se teď ke krční páteří přidala spodní část zad 😄

moncici00
autor
16. čer 2022

@bohumilakupkova te vířivky se prave docela bojím, abych na začátku něco neprecenila 🙈

misadan11
16. čer 2022

@moncici00 jednou jsem videla ve virivce, ze tehotny ani nesmej...vylozene tam meli cedulku..ja byla nez jsem vedela, ze jsem..a nedopadlo to..nerikam, ze to bylo virivkou (nepredpokladam, ze jednou se ocakat by melo vadit..), ale aspon jsem se zamyslela🙂

ele_nka
16. čer 2022

@misadan11 mě se právě po vířivce rozjel potrat, bohužel jsem nevěděla, že jsem těhotná, jinak tam nelezu. Ta teplá voda a tlak na břicho, prostě nemusí dopadnout dobře. 😕

moncici00
autor
16. čer 2022

@misadan11 raději ji vynecham 🙈

moncici00
autor
16. čer 2022

@ele_nka mě první dny nedělala dobře ani horka vana, musela jsem se zkrotit a mám vodu tak akorát a raději vždycky jen rychle umyju a jdu ven 🙈

misadan11
16. čer 2022

@ele_nka no..tak uz jsme dve...ono asi spis ta horka voda vadi vic nez ten tlak..ale tezko rict..

jjasmina
17. čer 2022

@moncici00 vířivku určitě neee, já nechodila teda ani plavat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru